Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Stormcloak'lar için hazırladığım içerik.
#1
Herkese merhaba arkadaşlar , Sizlerle uzun zamandır ve üzerine düşündüğüm ve en sonunda yaptığım bir videoyu paylaşmak istiyorum. Video Stormcloak'lar adına ama kızmayın İmparatorluk için de hazırlayacam.Henüz ilk videom olduğu için biraz amatörce olabilir.Bunun için kusura bakmayın.

Herhangi bir eleştiri ve yoruma açığım Smile

Tavsiyeleriniz var ise yeni projeler üzerine çalışmayı düşünüyorum Smile

Not : Videoyu Hd izlemenizi tavsiye ederim.

Açıklama : Videoyu başka videolardan aldığım görüntülerle birleştirerek hazırladım.Biraz montaj biraz efekt ve sesle ortaya bu çıktı.
[+] muhamet4434 isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
#2
Çok mükemmel olmuş .. Ellerine sağlık .

İmparatorluk tarafına daha yakınım ama ulfric i seviyorum , o yüzden 400 saatlik Skyrim hayatımda iç savaş görevini hiç yapmadım .
[+] Kriid isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
Haydeeğğğğ Jon Snow ne alaka Cheesy Stormcloakları sevmesem, balıkçı olarak görsem bile güzel olmuş Smile
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#4
Elflere ölüüüüm (!) Cheesy

Güzel video olmuş eline sağlık. Ama dediğin gibi biraz amatörce. Ayrıca içerikler sana ait değil. Forumda çevre edinip görsel kaynak edinebilirsin, kendinde çekersin orjinal videoalar çıkarmış olursun.
#5
@ismetisgor

Evet sağdan soldan bulduğum bir kaç videodan topladığım görüntüleri birlestirdim Smile Ama inan ki o görüntüleri müziğe uydurmak için ve müziğe uygun görüntüler bulana kadar pestilim çıktı Cheesy Sesi azalt Efektleri ayarla derken araya birkaç tane de fotoğraf sıkıştırdım ve ortaya bu çıktı.Özellikle o Ulfric'in şiir bölümünü ayarlamak çok zordu.
#6
İstersen bende video vermeyi denerim. Fotoğraf kesin veririmde (Skyrim Ekran Görüntüleriniz konusundakileri kullanabilirsin) video işinden emin değilim. Oyun zaten stabil 30 FPS de çalışmıyor. 20 lere falan düşüyor yer yer. Video kaydedici ile neler olur tahmin edebiliyorum... Avplove da çok şık fotoğraflar çekiyor Smile
#7
@ismetisgor

İyi olabilir.Şu sıralar yeni bir projeye başlamayı düşünüyorum.Yardım gerektiği zaman sana ulaşırım.
#8
İçeriği GösterSpoiler:
İçeriği GösterSpoiler:


Ulfric'i de ve Galmoru da sevmem. Her gördüm de baltamı kafalarına geçirmek isterim.
#9
(02.01.2017, Saat: 00:07)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İçeriği GösterSpoiler:
İçeriği GösterSpoiler:


Ulfric'i de ve Galmoru da sevmem. Her gördüm de baltamı kafalarına geçirmek isterim.

Anlıyorum , Böyle yaparak ne kimseyi İmparatorlukçu yaparsanız ne demek başkalarının Stormcloaklara karşı sevgisini mani olursunuz.Bizim ifade özgürlüğümüz siz rahatsız olana kadar mı ? Bizr cahil , yobaz dersiniz fakat sizin İmparatorluk olarak Din , vicdan ve düşünce özgürlüğüne saygı duymanız gerekirken biz Stormcloakız diyince bize ahkâm kesersiniz.Kimin ne olduğu gayet ortada.

Bizi barbar olarak görürsünüz , Bu senin kendi düsüncendir.İnsanları kabullenmediği birşey için suclaman kimseyi barbar yapmaz.

Her yerde Stormcloakları karalamaya çalısıp düşüncesiz paylaşımlar yapıyorsanız gerçekten barbar ve cahil olarak gördüğünüz insanların birşeyler becerebilmesini hazmedemediğiniz içindir.

İyi günler.
#10
...
#11
Tartışma yeri burası değil, sizleri İç Savaş konusuna alalım.
#12
@Newoooo Haklısın, bir anlık gazla yazmışım. Sildim, uyarın için teşekkürler Smile
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#13
Bir daha tartışma yaratmayın lütfen beyler Cheesy