Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Eğitici (Trainer) Rehberi
#1
#2
Ellerine sağlık, kim nerede anlaşılması için ve simanın tanınması açısından önemli. Cheesy
#3
Gerekli bir rehberdi, ellerine sağlık.  Smile
#4
Eline sağlık über süper bi çalışma olmuş amma ki velakin ki Falion'un orda yazan 4 ne oluyor sübliminal mesaj mı onu çözemedim Cheesy
#5
(23.12.2013, Saat: 18:15)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık über süper bi çalışma olmuş amma ki velakin ki Falion'un orda yazan 4 ne oluyor sübliminal mesaj mı onu çözemedim Cheesy
Yanlış basmışım. Cheesy Düzelttim.  sir
#6
Rehber için teşekkürler. Ve bir şey takıldı aklıma... Şimdi bu aynı alanda eğitim veren adept, master ve expert seviyelerdeki eğitmenlerin bizlere öğrettikleri arasında ne fark var? Örnek olarak adept seviyedeki bir eğitmen aracılığıyla aldığımız eğitimi master seviyedeki bir eğitmen verse hanemize eklenen deneyim puanı daha mı fazla oluyor?
#7
(23.12.2013, Saat: 19:28)JESTER link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rehber için teşekkürler. Ve bir şey takıldı aklıma... Şimdi bu aynı alanda eğitim veren adept, master ve expert seviyelerdeki eğitmenlerin bizlere öğrettikleri arasında ne fark var? Örnek olarak adept seviyedeki bir eğitmen aracılığıyla aldığımız eğitimi master seviyedeki bir eğitmen verse hanemize eklenen deneyim puanı daha mı fazla oluyor?

Olay şu, diyelim sen profesörsün. Doçentten ders almazsın değil mi? Aynı durum burada geçerli, senin o skilldeki puanın artınca (onların seviyeleri var), diyelim 90 oldu Sneak. Gidip Adept seviyesinde veren adamdan ders alamıyorsun.
#8
Şu örneklendirmelerine hayranım Mert. Cheesy Teşekkürler. :tebrik
#9
Well Done  :tebrik
#10
Failon ve Talvas Fathryon resimleri aynı olmuş haricinde güzel rehber.
#11
(23.12.2013, Saat: 21:35)bonty48 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Failon ve Talvas Fathryon resimleri aynı olmuş haricinde güzel rehber.
Ups! Düzelttim  sir

Hepinize teşekkür ederim!  :bye
#12
Konu silinmiş galiba düzeltebilir misiniz ?