Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim'e Sürekli Baştan Başlamanın Sonuçları
#1
Evet arkadaşlar, Skyrim'e sürekli ve sürekli baştan başladığım ve aynı görevleri defalarca yaptığım için Skyrim'de çok büyük değişiklikler oldu. Bakalım Skyrim'de neler olmuş?
- Alduin tarafından onlarca kez saldırıya uğrayan Helgen köyü artık haritadan tamamen silindi. Bütün evler ve kale kül oldu. Artık orada önceden insan yaşadığına dair hiçbir ipucu yok.
- Elinde onlarca ''Faendal's Fake Letter from Sven'' itemi bulunan Camilla Valerius evini terkedip postacı olmaya karar verdi. Mektuplarla arasının çok iyi olduğunu, sürekli birilerinden mektup aldığını belirten C.V ''artık başkalarına da mektup götürmenin zamanı geldi'' dedi. Artık Skyrim yollarında 'Courier Camilla' isimli bir npc dolanıyor.
- Elinde onlarca 'iron dagger(fine)' ve 'hide helmet(fine)' bulunan demirci Alvor işleri büyütmeye karar verdi. Eorlund Gray-Mane'i de ortaklığına katan Alvor ''Dagger & Helmet'' isimli bir demirci hipermarketi açtı. Köşeyi dönen Alvor ve Eorlund artık 'Tamriel'in En Zenginleri: Top 100'' listesinde.
- Onlarca golden claw'ı bulunan Lucan Valerius ''Gold & Claw'' isimli yeni bir dükkan açtı. Beklediği rağbeti göremeyen L.V iflas etti. Kardeşinin desteğini bulamayınca da intihar etti.
- Whiterun'daki saray kahyası Proventus Avenicci kızından gelen onlarca steel greatsword'u Jarl'a sunacak zaman bulamadığı için sarayın yeni silahtarı olarak hizmet vermeye başladı.
- Nereden geldiği tam olarak bilinmeyen onlarca 'Nettlebane' azılı haydutların eline geçti. Haydutlar fırsatı kaçırmayarak Eldergleam Sanctuary'e saldırdı. Skyrim'in en yaşlı canlısının hayatı da böylece son bulmuş oldu. Yetkililer sürekli 'bağıran' çılgın bir adamın bu silahları getirdiğine inanıyor.
- Glenmoril cadıları onlarca kez kafaları kesildikten sonra mağaralarını bırakmaya karar verdiler. Başcadı gazetecilere açıklama yaptı: ''Bir daha da birini birşeye dönüştürürsek ne olalım.''
- Skyrim'deki iç savaş bitince hepsi de Thorald Gray-Mane olduğunu iddia eden onlarca adam Whiterun'a akın etti. Zaten kocası da evi terkeden anne Grey-Mane şaşkın. ''Hangisi benim oğlum?''
- Farengar Secret-Fire ''Dragonstone Müzesi'' açtı. Hepsi de birbirinden eşsiz onlarca dragonstone'un sergilendiği müzeyi ziyaret edenlerden ilginç açıklamalar geldi. İşte onlardan biri: ''İçimde bir bağırma isteği var ama bağıramıyorum.''
- Elenven isimli Thalmor ajanı konağındaki muhafızlar onlarca kez öldürüldükten ve gizli belgeler çalındıktan sonra bir daha evinde parti vermeyeceğini açıkladı.
- Hammerfell'e dönen onlarca Saadia'nın hangisinin gerçek Saadia olduğu bilinmiyor. Üstelik Whiterun'da iki Saadia daha yaşıyor.
- Skyrim bölgesinde binlerce health absorb enchantlı iron dagger ortalıkta dolaşmaya başladı. Bu silahlar banditlerin eline kadar düştü, asayiş bozuldu.
- Throat of the World'de frost troll nesli tükendi.
- ''Do-vah-kiin'' diye diye onlarca kez gökyüzüne bağıran Greybeardsların sesi kısıldı.
- İmparatorluk'tan açıklama geldi: ''Bir daha Skyrim'de düğüne gitmeyeceğiz.''
- Whiterun'daki bir evde yüzlerce ejderha kemiği ve derisi, daedric eşyalar, hırsız ve suikastçi giysileri bulundu. Evin sahibiyle iron daggerlara health absorb yapan kişinin aynı kişi olduğundan ve bu kişinin Talos'a taptığından şüpheleniliyor. Şahıs 13 ömür boyu hapis cezasından aranıyor. Ama her seferinde bağıra bağıra peşindekilerden kurtulan bu acayip kişinin hala kimliği tespit edilemedi.

Not: Eski malum site bu konuyu kaldırmamış, ben de diyorum ki "taklitlerimden sakınınız Wink"
#2
Her gördüğümde gülerim , bir daha güldüm. Cheesy
#3
Hehe, güzel olmuş.  Cheesy
#4
yarıldım  Cheesy Cheesy Cheesy
#5
Off gözümden yaş geldi Cheesy Cheesy bu nasıl bir hümor.. 10 numara olmuş.
#6
Harika ötesi olmuş. Şu loncalarla ilgili birkaç birşey yazsan fena olmaz. Mesela [spoiler] Astrid'în intikamından bıkan Gece Ana geçmişe dönerek Astrid'in Karanlık Kardeşliğe girmesine engel oldu. Sürekli çalınan Wuutrath'ın parçalarını arayan Yoldaşlar artık Akçay'ın özel muhafız alayı olmayı kabul etti. Hırsızlar Loncası'ndan açıklama geldi " O kadar altınımız ve mücevherimiz var ama leş gibi kanalizasyonlarda ninja kaplumbağalar gibi yaşıyoruz. Artık taşınma vaktimiz geldi. "[spoiler] bunun gibi Cheesy