Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Sorc PvP buildim konusunda yardım..?
#1
Selam arkadaşlar, Sorcerer karakterime pvp buildi oluşturmaya çalışıyorum ama takıldığım noktalar var...

Bunlardan birisi itemler, item olarak kagrenac 5 parça mı olmalı yoksa 4 mü? bir de Silah hangi setten olmalı sizce??

Kagrenactan başka parçalar ne olmalı sizce?

Vampir olmayı düşünüyorum, Dark Elf'im kendiliğinden bir ateş koruması olduğundan enchant konusunda da yardım lazım :p

ilk barda skillerim şöyle; curse, fragment, force pulse, mage's wrath... 5. skill ne olmalı sizce? ulti olarak meteor ya da bat swarm düşünüyorum

ikinci bar healing staff buff barı, skiller; boundless storm, surge, healing ward... diğerlerine ne önerirsiniz? ulti bat swarm ya da meteor

trait olarak zırhlar için full Impenetrable, silah için bilemiyorum...

takılara willpower düşünmekteyim...

Yani düşüncelerim bunlar, anladığınız gibi daha oluşturmadım buildi başlamadan yanlışları tespit etmek istiyorum, tavsiyelere açığım Wink
#2
Ön barına Elemental Drain koy bence . Hem armorunu düşürüyorsun hem de Magicka sustaini için çok iyi bir skill . Force Pulse yerine de Crushing Shock kullan .

Arka barına da Hardened Ward ve Harness magicka koy . Magicka Sorcererların en büyük defansları shieldları . Shield stacklemek sana büyük bir defans katkısı sağlar .

Ön bardaki silahın Sharpened , arka bardaki resto Defending olsun .

Itemlara gelince , ben olsam Seducer kullanırdım açıkçası . Sorcerer'da zaten gayet iyi bir burst potansiyeli var curse + fragment + endless fury combosu ile . 5 seducer , 2 infernal guardian , 3 willpower , 1 MSA destro , 1 master resto .
#3
Çok teşekkür ederim, vampir olunca ateşe zayıflığı nasıl kapatabilirim? enchant falan nelere ne yapmalıyım?
#4
(01.04.2017, Saat: 12:17)MehrumEfendi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim, vampir olunca ateşe zayıflığı nasıl kapatabilirim? enchant falan nelere ne yapmalıyım?

Stage 2'de kalman yeterli . Stage ne kadar yüksek olursa o kadar fazla Flame hasarı alırsın . Elemental Defender'a biraz daha fazla puan vermen yeterli olacaktır .