Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

TES Legends Videolar
#1
Video alıyorum da sağa sola atmaktansa konu açayım dedim. Entresan maçları bu konu altında paylaşacağım. İsteyen/beğenen izler Smile

ilk video bu konu hakkında olsun
TES Legends' da Kajitler, Argonyalılar nasıl ?

Bu kadar pis.. Bu kadar çirkef.. Bu kadar hilebaz.. Bu kadar iğrenç bir şey olamaz Cheesy
Kajit + Argonyalı destesi deyim yerindeyse tam bir çamur oyunu oluyor. 

Lethal diye bir özellik var. Zehir sanırım. Kartın hasarını gösteren kısım. Sol tarafındaki hançerin üzeri yeşil olarak parlar. Genelde argonyalı ve tek tük undead kartlarında var bu özellik.
Kart aşırı dandik olsa da örneğin: 1hasar 1hp bir kart. Tek vuruşta yok olacak ve sadece 1 hasar verecek olan kart* 
Lethal özelliği ile karşısına 10 hp Guard çıkarsanız bile tek vuruşta yok ediyor. Yeşil bir patlama zehir beliriyor. Kartın vurduğu kart yok oluyor.
Bu sinir bozucu 1.özellikleri/çirkefliği.
Yani bu kartlara kesinlikle savunma yapamazsınız. Yok etmeniz lazım. Yok ederken de vurduğunuz kartta yok olacaktır.
Ona göre iyi kartları kullanmamak. Düşük seviye bir kartla yok etmeye çalışmak lazım. Yoksa zararlı çıkan gene siz olacaksınız.

Normal kendiliğinden lethal özellik barındıran kartlar da var veya normal herhangi bir kartınıza lethal özellik veren hançer(item) ekleyip kartı gene böyle zehirli ölümcül yapabiliyorsunuz.
video da 0:57'deki kart örnek.

Pilfer bir diğer özellik. Genelde kajitlerde var. Araklamak yürütmek manasında. Kartın alt kısmında bir şeye uzanan bir el sembolü olarak gözükür.
Bu kart her hasar verdiğinde, rakip kartına vurduğunda pilfer değeri kaç ise o kadar kendisine rakam çalıyor...
Örneğin 1hasar 1hp kötü bir kart.  Pilfer +2/+2 özelliği var. Bu kart size vuruyor sizden 2 rakam çalıyor. Kötü 1hasar 1hp kartımız oluyor size = 3hasar 3hp..
Bu kartı yok etmeniz lazım. Yok edemediğiniz düşünün. Tekrar size vurdu: 3hp 3hasar vurdu. +2/+2 çaldı vurduğunda = Kötü 1hasar 1hp kartımız. Masaya 1 yada 2 cost a attığımız değersiz kart
oluyor size 5hasar 5hp. İyi kartlara eşit 4-5 cost'a masaya attığımız kartlardan.. 
video da 4:00 da örnek.

Ek olarak yazayım. Kajit ve argonyalılarla alakalı değil;
 Drain   can çalma özelliği. Pilfer ile aynı işlevi görüyor. Statı kaç ise size vurduğunda sizden o kadar rakam emiyor. Kendinize can olarak ekliyor.
Çoğu türde var hemen hemen her çeşit kartta bir kaç tane var sanırım.
Videodaki arkadaş bu 3 özelliği beraber kullanıyor D: Destesi kajit ve argonyalılar + hayvanlar yarasa vs barındırınca.. Bu 3 çirkef özellikle kendine deste dizmiş. 
 

Ranked girmiştim. Eleman 8 benim rankım 10
15 dakika boyunca çabaladım. Vazgeçmedim.. İlk başta tek bir hata yaptım. Elamanın kartının guard olduğunu sarı çerçeveli olduğunu görmedim/dikkat etmemişim. Zincirleyip bana vurmasını engelleyip kartımı geliştirip base ye yüksek hasar vurayım demişmtimki.. Kart guard'mış. Guard varken alanda başka karta vuramazsın. Öyle patladık. Başkada hata yapmadım. Gelen kartları elde olanları olabildiğince değerlendirmeye çalıştım. Canım az kalsada. Dk 11'de masada kartını bırakmadım. İkimizinde elindeki kartlar bitti.
Oyun uzadığı için..
Şansım yaver gitseydi.. Belki bir ihtimal. Güzel kartlar gelseydi. Kambekizriil yapacaktım çokta tatlı olacaktı o kadar hp olarak gerideyken.
Ancak.. Düzgün kartta gelmemesi ile.. Elimde oynayacak kart yok. İtem(balta,kılıç) gelmesiyle daha fazla yapacak bir şeyim kalmadı maçı verdim.
Elemana 5/5 kart gelmiş.. Şans..

