Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Ten rengi modu arıyorum
#1
Bütün Skyrim'i karlı ve sisli hale getirdim. NPClerin ten rengi Alacakaranlık filminde ki vampirler kadar beyaz. Hatta griye yakın diyebilirim. Biraz sıcak renk elde etmek için ENB kurdum ama o kasvetli havayı yerle bir etti. ENB ayarlarını saatlerce kurcaladım. Doku efektini kapat butonuna basınca NPClerin ten rengi de eski haline döndü. Extended Slider Colors modunu buldum fakat o da sadece racemenuye daha fazla ten rengi ekliyor. NPClerin ten rengini değiştirecek mod ya da ENB var mı?
#2
Şu modlardan biri ( sadece birini seç, yoksa oyunun bozulur ) işini görür mü ? :
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/35443/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/60846/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/23755/?
#3
(15.09.2015, Saat: 22:26)Grogi link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu modlardan biri ( sadece birini seç, yoksa oyunun bozulur ) işini görür mü ? :
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/35443/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/60846/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/23755/?

Bu modlar sadece Apachii saçlarını NPClere ekliyor ve yüz hatlarını ufak tefek değiştiriyor diye biliyorum. Skin tonedan hiç bahsetmemişler. Inhabitants kir tonunu değinmiş. İlgilendiğin için teşekkürler ederim.

Güncellendi [time]1442410734[/time]
RealVision ENBnin içinde ki enbseries klasöründe bbb.ini bulunmakta. [SKY] başlığı altında ki bütün değerleri sildiğim zaman hava efektleri kalktı ve ten rengi istediğim kıvama geldi. Konu kilitlenebilir.