Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Solstheim Landscape Overhaul
#1
[fon‌t=arial black]AÇIKLAMA[/font]

Solstheim'in doku kalitesini ciddi oranda arttırır ve yeni ağaçlar, otlar ekler. Dead ve Fertile sürümü vardır. Dead Edition, Solstheim'e ürkütücü ve terk edilmiş bir ada havası katarken Fertile Edition, çiçekli böcekli bir Solstheim deneyimi sunar.

[fon‌t=arial black]RESİMLER[/font]

resim
resim


[fon‌t=arial black]YAPIMCININ TAVSİYE ETTİĞİ MODLAR[/font]

Pure Water veya Realistic Water Two
Grim ve Somber ENB
Bleak veya Unbleak ENB
Real Ice ALL-IN-ONE
AOF Detailed Mountains
Clear World Map
Better Dynamic Snow
Enhanced Lights and FX
Pure Weather
aMidianBorn Solstheim Landscape veya Solstheim landscape and furniture
Solstheim Climate Overhaul for Dragonborn
Ash Rocks -- Solstheim ash improvements for Dragonborn DLC
Shadow of Morrowind[fon‌t=arial black]İNDİRME LİNKİ[/font]
#2
Çok güzel bir mod ama biraz hata var Solstheim'in yarısı Skyrim yarısı Morrowind havasını kapsar yani çiçeklerde ölüm mekanlarıda azar azar olmalı Cheesy.Hem bence bu moda daha iyi bir iş çıkarmış Amidianborn'dan http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/31591/?
#3
(13.09.2015, Saat: 21:40)TrueNordsNever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir mod ama biraz hata var Solstheim'in yarısı Skyrim yarısı Morrowind havasını kapsar yani çiçeklerde ölüm mekanlarıda azar azar olmalı Cheesy.Hem bence bu moda daha iyi bir iş çıkarmış Amidianborn'dan http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/31591/?

Bu modun yapımcısı CaBaL değil. Yani aMidianBorn serisi ile kıyaslama. Linkini attığın modun veya aMidianBorn'un üzerine yazdırıp kullanabilirsin. İkisiyle de uyumludur.