Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Tek El Silah Kullananlar
#16
Bana bu tarz mekanikler de veya savaş içerisinde kolaylık sağlayan modlar çok mantıklı gelmiyor. Oyun zaten kolay bu şekilde hepten kolaylaşınca tadı kalmıyor. Bana kalırsa grafik ve senaryo modlarından başka mod kullanılmaması lazım. Tabi ki bu oyun ve bu yazdıklarım tamamiyle benim görüşüm. Yukarıda da belirttiğim gibi kesinlikle ve kesinlikle nasıl zevk alınıyorsa öyle oynanmalı.
#17
Bu oyunda bir yerden sonra yok savaşçı kasmak mış yok büyücü kasmak mış bunlar geçersiz oluyor çünkü bunların hepsini kullanılır hale geliyorsunuz(Tabi büyücülükte bütün ağaçları 100 yapmak çok zor ama 1'ini bile 100 yapmış olmanız büyücü olduğunuz anlamına geliyor).

Tek elde bence en mantıklısı kılıç ve kalkan. Tabi can çalma özelliğine sahip bir kılıç ile mantıklı oluyor bence(Ne kadar fazla sayıda vurursanız o kadar can çekersiniz) onun dışında pek mantıklı değil.

Şu zamana kadar kullandığım tek mod şu Barenziah Tacı için cevherlerin yerini gösteren mod oldu. Arkadaşın dediği gibi bence de zaten kolay (En azından Expert veya Master'da, Legendary oynuyorum diyenleri takmayın çoğu sallıyor, karşınıza 3 tane Volkihar Vampir Efendisi[Karstaag falan hikaye] geldiğinde yanınızda canı fulleyen iksirlerden 5-6 tane yoksa çok kolay yatırırlar.) . Bunu 74.Level'e hilesiz-modsuz gelmiş biri olarak söylüyorum.
#18
ÖNCE OKLA ADAMI BAYILT SONRA TEK EL KILIÇLA PAT KÜT Cheesy
#19
herkesin aksine ben hançer önereceğim ve tabi ki sinsiliği geliştirmekte fayda var bunun için.
çünkü;
sinsilik yeteneklerinden birisi (assassin's blade ismi) hançerle 15x hasar vurma özelliği veriyor.
+
karanlık kardeşlik tarikatının verdiği zırhın eldiveni 2x hasar vurma özelliği veriyor. >>> 15 . 2 = 30x hasar. Sayıyla "otuz kat".

tılsımcılığı 100 yapıp bir hançere 2 tılsım (mesela can çalma ve ateş, tercihen daha iyileri de koyulabilir) eklendiğinde nasıl bir şey olacağınızı ben sizin hayal gücünüze bırakıyorum.
#20
(18.07.2018, Saat: 18:49)Scathach Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herkesin aksine ben hançer önereceğim ve tabi ki sinsiliği geliştirmekte fayda var bunun için.
çünkü;
sinsilik yeteneklerinden birisi (assassin's blade ismi) hançerle 15x hasar vurma özelliği veriyor.
+
karanlık kardeşlik tarikatının verdiği zırhın eldiveni 2x hasar vurma özelliği veriyor. >>> 15 . 2 = 30x hasar. Sayıyla "otuz kat".

tılsımcılığı 100 yapıp bir hançere 2 tılsım (mesela can çalma ve ateş, tercihen daha iyileri de koyulabilir) eklendiğinde nasıl bir şey olacağınızı ben sizin hayal gücünüze bırakıyorum.

30 kat hasar ile zaten her şey ölüyor [Ejderha üzerinde hiç denemedim] dev - mamut falan tek yiyor. Sinsilik üzerine oynanılacak ise mantıklı.
#21
(18.07.2018, Saat: 23:16)Cyborg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 30 kat hasar ile zaten her şey ölüyor [Ejderha üzerinde hiç denemedim] dev - mamut falan tek yiyor. Sinsilik üzerine oynanılacak ise mantıklı.

hiç ejderhaya sneak yaklaşamadığım için benim de fırsatım olmadı (çünkü genelde yüksek taşların tepesine tünüyolar veya şehre saldırdığında da zaten gözünün önünde oluyor, nereye sneak yapayım) ama evet ejderha hariç hemen her şeyi 1-2 kerede pasta keser gibi kesmek mümkün.
#22
Arkadaşlar Yüce Elf oynayın. Yanılsama büyüleriyle halledin herşeyi. Kalabalıksa öfke atın, birbirleriyle dövüşsünler. Korku atın kaçsınlar veya sakinleştirin yürüyerek devam edin. İlla öldürülmesi gereken varsa da takipçinize bırakın. Sadece kılıç yay değil oyun. Farklı bi gameplay deneyin yani.
#23
Galibe kimse yazmamış.Ben tek el kılıç ve büyü kullanıyorum.Abonoz Kılı geliştirmeli.Perk konusu ise bence tek el perk verme.Zaten işe yaramıyor.Karşında ki düşmanları her şekilde alt edebiliyorsun.

Onun yerine demircilik perkine bas ve silahını güçlendir.40 vuran kılıç , güçlendirme ile 70 gibi sayılara yükselebiliyor.
#24
2 Ele de 2 Kılıç kullanıyorum.Yeterince iyi herkese öneririm.
#25
dracula                                   Axe                      dracula

[Resim: the-axe-murderer-nishanth-gopinathan.jpg]
#26
Düşük olasılıkla tek atan bir hançer vardı (adını unuttum Undecided) onu sol ele alıyordum diğer elede güçlü bir kılıç gelene geçene çakıyodum işede yarıyordu öneririm tabi demircilik kasıp silahlarıda yükseltmen lazım
#27
Ben çift kılıç kullanıyorum Çok hızlı ve güçlü oluyor ama tekde yiye biliyorsun

(02.09.2018, Saat: 01:08)berkay18182 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşük olasılıkla tek atan bir hançer vardı (adını unuttum Undecided) onu sol ele alıyordum diğer elede güçlü bir kılıç gelene geçene çakıyodum işede yarıyordu öneririm tabi demircilik kasıp silahlarıda yükseltmen lazım

Mehrunes Dagon hançeri 100 kere vurup tek atmayan hançer kıl olmuştum ona Embarrassed
#28
Ben iki elli kılıç kullanıyorum ya da bir kılıç bir hançer ya da iki hançer Assassin tarzda takıldığım için ya da iki elimede büyü alıp kaos luk yapıyorum Cheesy