Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skiller hakkından
#1
Dark elf - Templarım skilleri neye göre vermeliyim ve ileride skillerimi sıfırlayabilir miyim şimdiden teşekkürler
#2
skilleri istediğin gibi ver hepsini öğrenmeye çalış. daha sonra resetleyebilirsin. küçük bir tüyo, ilk yapacağın şey 3 class sayfandan 1er skill koy bar'a, 3 sayfa da beraber level atlasın.
#3
Çok teşekkür ederim yardımın için. Birde birşey sorucagım itemleri max 60 tane yanımızda bulundurabiliyoruz sanırım elimdeki eşyaları nereye koyabilirim yer kaplamaması için
#4
Bir build izleyebilirsin "ESO Dark elf Templar build." Bankalara koyabilirsin,Backpack upgrade alabilirsin ve ya at geliştirmesi yapabilirsin.
#5
(13.09.2015, Saat: 21:29)Wilson link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim yardımın için. Birde birşey sorucagım itemleri max 60 tane yanımızda bulundurabiliyoruz sanırım elimdeki eşyaları nereye koyabilirim yer kaplamaması için
Haritadan bakarsan daha rahat bulabilirsin.Npc'ler var çantanı geliştiren onlar geliştirir.Bankaya koyabilirsin.Banka alanınıda genişletebilirsin.250 gold verip bineğinide geliştirebilirsin kapasitesini.
#6
Silah olarak shield and one hand mi yoksa staff mı tercih etmeliyim
#7
Bir zorunluluk yok ama Büyücüyken pasifleri yüzünden Staff seç.Pasifleri senin daha güçlü vurmanı sağlayacak Cheesy.
#8
(13.09.2015, Saat: 20:02)Vidrinath link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: skilleri istediğin gibi ver hepsini öğrenmeye çalış. daha sonra resetleyebilirsin. küçük bir tüyo, ilk yapacağın şey 3 class sayfandan 1er skill koy bar'a, 3 sayfa da beraber level atlasın.

Skilleri sıfırlayan hangi npc ben bulamadım bir türlü. Birde Level'dan Level'a değişiyor mu ben şuan 47 lv'ım. Skyshard'ların puanları da geliyordur umarım.
#9
(13.09.2015, Saat: 23:57)Teecem link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skilleri sıfırlayan hangi npc ben bulamadım bir türlü. Birde Level'dan Level'a değişiyor mu ben şuan 47 lv'ım. Skyshard'ların puanları da geliyordur umarım.
•Aldmeri Dominion - Elden Root city in Grahtwood
•Daggerfall Covenant - Wayrest city in Stormhaven
•Ebonheart Pact – Mournhold city in Deshaan
hepsi 2. şehirde.
#10
(14.09.2015, Saat: 00:01)TrueNordsNever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: •Aldmeri Dominion - Elden Root city in Grahtwood
•Daggerfall Covenant - Wayrest city in Stormhaven
•Ebonheart Pact – Mournhold city in Deshaan
hepsi 2. şehirde.

Evet Wayrest şehrinde, baya npc var ama kim yada ne sıfırlıyor? Cheesy ve fiyatı nedir?
#11
(14.09.2015, Saat: 00:05)Teecem link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet Wayrest şehrinde, baya npc var ama kim yada ne sıfırlıyor? Cheesy ve fiyatı nedir?
Fiyatı levele göre gir bir video izle Cheesy.
#12
Npc değil de 3 tane küçük heykelvari shrine var, birisi stat sıfırlama, birisi skill veya morph sıfırlama, diğeri de evlenmek için.
#13
resim

Her alliancenin 2. büyük haritasındaki büyük şehrinde shrinelar bulunur. Ücreti karakterinizdeki skill point başına 50 gold dur.

https://youtu.be/OvRPaXdmo88
#14
(14.09.2015, Saat: 15:56)gungenir link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: resim

Her alliancenin 2. büyük haritasındaki büyük şehrinde shrinelar bulunur. Ücreti karakterinizdeki skill point başına 50 gold dur.

[youtube]OvRPaXdmo88[/youtube]

Youtube linkinizi düzelttim