Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Stamina Sorcerer- Maelstrom & Dragonstar & Dungeon
#1
Selamlar !

Buildimiz Solo & 4 kişilik PVE için olup, küçük değişikliklerle Trial grubunuza DPS'inizi düşürmeden inanılmaz katkı sağlayabilirsiniz.

Sözü uzatmadan,

GEAR:

5 Night Mother's Gaze -> 3x gövde, 2x sharpened dagger  (craft set, 6 trait)

5 Vicious Ophidian -> 2x gövde, 3x takı (Aetherian Archive, Hel Ra Citadel, Sanctum Ophidia)

2 Kr'agh (Kafa Fungal Grotto I, omuz undaunted chest)

ya da

2 Kr'agh yerine 2 Velidreth (Kafa Cradle of Shadows, omuz undaunted chest)

1x Maelstrom Bow (sharpened & precise olmasa bile traitine bakmaksızın)


NEDEN VMA DUAL WIELD DEĞİL ?

VMA dual wield (dagger ya da axe) rapid strikes sonrası kullandığımız single target dotları güçlendirse de, asıl etkisini çok uzun fightlarda göstermekte, Trial harici oyundaki moblar ve bosslar çok hızlı öldüğü için VMA dual wield silahlara gerek duymuyoruz. Ayrıca bu sayede Velidreth'in AOE / Kr'aghın bosslara karşı gücünden ve 5 parça Vicious Ophidian'ın %8 stamina cost reduction ve ölen mob başına 2k üstü stamina vermesinden faydalanıyoruz.


YEMEK & POT:

İkili Health & Stamina yemeği yiyoruz. Buildimizin en güzel avantajı Crit Surge sayesinde gereken Weapon Damage buff'ını almamız ve Weapon Damage Potlarına ihtiyaç duymamamızdır. Konsolda Alchemy malzemeleri inanılmaz fiyata ulaştığı için büyük bir tasarruf etmiş oluyoruz. (Genel Not: Ne olursa olsun Trial için her zaman Weapon Power potu içiyoruz, gruptaki diğer arkadaşlarımıza saygısızlık etmiyoruz Smile )Buffsız statlarımız:

resim17k Health'e ulaştıktan sonra gerisini staminaya veriyoruz. Gördüğümüz gibi Major Savagery olmadan da critimiz gayet yüksek.


MUNDUS:

ThiefCP:

Yeşil: 100 stamina cost reduction - 87 stamina recovery

Mavi: 89 Mighty - 50 Thaumaturge - 48 Precise Strikes

Kırmızı: 97 Elemental Defender - 90 Hardy (değişiklik gösterebilir)SKILLER:

Ön Bar:

Rapid Strikes - Rending Slashes - Hurricane - Steel Tornado - Bound Armaments (ult: Rend/Dawnbreaker)

Arka Bar:

Poison injection - Endless Hail - Rearming Trap - Critical Surge - Bound Armaments (ult: Shooting Star / Negate / caltrops kullanmak isterseniz overload)Maelstrom:

resim


PEKI TRIAL ?


Night Mother's Gaze 2'den fazla Stamina DPS'in olduğu bir grupta diğer Staminaların inanılmaz derecede faydalandığı bir set. Böyle bir grupta 5x gövde Night Mother's Gaze 2x VMA sharpened dagger 5 alkosh / 3 vicious ophidian + 2 kr'agh giyiyoruz.PS4 EU için ilk VMOL speed run (1T öncesi, 5 NMG 5 VO 2 VMA DW)resim