Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Suikastçının soruları
#1
Arkadaşlar SKYRIM'i  bilgisayarıma yükledim. Oyun bildiğin seriymiş ben yeni farkettim. Cheesy
Ben sorularıma geçeyim.

Öncelikle sizin tam çözüm rehberinizde diplomasi görevinden sonra ana hikaye yazmıyor. Ama benim diploması bitti kendi kendine yeni görev geldi. O nedir ?

Diğer sorularım suikastçi olmak istiyorum o yüzden ırk olarak Woof Elf seçtim. Level 6 tüm puanları staminaya verdim. Sneak 31, One handed 33, Archery 30... işte puanlarıda sneaka one handede  falan dağıttım. Levele göre iyi mi yapmışım?

2 dagger kullanıyorum. Steel dagger kullanıyorum. Başka dagger yok hatta yani satan bir yerler var mı ? Üst olarak light armor elves zırhlarının seti var. Doğru mu giymişim güzel zırhlar nereden bulurum ? Teşekkürler. 
#2
O gelen görev oyunun devamı işte... daha oralarını Türkçeye çevirmedik.  Cheesy

Wood elf iyi bir seçim, iyi bir okçu olabilirsin. Satamina'ya vermen de güzel olmuş. Bu sayede "Steady Hand" perk'i ile ağır çekimde iken sataminanın çok olması sayesinde rahat edersin.

Perk'ler hakkında bilgin yoksa veya ingilizcen yetersiz olduğu için anlayamıyorsan sitede bunun için rehberler var.
Orada şahsen perkleri tek tek açıkladım.

Silah ve zırhlara gelirsek...
Level'in arttıkça daha iyi silah ve zırhları sandıklardan bulabilirsin veya şehirlerdeki satıcılardan alabilirsin.
#3
Cevapladığın için teşekkür ederim. Ben Dark Brotherood a katıldım. Onların verdiği zırhları giyiyorum. İyi mi yapıyorum ?
#4
(01.10.2013, Saat: 13:50)sh4dowman link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cevapladığın için teşekkür ederim. Ben Dark Brotherood a katıldım. Onların verdiği zırhları giyiyorum. İyi mi yapıyorum ?
Kesinlikle bir suikastçi için üst seviye zırhlardandır. İyi tercih...  Smile
#5
(01.10.2013, Saat: 13:50)sh4dowman link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cevapladığın için teşekkür ederim. Ben Dark Brotherood a katıldım. Onların verdiği zırhları giyiyorum. İyi mi yapıyorum ?

Ayrıca enchanting ve smithing'te uzmanlaştığında defansı daha yüksek zırhlara daha iyi enchantlar basarak (fortify sneak, one handed vb.) daha iyi suikastçi eşyaları elde edebilirsin.
#6
Cevaplar için teşekkürler. Son bir sorum var ben senaryoyu takmıyorum sadece dark broterhood görevlerinin yapıyorum. Yani zevkine oynuyorum. Çok şey kaybediyorum mu ? Birde büyücülük okulunu da katılsam bir şey olur mu ?
#7
Bazı yerleri anlıyorum da. Bazıları çok ağır geliyor. Cheesy
#8
Bunun için buradayız.  sir
#9
Görevleri yapmayınca bir asi hissediyorum kendimi. Cheesy Beyler bu arada bir zindana girdim. Rİftende. Çıkış yok bildiğin çıkışı yok. 1 saatdir geziyorum çıkış yok ne yapacam ? Bu arada 1000 coinse at aldım kayboldu. Cheesy Geri gelll Cheesy
#10
(04.10.2013, Saat: 20:46)sh4dowman link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Görevleri yapmayınca bir asi hissediyorum kendimi. Cheesy Beyler bu arada bir zindana girdim. Rİftende. Çıkış yok bildiğin çıkışı yok. 1 saatdir geziyorum çıkış yok ne yapacam ? Bu arada 1000 coinse at aldım kayboldu. Cheesy Geri gelll Cheesy

Çıkış var, sen bulamıyorsun. Paldır küldür ilerlemek yerine yavaş git ve çevreni gözlemle. Ya da şöyle diyeyim, dışarıdaki bir görevi journalda aç, üstteki işareti takip et.
#11
ben ırkların yetenekleri arasında pek fark görmüyorum,sadece +5 perk var hepsi bu.
eğer nord gibi savaşçı bir ırkı suikastçı yapmak ister isen o ırkı seç.
      (örnek)
#12
(29.10.2013, Saat: 23:10)ASRIN10 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben ırkların yetenekleri arasında pek fark görmüyorum,sadece +5 perk var hepsi bu.
eğer nord gibi savaşçı bir ırkı suikastçı yapmak ister isen o ırkı seç.
      (örnek)

Nasıl yok? Cheesy