Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim SE
#1
Creation clup DLC paketi almak için Skyrim SE gerekiyor galiba Skyrim ve 3 DLC ye sahip kişiler bunu bedava alabiliyor muş bende Skyrim ve 2 DLC var son DLC yi de aldam bedava alabilirmiyim ? Bazı kişiler o eski den vardı artık olmuyor demiş ama zaten sahip olduğum şeylere 144 TL vermek istemiyorum
#2
(06.11.2017, Saat: 10:46)Esad BUM BUM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Creation clup DLC paketi almak için Skyrim SE gerekiyor galiba Skyrim ve 3 DLC ye sahip kişiler bunu bedava alabiliyor muş bende Skyrim ve 2 DLC var son DLC yi de aldam bedava alabilirmiyim ? Bazı kişiler o eski den vardı artık olmuyor demiş ama zaten sahip olduğum şeylere 144 TL vermek istemiyorum

Bu imkansız dostum çünkü SE ''ilk çıktığı zaman'' bu bedava uygulamasını LE ye sahip olanlar için yaptılar. Ayrıca Skyrim ve 3 DLC ye sahip olanlar değil Legendary Edition paketine sahip olanlar bedava alabiliyordu.
#3
(06.11.2017, Saat: 11:56)m2furkan11 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu imkansız dostum çünkü SE ''ilk çıktığı zaman'' bu bedava uygulamasını LE ye sahip olanlar için yaptılar. Ayrıca Skyrim ve 3 DLC ye sahip olanlar değil Legendary Edition paketine sahip olanlar bedava alabiliyordu.

114 TL verecek değilim ben yine tüm DLC leri alicam ama biraz bakındım şu mod yükleme platformu grafik farkı ve herkesin beğendiği çok önemli olan ''Toz bulutu" dışında pek fark yok dediler grafik modu yüklesem gene fark kalmıyor öyle yapıcam.
Teşekkürler
#4
(06.11.2017, Saat: 12:14)Esad BUM BUM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 114 TL verecek değilim ben yine tüm DLC leri alicam ama biraz bakındım şu mod yükleme platformu grafik farkı ve herkesin beğendiği çok önemli olan ''Toz bulutu" dışında pek fark yok dediler grafik modu yüklesem gene fark kalmıyor öyle yapıcam.
Teşekkürler

Aynen öyle 114TL verilecek bir içerik değil. Creation Club gibi uygulamalarla SE yi daha önemli hale getirmeye çalışıyorlar ama zaten ihtiyacımızı modlarla giderebiliyoruz.
#5
(06.11.2017, Saat: 13:51)m2furkan11 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen öyle 114TL verilecek bir içerik değil. Creation Club gibi uygulamalarla SE yi daha önemli hale getirmeye çalışıyorlar ama zaten ihtiyacımızı modlarla giderebiliyoruz.
içimi rahatlattın Cheesy
#6
SE çok saçma ve Creation Club'da kanser bir içerik.
MOD denilen bir şey var yani.Tom Nexus'u kabullenemiyor.