Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skill slotları yetersiz değil mi?
#1
Toplamda 12 slotumuz var 2si ulti zaten onları saymazsak 10. Ama buna karşılık oyunda zilyon tane skill var. Mage guild, fighters guild, bosmer insight, world speller, farklı class path spelleri vs vs. Bir slota 2-3 class spelli 2-3te silah spelli koyduk mu bitiyor zaten. Nitekim diğer slotta öyle. Bütün bu guild spellerini vs nasıl kullanacaz. Mümkün mü bunlar? Pasifler hariç sanırım tamamı çöp. Aradaki dengeyi iyi tutturamamışlar sanırım, sınırsız bar sorun çıkartabilir ama en az 20 slot olması iyi olabilirdi. Bu şekilde aşırı sınırlandırılmış oluyoruz gibi geldi.
Yanılıyor muyum acaba? Oyunu uzun zamandır oynayanlar, bu konuda profesyonelleşenler bu slotları nasıl kullandıklarını yazabilir mi?
#2
5+5 gayet yeterli aslında. Daha taktik oynuyorsun. Alışırsın merak etme.
#3
Peki bu guild skillerini kullanıyormusunuz siz? Ya da vampir/kurtadam skilleri falan. Kısaca class ve weapon skilleri haricinde skilleri kullanıyor musunuz? Ona göre açacağım skilleri daha dikkatli seçeyim. Hiçbir zaman kullanamayacağım bir skilli boşuna açmiyim.
#4
Tabi ki de. Yerine göre mages guildin bir ve iki, fighters guildin evil hunter, alliance wardan vigor gibi skiller işine yarıyor. Mages guildinden entropy ile %20 spell damage alabiliyorsun. Veya radiant light ile sneak saldırılarda kritik hasar yemiyorsun.
#5
(30.07.2015, Saat: 19:01)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabi ki de. Yerine göre mages guildin bir ve iki, fighters guildin evil hunter, alliance wardan vigor gibi skiller işine yarıyor. Mages guildinden entropy ile %20 spell damage alabiliyorsun. Veya radiant light ile sneak saldırılarda kritik hasar yemiyorsun.
Bence de gayet yeterli Spell Resistance debuff atıp değiştirip öldürüyorum eli hızlı olan kazanıyor Cheesy