Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anket Başlığı: Skyrimdeki sürüngenler wyvern mi?
Wyvern
Ejderiyaaa
Bilmem
[Anket Sonuçlarını Göster]
 
Hatırlatma: Bu anket genel bir ankettir. Diğer kullanıcılar sizin hangi seçeneğe oy verdiğinizi görebilirler.
Skyrimde bence ejderiya yok
#1
Arkadaşlar bbi facebook grubunda bi arkadaş dediki skyrim deki sürüngenler ejderiya değillermiş(bencede değiller) çünkü ejderiyalar 4 ayakıldır ama skyrim deki ssürüngenlerin 2 ayağı var geri kalan yer kanatları Birleşik skyrimdekilerede benzeyen tek wyvern ler var yani biz wyvernborn oluyoruz


Galiba bunu oyunun yapımcıları bilmiyor çünkü oyunda dragon diye geçiyor

Oylama 4 gün sürücek
#2
Oyun Ejderha diyorsa Ejderhadır TES dünyasının kendine ait bir kurgusu ve dünyası vardır.Gercekten Ejderhaya solucan diyebilseydik İmparatorluğuda rahatlıkla Bizans veya Roma diyebilirdik.
#3
Öncelikle, yazım kurallarına bu kadar özen gösterdiğin için seni tebrik ediyorum Smile Evet, oyunun yapımcıları çok cahil, kimse bilmiyor. Bu kadar gizli bir bilgiyi ifşa ettiğin için teşekkürler. Hain Bethesda bizi kandırıyor!

Bu arada, Wyvern da bir ejderha türüdür. Buyur: https://tr.wikipedia.org/wiki/Wyvern
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 4 üye beğendi
#4
Hangi moderatör bunu söyleyenlere karşı çıkıyordu? Cheesy
#5
Yok yani oyunun yapımcıları Ejderha derken bize mı kalmış inkar etmek ?
#6
(09.01.2017, Saat: 18:15)muhamet4434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun Ejderha diyorsa Ejderhadır TES dünyasının kendine ait bir kurgusu ve dünyası vardır.Gercekten Ejderhaya solucan diyebilseydik İmparatorluğuda rahatlıkla Bizans veya Roma diyebilirdik.

imparatorluğu rahatlıkla romadan almışlar diyebilirsin.eğer roma devleti yaşasaydı bethesda telif  hakkı davalarıyla uğraşıyor olurdu o derece bildiğin kopyala yapıştır yapmışlar
#7
Sadece zırhlar benziyor. Bir de Elder Council olayı var.
#8
Nordlarıda İskandinavya ve Rus kültüründe çalmışlar Cheesy CheesyÖrneğin Nordlar Sovngardeye gittiklerine inanıyorlarsa Vikinglerde aynı şekil Valhalaya inanıyordu.
#9
Ashlanderlarda da Türk kültürünün esintileri var. Kendileri de demişler de zaten yani şimdi bir bakıyorsun, adam Dremora tipli Cheesy Bir de Türklere bakıyorsun, yani şaşıyorsun .d
#10
siyasi yapı, mimari, ordu yapısı, bazı imparatorların tanrılaştırılması, giysiler, fenotip, başka ülkelere hükmetme biçimleri hepsi benziyor
#11
Eğer İmperial City'den bahsediyorsan Ayleid mimarisi var orada.
#12
https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Talos

Alın bakalım Talos gerçekte kim ?
#13
(09.01.2017, Saat: 18:26)muhamet4434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nordlarıda İskandinavya ve Rus kültüründe çalmışlar Cheesy CheesyÖrneğin Nordlar Sovngardeye gittiklerine inanıyorlarsa Vikinglerde aynı şekil Valhalaya inanıyordu.

nordlar germenlerdir.senin mantığından bakarsak redguardların iskandinav  arapları olması lazım onlarda sovngarde benzeri bir yere inanıyor.esoda bunu çok belirgin yapmışlar nordlar bildiğin fransız ağzıyla konuşuyor r leri falan söylemiyorlar.
#14
Bir şeyler üretmek zordur. Geçen bir arkadaş yazmıydı. Biri domatesi biberi soğanı çıkarmış piyasa diğerleride bunlarla kendi yemeğini yapıyor. %100 üretmiyorlar. Her zaman bir alıntı/etkilenme vardır.

Konuya gelirsek gereksiz detay. Ejder demiş adamlar. Oyundakilerde ejder. Gereksiz detaya girip taa dinazor ırkınada benzeten çıkar şimdi ejder değil bunlar tatonusfırayaktus kilopatus xd Ejder de geç.
#15
Germenlikte biraz olabilir hatta Almanyada Wülfrath adında bir şehir olduğunu biliyorum.