Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

TES 6 Project Greenheart
#1
2014[fon‌t=ElizabethSerif, Georgia, serif]'[/font]te Bethesdanın oyun projeleri hakkında bir belge ortaya atılmıştı. Sonrasında çoğunluk tarafından yalanlandı. Bu belgenin 05.22.2014te yapılmış bir haberi burada da fake olduğundan bahsetmiş.
Belgenin resmi
İçeriği GösterSpoiler:
[fon‌t=arial, sans-serif]10 Kasım 2015[fon‌t=ElizabethSerif, Georgia, serif]'[/font]te Fallout 4, 30 Ağustos 2016[fon‌t=ElizabethSerif, Georgia, serif]'[/font]da Fallout[fon‌t=ElizabethSerif, Georgia, serif]'[fon‌t=arial, sans-serif]a[/font][/font] Nuka-World adında bir DLC çıktı ve Fallout 4 bilindiği üzere Bostonda geçiyor.[/font]
[fon‌t=arial, sans-serif]Belgede Elder Scrolls 6 yazısının altında Project Greenheart yazıyor, Greenheart Valenwood[fon‌t=ElizabethSerif, Georgia, serif]'[/font]da bir şehir...Sizce doğrumu ? [/font]
#2
Bunu kim paylaşmış ona bağlı.
#3
Christan DeLonge ismini arattırdım bethesda ile bir bağlantı bulamadım, müzisyen ismi gibi duruyor. Fake viral söylentiler sanırım, hit almak için uyduruyor olabilir birileri ve bundan para kazanıyordur tahminimce.
#4
Dlc ismini iyi tutturmuş Cheesy Fallout 4 çıkmadan önce sürekli Boston'da geceği söylentileri vardı. Şimdi de Tes 6'nın valenwood'da geçeceği söylentisi dolanıyor. Yeni oyunun güney ülkelerinden birinde geçme olasılığı baya yüksek bence. Şu ana kadar herhangi bir güney ülkesini konu alan bir Tes oyunu hiç çıkmadı. Sadece Eso ve Arena'da Tamriel'in güneyine inebildik.
#5
Bu fotoğrafı hatırlıyorum. Hatta o zaman baya sevinmiştim. Ama sonra gerçek olmadığını söylediklerinde üzülmüştüm. Daha sonra hiç aklıma gelmedi. Olabilir yani kısmet. (OLSUN LÜTFEN)
#6
Yalanlanması belgenin sahte olduğunu göstermez. Belge hakikidir demiyorum, ama bir oyun şirketi olarak gelecekteki planlarınızın sızdırıldığını düşünün, tabii ki de yalanlayacak ve yalanlatacaksınız. Çıkıp da Bethesda bu belge hakkında doğrudur demez, böyle bir tutum gelecekteki yalan veya gerçek bu tip olayları da artırır, şirket olarak bir daha doğru düzgün gelecek planı yapamazsınız. Linki inceledim, yazılmış her nokta yapılamayacak şeyler değil, en son da bunu paylaşan kişiyi parayla sustur, eğlence için yapıyorum desin, bitti.

Belgeyi çok ciddiye almayın, ama unutmayın da. Gün gelir. Tes VI: Greenheart çıkarsa şaşırmayın yani.
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 4 üye beğendi
#7
(10.03.2017, Saat: 11:51)vatansever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalanlanması belgenin sahte olduğunu göstermez. Belge hakikidir demiyorum, ama bir oyun şirketi olarak gelecekteki planlarınızın sızdırıldığını düşünün, tabii ki de yalanlayacak ve yalanlatacaksınız. Çıkıp da Bethesda bu belge hakkında doğrudur demez, böyle bir tutum gelecekteki yalan veya gerçek bu tip olayları da artırır, şirket olarak bir daha doğru düzgün gelecek planı yapamazsınız. Linki inceledim, yazılmış her nokta yapılamayacak şeyler değil, en son da bunu paylaşan kişiyi parayla sustur, eğlence için yapıyorum desin, bitti.

Belgeyi çok ciddiye almayın, ama unutmayın da. Gün gelir. Tes VI: Greenheart çıkarsa şaşırmayın yani.

Buna örnek olarak Ubisoftun yeni Assasin's Creed oyununun büyük ihtimalle Mısırda geçeceği hatta fotoğrafları bile yayınlandı orada çalışan birisi fotoğrafları internete yaydı diye düşünülüyor illa bilgiler bir yerden sızdırılıyor tabi ne kadar doğru orası aşikar.