Çok çirkef ve çok güçlü bir tarz gerçekten. 
Siz redguard/nord/orc'umun üzerine sağlam bir item(kılıç,balta) ekleyim de şöyle güzel bir hasar vurayım diye uğraşırken.. Eleman kartlarını her hareket ettirdiğinde/vurduğunda x/x olarak kartı güçleniyor..


Ben: Kuvvet+Büyü , Rakip: Çeviklik+Dayanıklık
ile oynuyor.

İYİ SEYİRLER.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[Resim: 8PN8Ok.jpg]
Pilfer +4/+4!! Öh.. 
Yani bu gördüğünüz 6 cost'luk kartı masaya atıyorsunuz. 1kere kartı vurduruyorsunuz elinizdeki kart 8/8 oluyor.. Ki yeni attığın kartı yok olmadan 1kere  kullanmak çok basit. 
Diyelim yanında guard'ınız falan var. Rakip 1-2 el kartınıza erişemedi/yok edemedi. 8/8 kartı tekrar vuruyorsunuz. Oluyor size 12/12 !!! 
Çok pislik bir şey.. Tam kajit tarzı..
ama biraz fazla op olmuş sanki? Bu kadarına gerek varmıydı? Bari pilfer +3/+3 olsaymış.. +4/0 , +4/1 falan olsaymış.
-ki düşünün bu sadece kartın kendi özelliği... 6 cost'a verip masaya attığında elde ediyorsun bu gücü. Bunun birde elindeki diğer kartlar var. Elin boş değil... 
İtem'in(Kılıç,balta,cart,curt) Hasar arttırıcı kartın varsa.. Bu kartın üstüne kullandığınızı düşünün.....
[Resim: NlOk7P.jpg]
Bu itemlerden herhangi birisi.. elinde var farzedelim..
4/4 kajit kart + item +3/+3 yada +4/1  kart ile hamle yapıyorsunuz +4/+4 Pilfer... = 11/11!  yada 12/8! tek saldırıda..
Guard'ın olduğunu 1-2 el kartına ulaşamadığını/durduramadığını farzet 2kez kullandığında kartı = 15/15! yada 16/12!
Annesinin gözünün kaşı artık.. :Cheesy

İşte Tes Legends'da bir kajit ne kadar güçlüdür? Neler yapabilir? Görüyorsunuz.

Kartlarınızı iyi kullanırsanız. Videodaki arkadaş gibi rakibi hezimete uğratarabilir direk üstünlük kurabilirsiniz.
(Ben gene direndim. Oyunu uzattım. Rakip karşılık veremezse veya kendini koruyamazsa direk farkla ezebilirsiniz)

Hırsızlığın gücü  Shocked
#2
Yukarıda yazdığım uzun yazının uygulamalı hali;
 Big Grin

Kajit destesi gerçekten biraz op olmuş gibi. Belki şuan için öyledir ileride düzeltilir yada diğer destelere kajit'in ki gibi güçlü özellik/güçlü kartlar gelir ama şu an için 1 adım daha avantajlı gibi duruyor.
Büyü'den vazgeçtim. Çeviklik ile yeniden düzenledim destemi sonuç hoş oldu. Size de, oyunu oynayan varsa çevikliği tavsiye ederim.
[Resim: daringcutpurse.png][Resim: giantbat.png]
Öyle abartılı Pilfer +3 , +4/+4 falan da değil. Daha oyunun başı. Pilfer +1 ile yarasa kartı 2drain ile.
2 side basit kart. 2-3cost değeri var ama bakın neler yapabiliyor. Oyunu bitirdi 2 kart.
Rakip bu ne lan deyip pest etti Big Grin Pes etmese yarasa ile bir kere daha  7 hasar sonra kajit ile 5 hasar vurabiliyordum. 
+1+1 kajit çalacak 6/6 olacak. 7'de yarasa rakipten can emecek hp'm 47 ye çıkacaktı D: Cheesy 

