Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Sitenin Sürekli Çökmesi ve Yeni Tema Hakkında
#1
Merhaba Elder Scrolls severler. Dikkat etmişsinizdir, son günlerde sık sık Account Suspended hatası alıyoruz. Site üzerinde genel bir iyileştirme çalışması yapıyoruz. Anasayfa, forum ve vikinin daha hızlı açılması, erişimin kolaylaşması adına fazlalıkları atıyoruz ve temizleme yapıyoruz. Bu yüzden deneme amaçlı sunucuya aşırı yüklendiğimiz oluyor. Tabi bizim dışımızda ziyaretçi sayısının olması da artı yük oluyor ve sistem kaldıramayıp çöküyor. ESO'daki gibi Stress Test yapıyoruz diyebilirim özetle. Duruma göre kendi sunucumuza geçme durumumuz bile olabilir. Çökmelerin farkındayız, acaba farkındalar mı diye merak etmenize gerek yok Smile Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca yeni bir forum teması üzerinde çalışıyoruz. Şu anda forumda 9 veya 10 tane aktif tema var. Her bölüm kendi temasına sahip ve bunlarda yük oluyor. ESO'nun çıkışına yakın 1 Nisan civarında yeni temamıza geçeceğiz ve tüm forumda tek bir tema aktif olacak. Renklilik, görsellikten ziyade Elder Scrolls havası ve ciddi bir atmosfer yakalamayı amaçlıyoruz. Şu anki temamız dış hatları vs. olsun Elder Scrolls Online'a yönelik lakin yeni temamız serinin geneline hitap edecek şekilde olacak. Nisan ayına girdğimizde yeni temamız hizmetinizde olacak. O zamana kadar yaşanan aksaklıklardan ötürü özür diliyoruz  sir

Elder Scrolls Türk
#2
Ne özrü sizin caniniz saolsun ama ben temadan cok memnunum ya eski temayida kullanabilecekmiyiz?

Aypon cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

#3
Maalesef yeni tema gelince kullanılmayan tüm temaları sileceğiz. Anasayfa, forum ve viki üzerinde iyileştirme yapıyoruz, fazlalık herşeyi sileceğiz. Böylece hızı arttırmayı planlıyoruz.
#4
Sarhinin iletiler fazlalik yapiyordur onlardan silelim hizlanir zaten forum Big Grin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#5
Bir kere onların devasa bir çoğunluğu ya viki bilgilendirme konusu, ya rehber, ya tam çözüm. Zaten altına iki teşekkür ederim yazsam her birinin, az da konuşsam tamam bitiyor. Bence siz Beyaz ile vatanseveri banlayın, o zaman aynı sayıda ileti silinmiş olur Cheesy Cheesy

Şaka tabii.  kahve  sir
#6
Bence sarhiyi banlayalim ufak bir darbeylede beni wyrmstoth proje baskani yapalim Cheesy Big Grin.

Aypon cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

#7
Tamam yeter ya uzatmayalım sir Konuşuruz başka yerde bunları Yönetim bölümünde konuşmak uygun olmuyor.
#8
(25.02.2014, Saat: 11:01)ejderrahibi47 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hızlanma çalışması çok iyi olur ama size tavsiyem forumu 2.3 ay kapatıp üyelere test etmeniz ve tamamen bugsız hatasız bir forumla ve temeayla bize açmanız iyi olur ayrıca elderscrools serisinin bütün oyunlarının müzikleri olsa facebook gibi canlı sohbet muhabbet yapabilsek birde bir üye nereye bakıyor onu görsek çok daha iyi olur vs  yeah yeah
Forumda öyle çok bug yok ki. Ayrıca bir üyenin profiline girdiğinde hangi konuya baktığını görebiliyorsun. Her konunun sol üstünde de o konuya şu an kimlerin baktığı yazıyor.

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#9
Yok ya ne 2-3 ayi naptiniz.

Aypon cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

#10
2-3 AY mı  Big Grin Millet intahaar eder valla  rulet
#11
Yeni tema ve arayüz bugün 00.00'da yükleyeceğim. Birkaç ayarlama yapacağım, bu yüzden 30 dakika kadar siteyi erişime kapatacağım. Bildireyim.
#12
Yeni tema ve arayüz bugün 00.00'da yükleyeceğim. Birkaç ayarlama yapacağım, bu yüzden 30 dakika kadar siteyi erişime kapatacağım. Bildireyim.
#13
Üstad yeni temayı heyecanla bekliyorum.
#14
Üstad yeni temayı heyecanla bekliyorum.
#15
Ben bu temayı çok seviyorum inşallah gelen gideni hiç aratmaz yeni temayı daha çok severim.