Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Stamina nb healing sorunsalı
#1
Merhaba arkadaşlar. Stamina nb karakterimle pve oynuyorum. Başlıktan da anlaşılacağı gibi healing sorunu çekiyorum. Henüz cp100 deyim. Vigora ulaşmadım. Dungeonlarda healer olduğu zaman sıkıntı çıkmıyor.
Soruna gelelim, grind yapmak istediğim zaman çok rahat ölüyorum çünkü bildiğiniz gibi stam nb karakterin resistance ve healthi düşük. Buna ek olarak rally haricinde healing skillimiz yok. Bende grind yaparken dual wield ve bow takmak istiyorum çünkü daha seri oluyor ama ölüyorum.
Tecrübeli stam nb oynayan arkadaşlar vigor açmadan önce healingini nasıl karşılıyorlardi acaba?
#2
Vigor yoksa Two-Handed takıp Brawler spamlayabilirsin . Vigor açmak zaten çok kolay . Cyrodiil'e gidip büyük bir gruba katıl . 2-3 saate açarsın .
#3
(07.01.2017, Saat: 17:09)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vigor yoksa Two-Handed takıp Brawler spamlayabilirsin . Vigor açmak zaten çok kolay . Cyrodiil'e gidip büyük bir gruba katıl . 2-3 saate açarsın .
Zaten bu zamana kadar senin leveling buildine göre kastım baya faydali oldu rally vr brawler spamlayarak. Artik dw ve bow geçeceğim. Bi grup bulup arkalarında takılacağım artik vigor tek çare galiba.