~ 30 HP ile maça başlayıp 47 hp ile bitirmek ~  Big Grin

Counter'lamanın yolu var yok değil. Üstte de yazdığım gibi lethal diye bir olay var. 1/1 kart atarsınız zehirli argonyalı/undead falan. Karşıdaki kart 15/15 - 30/30'a yükselmiş olsa da tekte alırsınız
yada sürekli guard atıp önünü kapatacaksınız. Kajitin pilferi sadece base ye vurduğunda çalışıyor. Kartlardan statı artmıyor sanırım. 
veyahut büyüler var tek tük. Action kartları. Silence falan örneğin. Kartın özelliğini siliyor/susturuyor. 
Ama farzet durduramadın? Eline kart gelmedi iyi. Böyle alıp başını gidiyor çeviklik Big Grin Big Grin  Bariz nerden baksan op işte  Tongue

 
#3
Güzel güzel bende oynuyorum Legends ama o kartlar çok güçsüz bende bazı kartlar vardı çok op.

Khajiit destekleri öyle op değil sen dunmer destesi görmemişsin yada imparatorluk. Cheesy
#4
(27.12.2016, Saat: 20:26)bluestorm02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel güzel bende oynuyorum Legends ama o kartlar çok güçsüz bende bazı kartlar vardı çok op.

Khajiit destekleri öyle op değil sen dunmer destesi görmemişsin yada imparatorluk. Cheesy

Hocam bende onu diyorum. Daha bunlar güçsüz basit kart ama bak bir item at üzerine işin sonu nereye gidiyor neler yapabiliyor Cheesy Bence op olmuş. 
İmparatorluk dediğin? Kuvvette var. Yanyana geldiklerinde statları artıyor falan? Öyle oynayan gördüm bir kaç kişi çokta iyi değil bence. Dunmer görmedim Cheesy
#5
(27.12.2016, Saat: 20:31)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bende onu diyorum. Daha bunlar güçsüz basit kart ama bak bir item at üzerine işin sonu nereye gidiyor neler yapabiliyor Cheesy Bence op olmuş. 
İmparatorluk dediğin? Kuvvette var. Yanyana geldiklerinde statları artıyor falan? Öyle oynayan gördüm bir kaç kişi çokta iyi değil bence. Dunmer görmedim Cheesy
Dunmer şöyle anlatayım adam bir tur oynuyor 10 dakika sürüyor yaptıkları bitmiyor çok fena komboları var. Imparator luk destesi de öyle değil spam kartlarına dair desteler iki tane alan var ya birine 5 adet birine 4 adet kart koyuyosun. (İmperial destelerinde bu olay çok kolay) Sonra bir kart var onu atıyorsun 5 Mana o kart anında +9/+9 alıyor 12/12 kart oluyor birde tüm kartlar için etkili olanlar var onları basınca ekstra özellikle geliyor.
#6
Hmm.. Daha o kadar iyi oynayan kombo üstüne kombo yapanla karşılaşmadım  Big Grin Olayı gördüm ama bir kaç kişi denk geldi. Komutanı salıyor. Sağlı sollu lane'e askerler çıkıyor. Bir tanesi spam yapıyor bir tanesi güç veriyor falan. Orc'lar da benzer tarz. Spam yapmıyor ama yanyana geldiklerinde çoşturuyorlar birbirlerini. 

Kajit en basiti ama ya. Hem basit hem güçlü. Vur stat atlasın vur stat atlasın. Böyle bir şey yok Cheesy 
Oyun ciddi ciddi güzel. Bence skyrim severler konu falan olsun karşılıklı kapışın Cheesy İstediğinle vs atma var mı görmedim ama vardır heralde.
#7
(27.12.2016, Saat: 20:50)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hmm.. Daha o kadar iyi oynayan kombo üstüne kombo yapanla karşılaşmadım  Big Grin Olayı gördüm ama bir kaç kişi denk geldi. Komutanı salıyor. Sağlı sollu lane'e askerler çıkıyor. Bir tanesi spam yapıyor bir tanesi güç veriyor falan. Orc'lar da benzer tarz. Spam yapmıyor ama yanyana geldiklerinde çoşturuyorlar birbirlerini. 

