Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Steam Oyun Fiyatı Hakkında
#1
Arkadaşlar merhaba, oyun normalde steamde 50 küsür liraydı yanlış hatırlamıyorsam ama bende şuan 140 TL gözükmekte. Nedendir, ne yapmak gerekir bilenler yardımcı olursa sevinirim.
#2
50 küsürlü olduğu zaman indirimdeydi, kendin o vakit aldığım için net biliyorum. şuan indirim olmadığından ana fiyatına satılıyordur.
#3
Artık Steam'de ESO'nun Tamriel Unlimited sürümü satılmıyor herhalde. Mecburen Morrowind sürümünü almalısın, o da 140 lira şuan. Oyunun fiyatını yüksek tutabilmek için takip ettikleri bir satış politikası olsa gerek. İndirimleri beklemeni tavsiye ederim, eğer illaki Steam'den alacağım diyorsan.
#4
Durmaplay'de sadece ana oyun (morrowind içeriği yok), steam versiyonlusu 50 küsur liraya satılıyordu.

https://www.durmaplay.com/tr/store/the-e...ited-steam
#5
(03.03.2018, Saat: 10:25)Altug Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artık Steam'de ESO'nun Tamriel Unlimited sürümü satılmıyor herhalde. Mecburen Morrowind sürümünü almalısın, o da 140 lira şuan. Oyunun fiyatını yüksek tutabilmek için takip ettikleri bir satış politikası olsa gerek. İndirimleri beklemeni tavsiye ederim, eğer illaki Steam'den alacağım diyorsan.

Sanırım öyle bir şey yapmışlar. Şuan en mantıklısı durmaplay, oyunfor gibi yerlerden Tamriel sürümünü almak.
#6
yine alabilirsin g2a den stem key şeklinde aklında olsun ben öyle aldım 45 liraya geldi
#7
normalde fiyatı 90 liraydı ben 90 liraya aldım bir ara 50 lira indirime girmişdi ozman görmüş olabilirsin morowındse eger dogru 140 lira olabilir
#8
Steamdeki versiyonda tamriel unlimited+morrowind var. Fiyatı o yüzden fazla, paket içeriğini değiştirmişlerdi 1 ay önce. Muhtemelen nisan-mayıs gibi indirim görür orası da.
Ama durmaplayde şu anki indirimlerle hem base game hem morrowindi 100 liraya edinebiliyorsun, steam sürümü değil bunlar.
#9
İndirim bekleyip al. Arada güzel indirimler oluyor reklam yapacağız oyunun popülerliğini arttıracağız kitleyi büyüteceğiz ayağına uygun fiyata veriyorlar. Belli günler tarihler arasında.

Diğer türlü bu sebepten;
[Resim: b70.gif]
Soldaki gabe amca sağdaki Todd.
Arada el dönüyorlar. Todd Gabe amcaya serpiyor falan öyle.

[Resim: latest?cb=20150503074702]

[Resim: 1490548332_mr-krabs-money-shower.gif]

[Resim: money.gif]

Almak istiyorsun ama oyun size tuzlu geldiyse aceleci olmayın yani. Bir yere kaçmıyor oyun. Almak için uygun zamanda iken alırsın.
Öğrenci falansan?
#10
Siz mi pahalıya aldınız ben mi ucuza aldım? Tamriel Unlimited'i 29 TL'ye aldım.