Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim'e Alternatif oyun önerisi?
#1
Merhaba arkadaşlar. Skyrim'de yaklaşık 600 saatin üzerinde bir oyun sürem var. Kaç mod kullandım onu da bilmiyorum.  Ancak şu anda olan falskaar, wyrmstooth, helgen reborn gibi modları da bitirdim. DLC'ler zaten bitti. Fakat artık farklı bir oyun oynamak istiyorum. Oblivion'a başlayayım dedim geçen gün beni pek sarmadı. Oyun bana çok ağır geldi. Onda da 30 saat kadar sürem var ama ne olup bittiğini dahi çözemedim. Skywind tarzı şeyler varmış şu an yapım aşamasında onları ileride tam olarak yayınlandığı zaman deneyeceğim ama şimdilik oynayabileceğim oyun tavsiyesiniz var mı?

Oyunda kendi karakterimi kendim yaratmak isterim Skyrim'de olduğu gibi. Yani misal Shadow of Mordor gibi ya da The Witcher gibi süper mario gibi ilerleyen sözde açık dünya oyunu olan oyunlardan bahsetmiyorum. Skyrim gibi hikayemizi bizim yazdığımız bir oyun var mı? (Kılıç-kalkan-büyü başka bir şey olmayacak. Orta çağ temalı yani.) ESO gibi oyunları sırf para kaynağı olarak gören ve sömürüye yönelik oyunda olmasın mümkünse.
#2
Oblivion ve ya Morrowind oynayabilirsin Smile.
#3
(23.09.2015, Saat: 15:48)TrueNordsNever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oblivion ve ya Morrowind oynayabilirsin Smile.
Keşke okumak bilsen Cheesy Bu arada Fallout derdim ama tam dediğin gibi bir oyun olmuyor fakat yinede oynarsan çok zevk alırsın.
#4
(23.09.2015, Saat: 15:54)Alff K. link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke okumak bilsen Cheesy Bu arada Fallout derdim ama tam dediğin gibi bir oyun olmuyor fakat yinede oynarsan çok zevk alırsın.
Adam sarmadı demiş farkındaysan bitirdim dememiş ki Smile.Beni de ilk başlarda sarmamıştı zaten sen biraz daha oyna ki yazıda Morrowind adlı oyundan da bahsedilmemiş maalesef.Keşke anlamak nedir bilsen Cheesy.
#5
Skyrim yerini hiç bir oyun tutamaz.
#6
Dragon Age serisini deneyebilirsin beğeneceğini düşünüyorum.
#7
Kingdoms of Amalur, ilk RPG oyunumdu, tam bir Skyrim kopyası ama güzel yinede. Bir de Dark Souls var open world olmasada.
#8
(23.09.2015, Saat: 15:56)TrueNordsNever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adam sarmadı demiş farkındaysan bitirdim dememiş ki Smile.Beni de ilk başlarda sarmamıştı zaten sen biraz daha oyna ki yazıda Morrowind adlı oyundan da bahsedilmemiş maalesef.Keşke anlamak nedir bilsen Cheesy.
Skywind ve skyoblivion oynuyacağım çıktığında demiş.Neyse tartışma çıkarmayalım şimdi Cheesy
#9
Aynı sıkıntı bende de var, ESO falan da sıktı biraz çözüm bulursan bana da söyle
#10
(23.09.2015, Saat: 19:00)PronounalKiller link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı sıkıntı bende de var, ESO falan da sıktı biraz çözüm bulursan bana da söyle
Gothic ve Dragon age serisi.
#11
Kurban bayramından sonra Dragon Age oynamaya başlayayım. Teşekkürler herkese