Kajit en basiti ama ya. Hem basit hem güçlü. Vur stat atlasın vur stat atlasın. Böyle bir şey yok Cheesy 
Oyun ciddi ciddi güzel. Bence skyrim severler konu falan olsun karşılıklı kapışın Cheesy İstediğinle vs atma var mı görmedim ama vardır heralde.
O basma olayını oyun başında yapıyordumda sonradan çok kolay durdurulabildiğini anlıyorsun. Ben dunmer olarak böyle bir kombo yapmıştım lanede iki tane kartım var elimde 4 action 1 de normal efekti bir kart var neyse lanedeki kartlar da birisi bir action attığın can kazanma birisi de hasar verme üzerine 4 action kartını oynadım hem can kazanıyorum hemde hasar veriyorum çok iyi bir komboydu. Cheesy Ben o drain olayı ile 60 canda oyun bitirmiştim. Cheesy
[+] bluestorm02 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#8
Uzun bir aradan sonra oyunu tekrar indirdim, bir iki el maç attım. Nord vs WoolElf. Bu işler kaba kuvvetle olmaz güzelim deyip elamanın baltasını koltuğunun altına sıkıştırıp geri yolluyoruz  Tongue Cheesy Str+Will (Crusader diyorlar) vs Str+Agi (Archer). Can çalma,hırsızlık+zehir ile nord'u çok ez yeniyoruz. Maç sonu canımız 30(full can)+2 de  Cool


Hırkızlığın ve hayvanlarımın gücü ^^

-----
Lethal'in güzelliği 5:25 rakip 9 puanlık guard atıyor. Sol tarafı emniyete aldım diye düşünürken. 1/1 Zehirli lethal kartımızla tek vuruşta 9 puanlık guardı yok ediyoruz  Cool Rakip hüzünlü  Big Grin GG WP Smile
#9
Uzuuuuunca bir aradan sonra TES Legends'a tekrar döndüm! Ne kadar süre oynarım bilmiyorum ama şuan keyifle oynuyorum. Yeni kartlar falan 149 tane dediniz. Oyunda steam'e gelmiş hem bende steam'den indirdim, yaklaşık 8-9 aylık bir aradan sonra tekrar oynadım Smile
Çok keyifli bir maç oldu. Video kaydını da açmıştım, madem böyle güzel maç oldu youtube'a atayım dedim. Oradanda buraya Smile
Çeviklik vs Çeviklik , iki çeviklik destesi kapışıyoruz. (Drain, Pilfer, Lethal) Can çalmalar, zehirler havada uçuşuyor  Big Grin

Rakip: Çeviklik + Dayanıklık
Ben: Çeviklik + İrade 

oynuyorum. İyi seyirler  Wink kahve
Maç hakkında yorum, açıklama;
Ama bitiş hakkında Spo oluyor. Önce videoyu izleyin sonra okursunuz spo içini.
Oyundan olan bitenden çok anlamayan için yorum açıklama şeklinde
İçeriği GösterSpoiler:
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#10

Kurtadam oldum! Dlc title'ı: Child of Hircine !  Cool
Awrooooo!!!! Big Grin Awrooo diye uluyan kurtda ilk defa gördüm. İngilizce awrooo diye uluyorlarmış demek  Big Grin Big Grin  


İçeriği GösterSpoiler:
#11
Kimse bir şey yazmamış. Türkçeleştirme yalan oldu sanırım.
Babette oyunu kazanıyor  Cool
Benim tarz. İsmini koydum. Vampir Khajiit !  Big Grin Cool

Keşke profil resimlerde vampir khajiit olsa Cheesy 4 tane khajiit resmi var 4'ü de çirkin. Bende Bu WoodElf i kullanıyorum sesini beğendiğim için. Ama özümde Vampire Khajiit'im yani. Tarzım bu.

Bu böyle biline  Cheesy Cool  Lethal, Pilfer, Life Drain! 
Çok yaklaşırsan bana dokunmaya kalkarsan zehirli hançeriminin tadına bakarsın. Arada üzerinden bir şeyler araklarım. Teçhizat sıkıntısı olursa bir iki silahını altınını 3-5 rakamını araklarım. Açlık hissedersem, kendimi zayıf hissedersem de vampir dişlerimi çıkartır bir güzel EMERİM  Cheesy ÇOK PİS EMERİM! Mmmm.. oh miss Big Grin Big Grin Cool

--
Zehir nereden geliyor? Karanlık Kardeşlik üyesi Vampir Khajiit diyelim o zaman. Zehiri benim için bizim tükkanda genelde Gabriella bazen de Festus Krex dayı yapıyor. Tapınaktan çıkmadan her gün cebime koyuyorlar sağolsunlar. Hiç zehirsiz kalmam yani.

