Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Multiplayer Oynanıyor mu?
#1
Merhaba arkadaşlar
The Elder Scroll V Skyrim i multiplayer oynama şansımız var mı?
Varsa nasıl ve içeriği nedir?
#2
Resmi olarak böyle bir şey yok. Ama Nexus modlarında bir kaç kişi bunu yapmaya çalıştı. Sonuç hüsran diye biliyorum ve modu kurmanızı da önermem. Bunun yerine nisanda gelecek olan ESO'yu bekleyebilirsiniz Cheesy
#3
Peki sağol steamden orjinal almanın bi önemi yok o zaman dimi Smile
#4
Eğer durumun iyiyse her oyunu orijinal almalısın. Singleplayer-Multiplayer fark etmez sonuçta o oyunu yapanların emeği var. Skyrim şu an Steam'de 7.5 dolar o fiyata kesinlikle değer. Hem 10 gün sonra oyunun Türkçe yaması çıkıyor yama sadece orijinal oyunda çalışacak yama Steam'den mod olarak yayımlanacaklarmış.
#5
Aslında önemi çok var. Eğer korsan alırsan yapımcılara para kazandıramazsın. Sonrasında neden altıncı elder scrolls gelmiyor diye kendi dizini döversin. Hatta sadece Elder Scrolls değil, tüm yapımcılar "zaten millet korsan alıyor oyun yapmayı bırakıyoruz" dediğinde yeni oyunları korsan satanlar mı yapacak Cheesy
#6
Bir arkdaşımla beraber düzgünce oynama imkanı olsa hem kendime hem arkadaşa alıcam orjinal.Ama tek tabanca koca haritada dolaşmak için orjinal almak bana göre uygun değil. Fikrim yarına kadar değişirmi bilmiyorum. Ama oyunun günlük  40-50 bin kişilik istatistiğe multiplayer olmadan ulaşması da çok ilginç.
#7
(27.12.2013, Saat: 00:02)Lordo link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir arkdaşımla beraber düzgünce oynama imkanı olsa hem kendime hem arkadaşa alıcam orjinal.Ama tek tabanca koca haritada dolaşmak için orjinal almak bana göre uygun değil. Fikrim yarına kadar değişirmi bilmiyorum. Ama oyunun günlük  40-50 bin kişilik istatistiğe multiplayer olmadan ulaşması da çok ilginç.
Elder Scrolls'a CALL OF DUTY gibi bakarsan tabiki Single-Player oynamak mantıksız gelir. Evreni, Tarihi, anlamakla ilgili. Oyuna girdiğinde farklı bir yaşantıya çıkıyorsun. Önünde kocaman bir dünya var. Sadece yaşa...  Cheesy Sıradan oyun gözü ile bakarsan Elder Scrolls oyunlarına hakaret etmiş olursun.
#8
Şimdi şöyle bir gerçek var, multiplayer olması bir oyunun satıp satmamasını pek etkilemez. Ki RPG oyunlarının yüzde doksan dokuzu single'dır. Ben multi olan RPG oyunu çok nadir duydum hatta hiç duymadım. Şu anda Steam'de legendary 20 dolar, tek Skyrim 7 dolar yani 15 lira civarında. Bu fırsatı kaçırma derim.
#9
şahsen 1 yıldır korsan oynadıgım yıl içinde giren bikaç indirimide kaçırdığım fakat 3 gün önce 20 dolara inana bu şaheseri aldım memnunum düşün yani 1 yıldır oynuyodum belki 1yıl daha oynamam ama oynadıklarımın hatrına aldım desem yeridir hatta kendisi bilgisayarımda lisanssız kullandıgım son uygulamaydı bi bilgisayar mühendisi öğrencisi olarak dikat ediyorum sende dikkat et program flan yaparım korsanını kullanma sakın  :tebrik
#10
Aynı zamanda sitelerin çevirilerini beklemeyip resmi çeviriler ile oynama imkanınada sahip olabiliriz.  :utan