Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

SKSE
#1
Merhaba millet.Skyrim'i yeni satın aldım.Mod yüklemek istiyorum.SKSE'yi indirdim bir de SKYUI'i indirdim ama error code 3 veriyor oyunda.Doğal olarak SkyUI kullanılamıyor oysa better maps modu çalışıyor ne yapabilirim?
#2
SKSE'yi nereden indirdin?
#3
Kendi site gibi bir yeri var ya oradan.
#4
http://skse.silverlock.org/
"Beta build 1.7.3" versiyonunu "installer" seçeneği ile yükle.

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/3863/?
SkyUI 5_0 versiyonunu yükle.

NOT: Modlarını Nexus Mod Manager ile yüklersen daha sağlıklı olur.
#5
Ben manuel indirip mod manager ile kuruyorum ayrıca oyunu skse ile mi normal skyrim ile mi açacağız?
#6
(08.08.2015, Saat: 00:02)Bora Öden link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben manuel indirip mod manager ile kuruyorum ayrıca oyunu skse ile mi normal skyrim ile mi açacağız?
SKSE ile.
#7
(08.08.2015, Saat: 00:02)Bora Öden link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben manuel indirip mod manager ile kuruyorum ayrıca oyunu skse ile mi normal skyrim ile mi açacağız?
Tamam o da olur. Nasıl indirdiğin önemli değil. Mod Manager ile kur yeter. Oyunu ise tabiki SKSE ile açacaksın.
#8
Tamam.Bu sefer hata vermedi de SkyUI'de menüyü açarken yine vanilla skyrim şeklinde açılıyor değil mi?Yani 4 ok şeklinde?Ben de 4 ok şeklinde açılıp eşyalara tıkladığımda modun uygulanmış olduğunu görüyorum çünkü.
#9
(08.08.2015, Saat: 00:11)Bora Öden link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam.Bu sefer hata vermedi de SkyUI'de menüyü açarken yine vanilla skyrim şeklinde açılıyor değil mi?Yani 4 ok şeklinde?Ben de 4 ok şeklinde açılıp eşyalara tıkladığımda modun uygulanmış olduğunu görüyorum çünkü.
Evet öle.Şimdi mod indirmeyi başarabilrisin.
#10
Tamam.Teşekkür ederim dostlarım.
#11
Sorun çözüldüğüne göre konuyu kilitliyorum. Bundan sonra modların açıklama kısımlarını daha iyi okuyalım lütfen...  Wink