Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

TES VI Geliyor (Geliştiriliyor)
#1
[Resim: 4961102-8953077902-Hail%2B.jpg]

Merhaba Sevgili EST Tekrar Hayırlı Ramazanlar Diliyorum

E3'ü ne kadar deli gibi bekledik biliyorsunuz sahurumuz bitti başladık sabah 5'i beklemeye hangi umutla bekledik Elder Scrolls VI umuduyla bekledik.

Fakat bizi sıcak şeyler karşılamadı fakat yinede tatmin olmadık değil çokta fazla olduk değil.

The Elder Scrolls
Skyrim Remaster, (PC, XBOX ONE, PS4,) Legends, (Mobil) Online Güncelleme (PC, PS4, XBOX ONE,)

Elder Scrolls Evreninden Gördüğümüz Bunlardı.

Bizler 2011'de Skyrimi oynarken şu soru fardı kafamızda, Acaba 6 nasıl olacak böyle bir haritadan daha büyük böyle bir oyundan daha atmosfer verici bir oyun nasıl görünecek derken derken bizi heycanlandırıyordu ve ejderhalar karşımıza dikili veriyordu!

Evet şimdi o sorular daha çok artabilir VI nasıl bir konu alacak yinemi ejderhalar? Hayır.. Yine bir Oblivion Krizi Gibi birşeymi? Mümkün değil bence.

Eminim bu merakımız artıkça artacaktır bunu tartışmamız çok uzun sürer. evet bir başlığın cevabını vermem gerekiyor.

Youtube Live'ın sunucusu Geoff Keighley'e demeç veren Bethesda'nın Elder Scrolls Kalbi Todd Howard, The Elder Scrolls VI'nin Geliştirdiğini fakat önünde daha çok uzun yol olduğunu söyledi ve.

Evet, tabii ki The Elder Scrolls 6 üzerinde çalışıyoruz. Bu sevdiğimiz bir şey,’ demek için harika bir an. Ama, anlıyorsunuz ya… söylediklerimi dikkatli seçmeliyim… TES 6’yı görmemize daha çok var. […] Oturup size oyunun nasıl olacağını açıklayabilirim. Ama siz de bana, ‘Bu kulağa şu anda sahip olduğunuz teknolojiyle yapılamazmış gibi geliyor. Yapımı ne kadar sürecek?’ diye sorarsınız.'' diye söyledi

Bunun yanı sırasında Elder Scrolls 6'dan önce çıkacak 2 Büyük proje daha olduğunu açıkladı.

Todd Howard Süprizleri seven bir insandır. kendisini kişiliğini şahsen çok seven biriyimdir. bu haberi vermesi bile benim için büyük bir sevinç yaşamama sebeb oldu o adamın ağzından VI kelimesi çıkması benim için çok önemliydi.

Artık biliyoruz VI geliştriliyor. yaklaşıyoruz Yüzlerce Saatemi? Yoksa Binlerce Saatemi?

Abarttın ama demeyin Elder Scrolls tarihinde hangi oyun bize boyuk büktürdü bir tane boyun büktüren bir oyun oldumu hepsini beğenerek oynadık bir çok kişi Eski oyunları bile Skyrim sayesinde tanıdı doğru değilmi?

Unutmayın, Hiçbir şey doğru değildir. her şey Mübahtır. Doğru olana inanmak yerine sadece İmkansıza inanarak yaşamak dahada cesaret dahada umut verir insana.
#2
Şahsen ben oyunun 2018 gibi çıkacağına inanıyorum. Skyrim'den sonraki oyun kuzursuz olmalı hata yapmamalılar bu yüzden çıkmasına yıllar var demiştir bence tabi bu benim görüşüm
#3
İnşallah balon değildir
#4
İnşallah çıkmaz  Cheesy
#5
Madem uzun yıllar sürecekmiş o zaman oyunda uzun sürecek bana göre ya başka bi motorla ne bileyim bu yeni çıkan şeyler var onlarla yapılıyor sil baştan yada Tamrielin hepsi oyunda olcak Cool
#6
Ne kadar sürerse sürsün "yeni" bir şey yapsınlar, ESO'yu (ve Legends'ı) saymazsak Bethesda yıllardır aynı sistem üzerinden yürüyor. Gözüm grafik farklılığını pek seçemiyor, o yüzden grafik takıntılı bir insan değilim ama sunacakları hikayenin epikliğini yansıtacak bir oyun yapmaları lazım. Sadece grafiksel olarak değil, oyunun her alanında. O yüzden bırakalım adamlar "Bu kulağa şu anda sahip olduğunuz teknolojiyle yapılamazmış gibi geliyor." sözünü gerçeğe döksünler ne kadar uzun sürerse sürsün.
#7
(16.06.2016, Saat: 13:06)Emir Aksu link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah balon değildir

Balon Greyjoy.  lipsrsealed lipsrsealed lipsrsealed lipsrsealed

Bu espri için üzgünüm, her neyse... Evet TES VI gelecek ama batıracaklar. Yine aynı teorimi ortaya sunuyorum. Fallout 3 gibi bir efsaneye bakın sonra Fallout 4'e bakın. Bakın New Vegas demiyorum yapımcı Obsidian'a ait.

TES V Gerçekten güzel bir oyun ama Fallout 4'deki gibi mekanikler kullanırlarsa batıracaklar.
#8
Peace be upon you, sister Cheesy
[spoiler][Resim: AssassinsCreedLogo-1.png][/spoiler]
#9
VR gibi teknolojiler şuanda geliştiriliyor, zaten kendisi de anlatsam şuan mümkün değil dersiniz demiş demek ki yeni gelişen teknolojilerle mümkün olacak bir tasarımı var. Ama öncesinde 2 büyük proje varsa en az 10 yılı var bana göre.

#10
Abi şöyle bi Talos yıllarına gitsek efsane olmazmı ya
#11
Foto güzelmiş. Bu arada geriye dönüş olmamalı. Savaşın devamı için bi' 6-7 sene daha beklemenin anlamı yok bence. Zaten büyük ihtimal geleceğe yönelik olacak.
#12
Skyrim gibi olmasını istemiyorlarsa 2020 ye kadar uğraşsınlar.TES 6 da eğer bug dolu olursa merkez binalarını patlatacağım artık...
#13
En az 2 diyarın haritasini cıkarsalae fena olmaz Smile
#14
eger butun tamriel olmuyacaksa ben ce elswyr olmali khaajitleri konu alsalar fena olmaz khaajitlerin bosmerlara olan tepkisi belli oradan bir savas senaryosu yaparlar sonucta baya bi savas olmuş
#15
Şuan hem Elsweyr hem de Valenwood, Aldmeri Dominion'a bağlı. Eğer savaşırlarsa Khajiitler yok olur. Altmerlerin, kuzenleri dururken Khajiitleri destekleyecek hali yok. Benim kanımca Hammerfell'de veya Valenwood'da geçecek.