Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Daedra Zırhı Yapımı
#1
Merhaba arkadaşlar aranızda bilmeyenler olur diye konu açtım umarım uygundur neyse videoya geçelim.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DTsid86f6pY&feature=youtu.be[/youtube]

Kanalın devamı: www.youtube.com/user/abondedgamer
#2
Neden ki  :düşün
#3
Adamım oyundaki en güçlü zırh ve çok cool duruyor neden sevmedin anliyamadım Cheesy
#4
(14.09.2014, Saat: 17:28)efsanedogus2 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adamım oyundaki en güçlü zırh ve çok cool duruyor neden sevmedin anliyamadım Cheesy
Seven var sevmeyen var. Herkesin oyunu kendine. Ben de pek sevmem mesela. Daedra zırhı olduğu için sevmiyorum ben. Daedra değilim ki onu giyeyim. Sad
#5
(14.09.2014, Saat: 18:32)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seven var sevmeyen var. Herkesin oyunu kendine. Ben de pek sevmem mesela. Daedra zırhı olduğu için sevmiyorum ben. Daedra değilim ki onu giyeyim. Sad

Adam ters bir cevap vermemiş ki, neden uyardığını çözemedim. Yanlış anlaşılmamak için smiley bile koymuş.
#6
Diğer zırhlar nasıl yapılıyorsa, Daedra zırhı da öyle yapılıyor. Gereksiz. Bunun yerine artifaktları çekseydin.
#7
Perk'i açtığında kabak gibi yazıyor materyaller zaten. Dostum madem video yapma becerin var artifaktları ve çok az bilinen görevleri çek bence.
#8
(14.09.2014, Saat: 19:00)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adam ters bir cevap vermemiş ki, neden uyardığını çözemedim. Yanlış anlaşılmamak için smiley bile koymuş.
Uyarmadım ki, uyaracak bir şey yok ortada Cheesy Öyle gibi mi görünmüş?
#9
(14.09.2014, Saat: 19:06)Greed link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diğer zırhlar nasıl yapılıyorsa, Daedra zırhı da öyle yapılıyor. Gereksiz. Bunun yerine artifaktları çekseydin.
Önerilere ihtiyacım var gerçekten artifakt dedikleriniz neler acaba ?
#10
http://www.elderscrollsturk.com/forum/sk...t-rehberi/

Bunlar. doh
#11
(14.09.2014, Saat: 22:07)efsanedogus2 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önerilere ihtiyacım var gerçekten artifakt dedikleriniz neler acaba ?

Artifactler kendin efsunlayarak yapamayacağın yetenekleri olan güçlü eşyalardır. Mesela Daedric Princelerin verdiği her eşya artifacttir. Bunun dışında da artifact olan bir sürü eşya var, ama belirli bir kriteri yok. Burada artifactleri çek derken muhtemelen onların nasıl bulunabileceğini falan göster demek istemiş.
#12
(14.09.2014, Saat: 22:11)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artifactler kendin efsunlayarak yapamayacağın yetenekleri olan güçlü eşyalardır. Mesela Daedric Princelerin verdiği her eşya artifacttir. Bunun dışında da artifact olan bir sürü eşya var, ama belirli bir kriteri yok. Burada artifactleri çek derken muhtemelen onların nasıl bulunabileceğini falan göster demek istemiş.
İşte bana video konusu da çıktı teşekkür ederim herkese Cheesy

Güncellendi [time]1410772107[/time]
(14.09.2014, Saat: 22:11)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artifactler kendin efsunlayarak yapamayacağın yetenekleri olan güçlü eşyalardır. Mesela Daedric Princelerin verdiği her eşya artifacttir. Bunun dışında da artifact olan bir sürü eşya var, ama belirli bir kriteri yok. Burada artifactleri çek derken muhtemelen onların nasıl bulunabileceğini falan göster demek istemiş.
İşte bana video konusu çıktı teşekkür ederim herkese Cheesy
#13
Hayııııııııııııııııır!!!!!

Böyle skyrim videolarına hayır diyorum. Sebebi ise;

Alıntı:... Çünkü bu oyuna piyasada seri yapan milyonlarca insan var ve senin aralarından sıyrılıp izlenmen çok emek ister hadi onu geçtim millet zaten bu serileri izleye izleye ezberledi yaladı yuttu yani sen yeni bir şey yapmadıkça pek tutacağını sanmam.
Şöyle bir şey yapabilirsin, mesela quest veya o tip şeyler yerine Skyrim evrenini anlatan videolar olabilir. Ben çok eskiden amatorce yapmıştım bir iki video, Winterhold ve Windhelm şehirlerinin tarihini oyun içinde oynayarak anlatmıştım. Diyorum mesela bu şehir Windhelm şu tarihte kuruldu vs vs. O büyük köprüye geldiğimde de köprünün yapılış amacını ve tarihteki rolünü anlatıyorum. Tıpkı şu Ayna programındaki eleman gibi.
#14
Skyrim'deki bütün görevlerin videosu çekilmedi ki, sesi ve anlatımı güzel olan bir arkadaş ayrıntılı yapa yapa görev videoları çekebilir. Sarhi bi ara çekiyordu ama hile yapa yapa görev bitiriyordu. Smile

Mert senin dediğin olay da artık çok yaygınlaştı, zırt pırt lore videosu çekiyorlar. Lore videosu çekmek daha zor, ııılayarak bu tür videolar çekilmez. Mesela adamın ne konuda bilgisi var, ne de okuyacak bir metin hazırlamamış, mikrofonu berbat, çekmesin o adam lore videosu. Kimseden bir ShoddyCast beklemiyorum ama, açın o adamdan feyz alın, güzel bir mikrofon, önceden hazırlanmış metinden berrak bir sesle okuyup, sonra da zamanlandırmayı güzel bir sunuma uyarlamadıkları sürece o lore b*k gibi oluyor. Türklerin şu ana kadar çektiği hiçbir lore videosunu 3 dk'dan fazla izleyemedim, baştan savma yapıp izleyici toplamaya çalışan çakal kanallar, başka bir şey değil.
#15
Tüm görevleri çekmemiş olabilirler doğrudur ama skyrim'in görevlerini hiç okumadan bile oyundaki işaretleri izleyerek yapabiliyorsun yani ben insanların skyrimde lan şurada ne yapıyoruz bulamadım "gideceğim yeri" dediğini hiç duymadım. Üç beş tane bulmaca var onlarda da duvardaki tablette bulunan kartal yunus simgesini önündeki sütunlarla aynı hizaya getiriyorsun görev bitiyor Tongue