Lis'in çişini kullanıyoruz. Big Grin
[Resim: ttPYu0.png]

--
Vampir nasıl oldum?
İçeriği GösterSpoiler:
#12
Forumdan arkadaşımız rumble turnuvasına katılmış. Bende seyirci olarak oyununa katıldım.
bluestorm02 oynuyor biz izliyoruz Smile İyi seyirler Wink 
Komutan bluestorm02 3attribute'lu imperial  büyücüsünü döverkene.
Başka bir 3attribute'lu şekil şukul kart arkaplan resimli imperial askeri. 
Commander bluestorm02 karşısında I yield! I yield! deyip kaçıyor  Big Grin
Ve son maç kaydı.

bluestorm02 Zeka+İrade ile oynuyor.
Rakip Zeka+Çeviklik ile oynuyor.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#13
Part1

Part2

Uzunca bir video. 1 yenilgi 9 zafer. 
Dün geceden yüklenmeye bırakmıştım. Bu sabah yüklenmiş. Vakti olan, boş zamanınızda izlemek isteyen izleyebilir. 

Şansımıza çok güzel kartlar verdi bu sefer oyun seçeneklerde. 5/6'lık guard olsun. 4/4 değere sahip ve oynandığında +4 can veren kart olsun. Onlar sayesinde kazandım diyebilirim bütün maçları. Eğer o yüksek atak/canlı guard olmasaydı o anlarda. Biraz zor durdururdum o AI'yi .))

Rank2 ye gelmiştim zaten rank1'e ulaşmak için bir iki kez zorladım ve bu sefer oldum Smile
New Champion of Imperial Arena <3 
Tüm oyun videoda var. Canlı canlı kayıtta rank1 olma anı Smile

İyi seyirler.
Bu arada şu arenanın sunuculuğunu yapan adamın sesine kelimeleri kullanışına bitiyorum <3 
Sheogorath'ı seslendiren adam sanırım? Yanılmıyorsam. 

--
Bu arada küçük dipnot. 
[Resim: camonnatongheavy.png]
Plot: ''Less Power than Camonna Tong'' diyormuş.
Ben plot: unsummon creature hatırladığımdan. Dikkatsizlikten yani. Okumadığımdan. Oyunu oynarken sürekli her kartın altını okumuyoruz. Hepsi aklımızda tak tak tak oynuyoruz maçtayken. 

Bu kartlar bende yok. Daha önce kullanmışlığım yok. Arenada rasgele kartlar size sunuyor ve onlarla oynuyorsunuz biliyorsunuz. O yüzden bir kaç kere hatalı kullanmışım. Bilmediğimden değil. Dikkatsizlik yani. Başkaları kullanırken görmüştüm bir kaç kez. Aklımda plot: unsummon creature kalmış. Başta baktığında da yukarda plot:unsummon creature'i gözün gördüğünden gerisini okumadım direk bir kaç kez oynadım kartı. Bu karttan önce bir kart oynayıp daha sonra bunu oynadığımda masadan bir kartı unsummon yapacağım diye ama o iş öyle değilmiş. Fail olduk tabi. Sonra unuttum ve bir iki kez daha aynı hatayı yaptım tekrarlardım. Hala aklımda ''plot:unsummon'' ibaresi vardı.
[Resim: mecinarswill.png]
Birde bu kartı yanlış kullandım aynı şekilde. Steal an enemy creature with 3 power* +Charge oluyor.  Gene benim aklımda böyle kalmış. Meğer o round içinde çalıyormuşsun daha sonra tekrar adama geri dönüyormuş. Baya bir saçma şekilde kullandım kartı. Çaldım sonra eli verdim. Kart geri gitti adam bana vurdu gene aynı kart ile ve kartımı kırdı :d

Oyunu bilenler lan ne yapıyorsun diye bu bir kaç yerde yaptığım hatada kanser olmasın. Açıklamasını yapmış olayım. Şuan biliyorum yani kartları. Kartın açıklamasını bilmediğim anlamadığımdan değil. O an dikkatsizlikten okumamaktan. İlgilenmediğim için.  Bu kart böyleydi şöyle yapayım diye düşünüp direk kartı oynadığımdan patladım.

