Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim'in en iyi light ve heavy armoru
#1
Bunları nereden bulabilirim?
#2
Daedric armor ve Dragonscale Armor. Smithing 100 gerek ve Daedric/Dragon perkleri açılmalı. Ama Dragonborn DLC'de onun kadar iyi olmayan,güzel ve süper büyülü bir light armor istersen Deathbrand görevini yapmalısın. Anasayfada rehberi var. Heavy için de Ebony bulabilirsin Daedric ne ya dersen.Ebony Warrior görevinde süper büyülüsü veriliyor tam takım. Ama o alternatif yolu tabii gidip satıcıdan level yetince alabilirsin. Dragonborn DLC'in varsa Black Book görevlerine bak birinde Secret Servant diye özellik var onu al o görevden. 60 levellarda olunca çağır onu sana sonsuz her gün daedric item satar levela bağlı olarak. Dawnguard'a bakma boşuna bulamazsın güzel armor'lu zırh. Öyle diyeyim Cheesy Nightingale güzeldir thief/illizyonist assassin tarzı için Ancient Shrouded de saf assassinler için. Bunları beğenmezsen (illa ki birini beğenirsin Cheesy ) söylemen yeter alt.buluruz Wink
#3
(16.07.2013, Saat: 23:19)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daedric armor ve Dragonscale Armor. Smithing 100 gerek ve Daedric/Dragon perkleri açılmalı. Ama Dragonborn DLC'de onun kadar iyi olmayan,güzel ve süper büyülü bir light armor istersen Deathbrand görevini yapmalısın. Anasayfada rehberi var. Heavy için de Ebony bulabilirsin Daedric ne ya dersen.Ebony Warrior görevinde süper büyülüsü veriliyor tam takım. Ama o alternatif yolu tabii gidip satıcıdan level yetince alabilirsin. Dragonborn DLC'in varsa Black Book görevlerine bak birinde Secret Servant diye özellik var onu al o görevden. 60 levellarda olunca çağır onu sana sonsuz her gün daedric item satar levela bağlı olarak. Dawnguard'a bakma boşuna bulamazsın güzel armor'lu zırh. Öyle diyeyim Cheesy Nightingale güzeldir thief/illizyonist assassin tarzı için Ancient Shrouded de saf assassinler için. Bunları beğenmezsen (illa ki birini beğenirsin Cheesy ) söylemen yeter alt.buluruz Wink

Öyle ayrıntılı cevap vermişsin ki bize birşey kalmamış Lorkhan. Tongue
#4
Aklıma ne geldiyse yazdım Cheesy ..modlarla Dwarven Dwemer Power Armor var bir tane -onu da söylemiş olayım Cheesy - o en güçlü zırh oluyor benim bildiğim. Karizması yeter bu arada. Bazı modlar var, Iron Armor retexture'ye veya değişik isimlere 700 armor basıyor,onlardan bahsetmiyorum.
#5
(21.07.2013, Saat: 16:39)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aklıma ne geldiyse yazdım Cheesy ..modlarla Dwarven Dwemer Power Armor var bir tane -onu da söylemiş olayım Cheesy - o en güçlü zırh oluyor benim bildiğim. Karizması yeter bu arada. Bazı modlar var, Iron Armor retexture'ye veya değişik isimlere 700 armor basıyor,onlardan bahsetmiyorum.

567 armor rating cap var. Onun üstü boş yani, hiçbir anlamı yok. Bu yüzden light armor kullanıyorum ben, hem daha çok hareket serbestliği veriyor.
#6
(21.07.2013, Saat: 16:46)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 567 armor rating cap var. Onun üstü boş yani, hiçbir anlamı yok. Bu yüzden light armor kullanıyorum ben, hem daha çok hareket serbestliği veriyor.
Evet, o kadar yaptığınız zırhlar ve bide onları daha da güçlendirmek için verdiğiniz uğraşlar boşa gidiyor.  Cheesy
#7
Armor rating cap kaldırma modları iş görüyor bu konuda çok şükür. Onlarda olmasa 1988 armor rating çöp olacak Sad
#8
(21.07.2013, Saat: 16:51)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Armor rating cap kaldırma modları iş görüyor bu konuda çok şükür. Onlarda olmasa 1988 armor rating çöp olacak Sad
WT... ???
Ölümsüz olursun. Cüneyt Arkın gibi...  Cheesy
#9
Öyleyim zaten Cheesy Novice'ye indirdiğimde canım,bildiğiniz azalmıyor. Altta kırmızı bar çıkmıyor. Legenday'de ise normaldeki zorluk geliyor. Ama bıraktım onuu yeni karakterler açıp değişik oluşumlar diliyorum. Cheesy
#10
ben dragon armor kullanıyorum ama daedra heart bulabilseydim daedra armor yapardım

bana ebony warrior görevini nasıl yapacağımı söylermisiniz
(görev nerede)

#11
Valla Dragon'lar epey iyi. Görünüş olarakda sağlam ve kullanmaya değer diye düşünüyorum. İlk oynadığımda hile ile smithing kasmıştım. Deadric armor yapmıştım ama pek hoşuma gitmemişti... Büyüler ile güçlendirdin mi sağlam oluyor Dragon armor.
#12
(09.09.2013, Saat: 21:09)ASRIN10 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben dragon armor kullanıyorum ama daedra heart bulabilseydim daedra armor yapardım

bana ebony warrior görevini nasıl yapacağımı söylermisiniz
(görev nerede)

Dragonborn yüklüyse 80 lwl olunca devasa bir Redguard geliyor.

Bu arada nasıl Armorları çok iyi basabilirim.Birde bug yoluyla smithing kasabilir miyim ?
#13
(21.09.2013, Saat: 19:18)Arif Septim link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada nasıl Armorları çok iyi basabilirim.Birde bug yoluyla smithing kasabilir miyim ?
Öncelikle Smitithing kasma yüksek olacak. Ve güçlendirmek istediğin item'in perk'ini açmış olmalısın.
En hızlı smithing kasma "iron dagger" ve "leather" item'ler ile oluyor.

#14
Hayır yanlış anladın benim en iyi bastığım zırh setinin savunması 250 ama videolarda 700-800 yapıyorlar nasıl basıyorlar öyle.Aynı şey silahlar içinde geçerli.
#15
(22.09.2013, Saat: 13:23)Arif Septim link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır yanlış anladın benim en iyi bastığım zırh setinin savunması 250 ama videolarda 700-800 yapıyorlar nasıl basıyorlar öyle.Aynı şey silahlar içinde geçerli.

700-800 yapamıyorlar, 567 sınır. Onun üzerindeki sayıların hiçbir etkisi yok. He 567'ye nasıl ulaşırım diyorsan armor perklerini vereceksin, smithingle yaptığın armoru workbench'de improve edeceksin, üstelik bu olayın daha iyi olmasını sağlayan iksir ve enchantmentlar mevcut. Olay bu yani. Boşu boşuna 567'den yukarı çıkarmaya çalışma.

Not: Bir de noktalardan sonra bir boşluk bırakıyoruz, bilmem farkında mısın? kahve