Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Sorcerer\Dualwield build
#1
Merhabalar, ben altmer sorcerer bir karakter açtım. Kafamdaki oynamak istediğim karakter tarzına göre bir build yapmaya çalışıyorum. Ama ilerde işlevli olmasını da istiyorum. İlk olarak dual wield kullanıyorum ve medium armor giyiyorum. Amacım en basitiyle kılıçlı buyucu gibi bişi olmak. Ama stat dağılımını nasıl yapacağım konusunda sıkıntıdayım. Ben medium armorla,enchantlerle vs staminayı halledip, statta magicka ve healthe abanmayı dusundum. Acaba doğru mu yaparım? Birincil olarak sorcerer skillerini kullanıp ikincil olarak meleeye başvurmak istiyorum. Statlarımın ne kadarını healthe ne kadarını magickaya vermeliyim. Sizin öneriniz nedir.  armor konusunda da başka öneri olabilir.
İkinci olarak, ikinci silah seçimine ne koymalıyım? Bu tarz buildlerde bow koyanlar olmuş ama ben bow kullanmak istemiyorum açıkçası. Staff dusundum ama hangisini koyacağıma karar veremedim. Bu konuda da öneri verebilirseniz iyi olur.
#2
Kardeşim bu oyunu forumlarda böyle şunu napsam bunu napsam diye cevap arayarak oynarsan tadı kalmaz.Her zaman kendin deneye deneye bulmalısın ki zevkli olsun.
#3
Valla şuanda kimse bilemez. Hele ki sen geleceğe yönelik bir build yapmak istiyormuşsun. 31 Ağustosta oyuna büyük bir update gelecek. Çoğu skill ve pasif değiştirilecek, ırk pasifleri keza aynı şekilde, yeni item setleri eklenecek oyunda. O yüzden eylüle kadar build yapmamak en iyisi. Şimdilik oyunu öğrenip keyfine bak. Bana sorarsan oyunu öğrenmek daha önemli buildden ziyade. Çünkü oyunu oynadığım sürede bi ton build yapıp oyun hakkında bir gram bilgisi olmayan insanlarla karşılaştım, daha haritanın nasıl açılacağını bilmiyordu adam. Oyunu öğrenirsen, mekaniğini, itemleri, skillerin artısını eksisini de öğrenmiş oluyorsun zaten.
#4
Anladım cevaplar için teşekkürler, şimdilik kafama göre takılayım.