Bu iki kartı yanlış şekilde/saçma saçma kullanmam dışında başka bir sorun yok. Gerisi güzel videonun.
İyi Seyirler Smile PvE / AI dövme keyfi
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#14


Clockwork City DLC'sinden bir kaç ufak kare. 
Sotha Sil olarak oynuyor, sotha sil'e karşı kendimizi kanıtlamak için oynuyor ve Dagoth Ur ile karşılaşıyoruz. Lore seven arkadaşlar belki beğenir diye kayıta almak istedim.
Örümcek işçiye karşı 1 maç ve bir kaç puzzle videosu.

Benim baya hoşuma gitti eğlendim. Clockwork City dlc'si baya güzel hoş olmuş.
Houses of Morrowind ile bize bedava 10 puzzle bölümü eklemişti oyun story kısmına hatırlarsanız ?

Puzzle olayı aynı olay aynı mekanik. Oyuna giriyorsunuz tek bir hedefiniz amacınız oluyor onu yapmaya çalışıyorsunuz. 
Eğer başarılı olursanız oyunu kazanıyor eğer olamazsanız çözümü bulamazsanız? Round bittiğinde otomatikman yenilmiş oluyorsunuz. 
Houses of Morrowind ile verdikleri bedava olan 10 puzzle baya kötüydü doğruya doğru şimdi. 
Çoğumuz hiç keyif almadık bu ne ya dedik hiç beğenmemiştim ama burada arkada güzel bir hikaye dönmesi ile hoş olmuş.

+Karakterlerin seslendirmeleri çok iyi. Sotha Sil'in sesine aşık oldum. (erkek halimle)
O nasıl bir ses tonu. <3 

Houses of Morrowind'in ücretli olan puzzle'ları henüz elimde yok. 
Onları elde ettiğimde onlarıda belki güzel içerik varsa kayıta alabilirim.
Belki ilk bölümü ücretsiz olan 10 puzzle bize kötü geldi bir hikayesi olayı olmadığından.
Diğer ücretli episode 2 ve episode 3'ü belki güzel bir konusu hikayesi sunumu vardır hoşumuza gider daha henüz oynamadım bilmiyorum.

Puzzle bölümlerinde videoyu kesmedim direkt çözüm olarak yapmadım. Çünkü öyle oldumu bir anlamı olmuyor. Puzzle dediğin tek turda biten bir oyun zaten. Öyle direk cevabı koyduğunda ne olduğu bile anlaşılmıyor oyuna girer girmez bir kaç kart hamlesi yapıp belli bir taktikle tek turda oyunu bitiriyorsun. Komple olduğu gibi hönk diye koydum çözümü ararken düşünürken falan. İzlerken sizde düşünün sizde oynuyormuş gibi Smile Kartlara bakın falan.. Belki çözümü benden önce görür bulursunuz? Belki ben daha önce bulmuşumdur ^^ Öyle uzunca olmasını tercih ettim oynadığım gibi koydum. O sebepten bu ne ya boş boş duruyor 2 saat demeyin. Belki bazılarının hoşuna gitmeyebilir sıkılabilirsiniz bilemedim dipnot olarak yazmış olayım.

Editleyip yarı yarıya kısaltabilirdim uzunluğunu ama oynadığım gibi koydum.

Her neyse.  Eğer ilgileniyorsanız ^^ İyi Seyirler.  Wink
#15
41hp vs 10hp'den zafer!

Str+Willpower ile oynuyorum. Güç destem benim. Sağlam hasarlar vuran kartlarım var ve sağlam hasarlar vurabileceğim kombolar yapabiliyorum.

Rakip Çeviklik+Dayanıklık ile oynuyor. Tehlikeli lethal ve life steal kartları var.

[Resim: rajhinihighwayman.png]
Bu khajiit kardeşimin yardımı ile rakibi araklayıp bolca kart çekiyorum. Yanında guard olması sebebi ile kartımı hemen bir sonraki ellerde kıramıyor. Bir den fazla kez kullanıyor ve birden fazla kart yeni kart çekiyorum. Rakip ise belli bir süre sonra tüm kartlarını oynadığı ve kaybettiği, benim tarafımdan kırıldığı için düşük kart sayısı düşük hamle imkanı ile kalıyor.

Bu durumu yararıma iyi olarak kullanıyor ve maçı kazanıyorum.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi