Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anket Başlığı: Tarafınız?
Fırtınapelerinler
İmparatorluk
Aldmeri Dominyonu
[Anket Sonuçlarını Göster]
 
 
Skyrim İç Savaşı
Yok olur önceki oyunda Thalmor dan haber dahi yoktu adamlar çok sessiz ölü gibiydiler olur böyle şeyler 6. oyuna tüm aldmeri ölmüş İmparatorluk yükselmiş bile olabilir.
İmparatorluğu çok abartmıyor musun? Cheesy Tek iyi yanı, İnsanları bir arada toplaması.
Sizde kendinizi çok abartıyorsunuz. .d Hem bizim abartı için gerekli sebeplerimiz var. Iki kez tamriel barışını sağladık ve 1 kez tamriel Fethi yaptık.
(10.01.2017, Saat: 12:44)bluestorm02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok olur önceki oyunda Thalmor dan haber dahi yoktu adamlar çok sessiz ölü gibiydiler olur böyle şeyler 6. oyuna tüm aldmeri ölmüş İmparatorluk  yükselmiş bile olabilir.

Thalmor zaten saman altından su yürütüyor.
(10.01.2017, Saat: 12:53)muhamet4434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Thalmor zaten saman altından su yürütüyor.
doğru diyosun sonucta biz kuzeyli olarak kiliç kalkan kullaniyoruz ve bunu aman aman gelistiremeyiz ama thalmorlarin coğu büyücü ve onlar bu buyulerini gelistirerek Tamrieli ele gecirebilirler ve bundanda nordlarin kücük birlik halinde thalmora saldigdigi izlenilebilir

lorkganin kalbine guvenmek az saçma gibi cunku bulunup bulunmayacagi belli degil. lorkhanin akibetinin ne olacagida belli deil

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Lorkhan ölümsüz, illa bir gün geri dönecek Cheesy Bizler cahil bir halk olmayacağız, Gezgin atalarımızı onurlandıracağız, yani büyüde gelişeceğiz. Soğuğa ve sıcağa tamamen dayanıklı, yakın savaşta, okçulukta, büyüde, simyada tamamen gelişmiş bir ırk olmaya bakacağız. Altılar, bizimle olsun.
(10.01.2017, Saat: 16:48)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lorkhan ölümsüz, illa bir gün geri dönecek Cheesy Bizler cahil bir halk olmayacağız, Gezgin atalarımızı onurlandıracağız, yani büyüde gelişeceğiz. Soğuğa ve sıcağa tamamen dayanıklı, yakın savaşta, okçulukta, büyüde, simyada tamamen gelişmiş bir ırk olmaya bakacağız. Altılar, bizimle olsun.

Bak bak kafir e bak bide kendine yeni din yapmış asın bunu. Cheesy
Padomayın oğlunu kimse öldüremez Smile Atalarımız gezginlere önderlik eden LORKHAN dönecek !
(10.01.2017, Saat: 16:55)muhamet4434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Padomayın oğlunu kimse öldüremez Smile Atalarımız gezginlere önderlik eden LORKHAN dönecek !

Akatosh dan tek yiyecek hala konuşuyor. Cheesy

İmparatorluk tüm Tamriel e barış getirecek!
Akatosh da gelsin, Lorkhan'ın kudretini görsün Cheesy Yalvarsın, makamından feragat etsin, Lorkhan bağışlayıcıdır. Aksi takdirde görevini yerine getirip yok eder Cheesy

Şuan evrende sözü geçen Sithis. En güçlü Tanrı. Oğlunu tekrar yollarsa bu sefer kimseye acımaz, yanındaki beş Tanrı ile diğerlerini öldürür. Onun gücü sonsuzdur. Void gibi.
çok yaşa sithis çok yaşa üstün insan irki
Biz, Sithis'e tapmıyoruz, Lorkhan'ın babası diye saygı duyuyoruz.
skyrimde 7 inci defa karanlik kardeslik gorevlerini bitirdim ondan gaza geldim hem olsun olumun tanrisi bence onuda bu sozlerle ovmek lazim

çok yaşa shor

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[+] hjalti isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
(10.01.2017, Saat: 21:30)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz, Sithis'e tapmıyoruz, Lorkhan'ın babası diye saygı duyuyoruz.

Kadın değil mi Sithis hatta Gece Ana  huh
Night Mother, Sithis'in karısı. O değil.