Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Stormcloak Rebellion - 7 / Compelling Tribute
#1
0px
Compelling Tribute
Görev Veren Galmar Taş-Yumruk
Yer: Enginyurt Fırtınapelerin Kampı
Önceki Görev: Neugrad Kalesi Adlı Yerden Kurtuluş
Sonraki Görev: Sungard Kalesi İçin Savaşmak
Ödül: Seviyeye göre altın ve karavndaki eşyalar

 resim     

                                                                             
Hızlı Anlatım
1. Delili bulun.
2. Raerek'e şantaj yapın.
3. Galmar Taş-Yumruk'a rapor edin.
4. Adamlarla buluşun.
5. Karavanı ele geçirin.
6. Ralof 'a dönün.

Detaylı Anlatım

Şantaj
Galmar Taş-Yurmuk ile konuştuğunuz zaman, Markath'ın Kahyası Raerek'in gizlice Talos'a taptığı, ve bunun kanıtını bulup, Fırtınapelerinlere yardım etmesi için onu ikna etmenizi isteyecek. Markarth'a gidip Taş Saray'a girin. Tahta giden yolun sağ tarafında Raerek'in odasını bulun. Bir asker göreceksiniz. Merdivenlerden çıkmayın, onun yerine sağa gidin. Bir kapı açmanız gerekiyor, o yüzden yanınızda maymuncuk bulundurun. Duvardaki dolapta bir Talos muskası bulacaksınız. 

Muskayı gidip Raerek'e gösterin, sizden onu takip etmenizi isteyecek. Odasına gidin. Odaya girdiğinizde hemen diyaloğa girecek, sizin ondan zorla bir şey istediğinizi sanacak. Ona bir tür anlaşmaya girmek istediğinizi söyleyin. Konuştuktan sonra karavanın yerini söyleyecek. Muskasını geri verin ve Galmar'a dönün.

resim

Pusu
Reach kampındaki Galmar'a geri dönün. Ona Issızkent'e giden para dolu bir karavanın olduğunu söyleyince, sizden birkaç askerle buluşup o karavanı tuzağa düşürmenizi isteyecek. Onları bulunca Ralof ile konuşun. Söylediğine göre karavan kaza yapmış ve yolda kalmış. Gidip İmparator askerlerinin dikkatini çekmenizi isteyecek böylece askerler onları vurabilsin. Ayrıca burada kalıp saldırmak isterseniz kararınızı değiştirebilirsiniz.

Ralof'un planıyla gitmeyi seçtiyseniz hazır olduğunuz söyleyin. Bir kayanın orada durana kadar adamlarıyla gizlice ilerleyin. Adamlarına ateş emri verecek ve çıkıntıdaki askerler öldürülecek. Şimdi aşağı inip kalan askerleri halletmeniz gerek. Onlara yaklaştığınızda silahlarını çekip size uzaklaşmanızı söyleyecekler. Takmayıp saldırın ve arkadan Ralof ve adamları ateş etmeye başlayacaklar. Bütün askerleri öldürün ve Ralof ile konuşun. Görev burada bitecek.