Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Takipçi Ölmesi ve Kaybolması Sorunu Çözümü
#1
Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere Takipçinizi geri getirmeyi ve öldüyse tekrar hayata getirmeyi göstereceğim. 3 aşamada  yapabileceğiniz çok kolay bir yöntem.Smile

1.Aşama:

İlk aşamada konsolu açmalısınız (é) tuşuyla

2.Aşama

Bu aşama çok önemli o yüzden dikkatle dinleyin. Konsolu açtıktan sonra 'prid' yazıp boşluk bırakıp yanına takipçinizin kodunu girmeniz gerekir. İşte tüm takipçilerin kodları.
İçeriği GösterSpoiler:

pridin yanına kodlarından birini yazıp entera basmalısınız. Eğer not found diye bir hata geliyorsa düzgün yazamamışınızdır.

Not: Listede görmediğiniz başka bir takipçiniz varsa ve ya dragonborn ya da Dawnguard'da ki takipçinizde sorun varsa konunun altına ismini yazın size kodunu söyleyebilirim.

3.Aşama:

İlk iki aşamayı yaptıktan sonra tek yapmanız gereken şey 'moveto player' yazıp entera basmak. Son olarak gene (é) tuşuyla konsolu kapatıyoruz.

Örnek: prid 000a2c94 (enter)    moveto player (enter)

yapmanız gereken bu kadar takipçiniz yanınızda bir yere ışınlanır. Umarım yardımcı olmuşumdur.Smile
#2
Ellerine sağlık dostum.Yararlı olmuş.
#3
(05.09.2014, Saat: 08:43)ColdSpyrt date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık dostum.Yararlı olmuş.
Teşekkürler coldspyrt.
#4
(05.09.2014, Saat: 12:36)sten date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle hileye karşıyız öldüyse huzur içinde yatsın bu tarz şeylere başvurmak yanlış.

Hayır dostum bu konuyu aslında takipçi kaybolmaları üzerine açtım. Buradan takipçini kaybettiysen yanına ışınlanır. Ama ölen bir takipçiyi yazarsan o geri hayata döner. Yanlış anladın.Smile