Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

SEYYAH: Bjorn'un Skyrim Seyahatnamesi.
#1
SEYYAH
[Resim: 6Q4IyK.jpg]


Ben Kışhisar (Winterhold) Koleji Şifa-i ilimler uzmanı Bjorn Bjornsson. Atamın adı Bjorn idi, onun atasının da. Ömrümü Şifa ilimler deryasına bir damla eyledim. Gecemi gündüzüme , gündüzümü geceme kattım. Lakin artık ihtiyarlığın verdiği yorgunluktan mıdır, keşfe olan aşkımdan mıdır bilmem kendimi yollara atmaya karar verdim. Atalarımın binlerce yıl evvel ayak bastığı diyar olan Skyrim'de gezerken bir Seyahatname yazacağım. Umarım bu seyahatname Skyrimi gezmeyi düşünen gezginlerin sırdaşı , yoldaşı olur. 

Seyyah 1. Bölüm/ Whiterun Seyahatnamesi (Tarihçe)
İçeriği GösterSpoiler:
İçeriği GösterSeyyah 2.bölüm /Whiterun Seyahatnamesi:

İçeriği GösterSeyyah 3. Bölüm Riften Seyahatnamesi (1):

İçeriği GösterSeyyah 4. Bölüm Helgen Seyahatnamesi:Kapak fotoğrafı için desteğinden ötürü Ekmek(Sinan)'a teşekkür ederim.
[+] Uskuf isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#2
Resmi görünce aklıma Arog'daki cuhara geldi istemsizce. Çizen güzel çizmiş tebrik ederim. Yazı için de başarılar.
#3
Güzel bir yazı olacağa benziyor, devamını merakla bekliyorum.
#4
(26.08.2018, Saat: 23:59)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resmi görünce aklıma Arog'daki cuhara geldi istemsizce. Çizen güzel çizmiş tebrik ederim. Yazı için de başarılar.

Teşekkür ederim yorumun için.

(27.08.2018, Saat: 00:02)GreyBeard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir yazı olacağa benziyor, devamını merakla bekliyorum.

Yazmaya çalışacağım teşekkürler.
#5
2. Bölüm yayınlandı.
#6
- Skyrim'i neden bu kadar çok seviyorsun?
- Ben Skyrim'e aşığım çünkü Skyrim oynayan topluluğa daha da aşığım! Cheesy

4E 201
EnigmaticMage Solitude Yakınları
#7
Oldukça beğendim yazın sürükleyici olmuş. Çizim ise gayet güzel. Başarılar dilerim.
#8
(30.08.2018, Saat: 20:06)EnigmaticMage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: - Skyrim'i neden bu kadar çok seviyorsun?
- Ben Skyrim'e aşığım çünkü Skyrim oynayan topluluğa daha da aşığım! Cheesy

4E 201
EnigmaticMage Solitude Yakınları
Çok teşekkür ederim yorumun için.

(30.08.2018, Saat: 21:46)muhamet4434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oldukça beğendim yazın sürükleyici olmuş. Çizim ise gayet güzel. Başarılar dilerim.

Teşekkürler elimden geldiğince devam edeceğim.
#9
Üye değilken hikayelerini severek okuyordum.Artık bir üye olup görüşlerimi belli etmemin vakti geldi.Senin hikayelerinin şu olayını seviyorum; Çoğu kişi hikayelerinde "Ben bir kahramanım" ya da "Ben herkesi yok ederim,lanet olsun çok güçlüyüm" gibisinden temalarla yazıyor ve dürüst olmak gerekirse bu tür hikayeler gerçekten çok sıkıyor beni.Aynen gerçek hayatta olduğu gibi Tamriel'de de herkes kahraman veya süper güçlü insanlar olmak zorunda değil.Bir şifacı veyahut bir avcı olan insanlar da var (evet çoğu kişiye Tamriel'de herkesin kahraman olmadığı konusu yeni bir haber olabilir) fakat çoğu hikayede bahsedilmiyor bile.Senin hikayelerinin bu yönünü seviyorum.Herkesi kahraman yapmıyorsun normal olması gereken bir gerçeklikte yazıyorsun.Umarım hikayelerinin devamı gelir. sir
#10
(31.08.2018, Saat: 13:06)Sinusitis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üye değilken hikayelerini severek okuyordum.Artık bir üye olup görüşlerimi belli etmemin vakti geldi.Senin hikayelerinin şu olayını seviyorum; Çoğu kişi hikayelerinde "Ben bir kahramanım" ya da "Ben herkesi yok ederim,lanet olsun çok güçlüyüm" gibisinden temalarla yazıyor ve dürüst olmak gerekirse bu tür hikayeler gerçekten çok sıkıyor beni.Aynen gerçek hayatta olduğu gibi Tamriel'de de herkes kahraman veya süper güçlü insanlar olmak zorunda değil.Bir şifacı veyahut bir avcı olan insanlar da var (evet çoğu kişiye Tamriel'de herkesin kahraman olmadığı konusu yeni bir haber olabilir) fakat çoğu hikayede bahsedilmiyor bile.Senin hikayelerinin bu yönünü seviyorum.Herkesi kahraman yapmıyorsun normal olması gereken bir gerçeklikte yazıyorsun.Umarım hikayelerinin devamı gelir. sir

Teşekkür ederim yorumun için. Bana yazılarım konusunda verdiğin destek için de ayriyetten teşekkür ederim. Bir bakıma böyle yorumlar sayesinde yazmaya devam ediyorum çok teşekkürler.
#11
Riften Seyahatnamesi ilk bölüm yayınlandı.
#12
Helgen Seyahatnamesi ve tarihçesi eklendi.
#13
helgen'i okurken 11/11/11'e gittim vay be galiba modsuz başlayacam vanilla oyunumu özlettin Smile harika devamını bekliyorum
#14
(08.10.2018, Saat: 16:39)mileena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: helgen'i okurken 11/11/11'e gittim vay be galiba modsuz başlayacam vanilla oyunumu özlettin Smile harika devamını bekliyorum

Teşekkürler yorumun için. Şu sıralar biraz işim başımdan aşkın ama elimden geldiğince devam edeceğim. Smile