Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

Sol Kolda Uyuşma
#1
Beyler bayanlar bugün enerji içeceği içtim ve içtikten 2 ila 3 saat sonra sol kolumda uyuşukluk meydana geldi ve yaklaşık olarak 1.30 saattir sürmekte. Kalbimde ritim bozukluğu var. Kalp krizinden endişe ediyorum. Sizin düşünceleriniz nedir
#2
Daha önce hiç yakınlarıma olmadı. Çok panik yaptıysan acile gidebilirsin. Unutma kalp bu, benim tavsiyem acile gitmen.
#3
Fakat kalbimde şuan bir çarpma veya hız artışı falan yok. Sadece sol kolum uyuşuk.
#4
şeker hastalığınız var mı? varsa büyük ihtimal şekerinizi yükseltmiştir içecek yoksa doğru acile hocam.
#5
Yok dostum şeker sorunum yok. İçtiğim enerji içeceği ise çok ağır değilmiş. Adını vermiyeyim. Bu gece bir sıkıntı olmasa bir şey olmaz herhalde.
#6
Enerji içeceklerinin kalp üzerinde yan etkileri vardır. Kalbe çok yüklenir ve hatta ciddi sonuçları olabilir, kalp sağlığından emin olmayanların içeceği bir içecek değil o.
#7
Fakat dediğim gibi içdiğim ''Enerji İçeceği'' enerji içeceği kategorisine girecek kadar bile ağır değilmiş. Belki de benim paranoyaklığımdır sabah öğreneceğiz.
#8
Damar tıkanıklığı, kalp krizi ve anjiyo yaşamış biri olarak söyleyeyim ki bu tip şeyler kendisini belli etmeden gelişir. Bir bakmışsın kendini acilde bulmuşsun. O yüzden bu mevzuları forumda sormak yerine sağlık ocağı personeline sormanız daha iyi olur. Yanlış bilgi verilme ihtimaline karşın konuyu kilitliyorum.
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi