Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

The Ebony Warrior
#1
Merhaba arkadaşlar… Çok uzun bir görev olmadığı için bir resim koydum. Uzunca yazdım,detaylara indim görev bu kadar kısa olmasına rağmen. Savaşta yardımcı olsun diye. Gelelim görevimize…
Bu görev için ilk önce 80 level olmanız gerekiyor. 80 level’e ulaştığınızda tamamen ebony zırh setli bir adam geliyor ve “The time has come…” diyor. Onunla konuştuğunuzda,daha önceden bir çok adam öldürdüğünü,bu işten bunadığını ve ölüm vaktinin geldiğini açıklıyor bu "dev". Kendisi bir Redguard ve boyu acayip uzun. Onu öldürecek kişi de ne yazık ki sizsiniz.

DB-quest-The_Ebony_Warrior.jpg

Kullandığı eşyalar ve büyülerle ilgili ayrıntılar:

Bu adam,Ebony Armor of Regeneration, Ebony Boots of Frost Suppression, Ebony Gauntlets of Extreme Wielding,Ebony Helmet of Waterbreathing,Necklace of Shock Suppression ve Ring of Peerless Wielding giymektedir. Kullandığı silahlar ise Ebony Bow of Winter (13 Ebony Arrow ile), Ebony Sword of Vampire’dir. 30′lara yakın da perki var. Ayrıca Vampiric Grip, Bend Will ve Ice Form’a dayanıklı olup, Disarm ve Unrelenating Force kullanabilir.
Bildiği bir çok büyü de vardır. Neyse, bu arkadaşla Last Vigil denilen,daglık bir alanda savaşacağız.Ama eğer kendinize güveniyorsanız şehre geldiği an kafasına çakabilirsiniz. (Bounty eklenecektir.) En iyi öldürme yolu Assassin’s Blade perkiyle öldürmek. Bu en kolay yol çünkü Last Vigil’de öylece durup saldırmanızı bekleyecek. Savaşı siz başlatacaksınız. Savaş bitince görevde bitiyor zaten.

İçeriği GösterKullandığı perkler::
[+] Sarhi isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#2
Önceki savemde normal zorlukta oynarken ve çok güçlü olmama rağmen beni en çok zorlayan rakip buydu. Kendisi çok güçlü dikkat edin Smile
#3
Ben mi yanlış biliyorum yoksa bu herif diğer tüm NPC'lerden daha mı güçlü? En son Oblivion'da Mankar Camoran'a zorlanmıştım o kadar.
#4
Skyrim'deki tüm bossların hepsi ile aynı anda savaşıp yenicek güçte biri.
#5
(23.01.2017, Saat: 13:27)bluestorm02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skyrim'deki tüm bossların hepsi ile aynı anda savaşıp yenicek güçte biri.

Ben 14 legendary dragon ile Ebony warrior u kapıştırdım ve Ebony sizlere rahmet .
#6
(23.01.2017, Saat: 14:11)Kriid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 14 legendary dragon ile Ebony warrior u kapıştırdım ve Ebony sizlere rahmet .

Ejderhalar uçmasa alır onlarıda .  Angry
#7
(23.01.2017, Saat: 14:11)Kriid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 14 legendary dragon ile Ebony warrior u kapıştırdım ve Ebony sizlere rahmet .

Ejderyıkan nidası ver creation kit ile noluyor anlarsın. Cheesy