Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Remaster ÖN YÜKLEMEYE Açık
#1
resim

Merhaba EST Sakinleri, Herkese duyurulur Skyrim remaster (Special Edition) Sürümü Legendary edition veya DLC'lere sahip olan kişilere steam üzerinden ön yüklemeye açılmaya başladı.

Eğer kütüphanenize Special edition sürümü eklenmedi ise firmanın açıklamasına göre şu andan itibaren 24 saat içerisinde kütüphanenize Skyrim Special edition sürümü eklenecektir. Smile

Unutmayın Special Edition sürümüne ücretsiz sahip olmak için Skyrim Legendary Edition veya Tüm Ücretli DLC'lere sahip olmalısınız.

Bu haber yalnızca steam yani PC kullanıcıları içindir. Skyrim Remaster (Special Edition) Sürümü PC, Xbox One, Playstation 4, Sürümlerine 28 EKİM Tarihinde çıkış yapacaktır.

[b]GÜNCELLEME


Skyrim Special Edition, Steam'den indireceğiniz boyut 9.8GB Boyutundadır sıkıştırılmıştır diskteki boyut 12GB'ye yakın boyuttadır.

[/b]
#2
Yüklediğimde normal skyrim ve remaster'i detaylı şekilde karşılaştırma ss leri atmayı düşünüyorum gerçi bir çok yerde yapılacaktır ama detaylı şekilde yapmaya çalışacağım. Cheesy

Mod konusuna gelirsek modlar uyumlu olacağı söyleniyordu umarım olur. Yüklendiği zaman göreceğiz artık.  Smile
#3
Şu save ve skyrimprefs.ini  aynı mı olacak onu bir açıklarsanız iyi olur.
#4
(26.10.2016, Saat: 16:37)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skse çalışmayacak diyorlar, modlar uyumlu olacak diyorlar. Neredeyse her mod skse isterken sence nasıl olacak o iş Cheesy

Skseye gerek kalmayacak artık. Skse oyunun 64bit çalışmaması nedeniyle vardı. Artık çalışacak.
#5
[member=4513]simkan321[/member] Merhabalar, Eski kayıt dosyamızdan devam etmek konusunu tartışan onlarca insandan okuduğum kadarıyla böyle bir şey olmayacaktır. Sebebi ise 32 bit Skyrimin Special edition sürümünde 64 bit olmasından dolayı olduğu söyleniyor bunları sadece kullanıcılar tartışıyor.

Bu bir yanıltma olabilir kullanıcılara pek güvenim yoktur bu konuda ama çoğu böyle konuşuyor Special edition mağzasının topluluk merkezine göz atarsanız mesaj yağmuru var.
#6
Ayrı bir oyun olarak mı eklenecek ? Bende yok hala.
#7
[member=4621]Alff K.[/member] Merhaba, DLC'lere sahip iseniz ücretsiz olarak kütüphanenize 24 saat içerisinde eklenecektir Bethesda her bir kullanıcının kütüphanesine 24 saat içerisinde eklemeyi tamamlayacaklarını açıkladı. Beklemede kalınız.
#8
Eve gidince yükleriz artık, gitmeme de bir ay falan var daha. Big Grin Gözüm kulağım sizde. Smile
#9
Hadi bakalım insanı bezdiren sorunlardan kurtulmuş bir şekilde oynabilecekmiyiz acaba oyunu.
#10
Az önce 43.92 TL 'ye tüm DLC leri aldım. Şimdi çıkmasını bekliyorum modlar da hazır. Ayrıca şimdi yüklediğimizde direk oynayabilecek miyiz yoksa GTA V 'deki gibi çıkış tarihini mi bekleyeceğiz?
#11
İçeriği GösterSpoiler:

dındın dın dın Cheesy haydi bakalım Cheesy Cheesy
#12
[member=5776]Brond[/member] Ya bana gelmedi... hani Todd neden bana vermiyorsun ya.

resim

İçeriği GösterSpoiler:

[member=6870]Zombie[/member] Çıkış tarihini bekleyeceğiz sanırım oynayan yok çünkü topluluk merkezinde.
#13
(26.10.2016, Saat: 17:50)Zombie link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce 43.92 TL 'ye tüm DLC leri aldım. Şimdi çıkmasını bekliyorum modlar da hazır. Ayrıca şimdi yüklediğimizde direk oynayabilecek miyiz yoksa GTA V 'deki gibi çıkış tarihini mi bekleyeceğiz?

Adı üstüne, ön yükleme. Beklemek zorundasın.
#14
Daha bizede gelmedi,durun bi az sakinleşin Cheesy Bekleyip adamların göndermelerini bekleyeceğiz artık.
#15
Bende var. Leach