Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Steamden Yanıt Geldi Ama Anlamadım :(
#1
Arkadaşlar Ben Crown Alamıyorum Oyunu Steamden Oynuyorum Ama Crown Almak İçin Steam'e Yönlendirdiğinde Eror Veriyordu...

'Xsolla, and the updated process for purchasing crowns
Hi everyone, we've updated the process for purchasing crowns, and it is no longer necessary to purchase crown packs for ESOTU from Steam. Steam users who wish to purchase crowns for the in-game Crown Store are automatically redirected to Xsolla to complete this process.

Once you have been redirected, you should confirm their Steam login in order to link your accounts and provide payment information.

When the process is complete, you will be presented with a screen confirming their order.

Şöyle Bir Update Gelmiş Ama Rezil İngilizcemden Hiç Bişe Anlamadım Bir Kaç Kişiye Çevirttirdim Ama Onlarda Sorunumu Çözemediler Ben 3 Gün Önce Steam'e 70 Liralık Cüzdan Kodu Yükledim 3000 Crown İçin Ama Şansıma Bakın'ki Bethesda Kaldırmışmı Ne Makelede Yazıyor Anlamadım ! Şuan Benim Tek Öğrenmek İstediğim Nerden Crown Alcam Burası Steam'e Atıyor Oda Error Veriyor

https://hizliresim.com/7bbZBN

https://hizliresim.com/Pooz7O


Cidden 1 İmpeal Alan Dedim Kanser Etti Bethesda Beni Ne Crown Alabiliyorum Nede Adam Gibi Bir Uygulama Yapıyorlar Ne Güzel Steam'e Yönlediriyordu Alıyorduk Şimdi Saçma Sapan İşler Yapıyorlar
#2
Yeni güncelleme ile birlikte bundan sonra Steam'den Crown satışı yapılmayacakmış. Satışlar bundan sonra Xsolla denen siteden devam edecekmiş. Oyun içinden Crown almaya kalkışınca seni xsolla.com'a yönlendirecek. Orada Steam hesabın ile giriş yapıp Crown satın alabileceksin. Benim mesajdan anladığım bu.

https://steamcommunity.com/app/306130/di...676915284/

http://xsolla.com/

Hazır elim değmişken mesajın Türkçesini de yazayım.

Xsolla ve güncellenmiş Crown satın alma süreci

Herkese merhaba, Crown satın alma sürecini güncellemiş bulunmaktayız ve bundan sonra ESOTU için Steam'den satış yapılmayacaktır. Oyun içindeki Crown mağazasından crown satın almak isteyen Steam kullanıcıları, işlemin tamamlanması için Xsolla'ya yönlendirilecektir.

Yönlendirmenin ardından, ödeme bilgilerini getirtmek ve hesabınızla bağlantı kurmak için Steam hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir.

Süreç tamamlandığında, siparişinizi onaylama ekranı karşınıza gelecektir.

#3
Öyle de çok pahalı be arkadaş. Ne sövdüm varya 750 crown 21 lira diyor. Crown satışı varken 1500 crown 15 liraydı. G2a'den explorer paket alırım yeter.
#4
(02.08.2015, Saat: 01:31)Teecem link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öyle de çok pahalı be arkadaş. Ne sövdüm varya 750 crown 21 lira diyor. Crown satışı varken 1500 crown 15 liraydı. G2a'den explorer paket alırım yeter.

Fiyatı gerçekten öyleyse Imperial City DLC oyunun kendisinden pahalı.
Millet 25-30 liraya aldı bu oyunu zamanında, kutulu olanı bile 40-50 liraydı.
Bir DLC için 63 lira  sir
#5
Arkadaşlar İyi Söylüyorsunuz Sorun Şurda Beni Yönlendirmiyor Xsollaya Eskisi Gibi Hala Normal Steam'e Yönlendiriyor