Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Tld ile sahte mantling
#1
[Resim: XPYzP3.png]


Mümkün olması ne kadar doğru? Eksikleri var mı
#2
Teori biraz fazla zorlama gibi duruyor.Mantling açısından her şey uygun ama başarısız bir deneme olmuş. Özellikle yukarısı baya bir sıkıntılı. "Hermaeus Mora > Trinimac, Dragonborn > Auriel, Miraak > Lorkhan" bu yeri ise çözemedim neyden bahsetmek isteniliyor.
#3
(13.01.2018, Saat: 13:49)bluestorm02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teori biraz fazla zorlama gibi duruyor.Mantling açısından her şey uygun ama başarısız bir deneme olmuş. Özellikle yukarısı baya bir sıkıntılı. "Hermaeus Mora > Trinimac, Dragonborn > Auriel, Miraak > Lorkhan" bu yeri ise çözemedim neyden bahsetmek isteniliyor.

HermaMora, Trinimac'ı temsil ediyor, Dragonborn Auriel'i temsil ediyor, Miraak ise Lorkhan'ı temsil ediyor denmek istenmiş galiba.
#4
Mümkün ama biraz yanlış anlatılmış galiba, Talos'un oluşumundan örnek verirsek:
"Ysmir Wulfharth Lorkhan yani asi rolünde. Dragonborn olan ve Akatosh ile kan bağı bulunan Tiber Septim Auri-El/Akatosh yani kral rolünde. Büyücü Zurin Arctus ise Trinimac yani gözcü rolünde."
Bu olayda ise asi Miraak, Last Dragonborn Auriel/Akatosh rolünde Kral, Herma-Mora Trinimac yani Gözcü. Mantling'in gerçekleşmesi için Herma-Mora'nın Miraak'ın Kalbini söküp, ruhunu hapsetmesi çıkan ruhu Dragonborn'un absorbe etmesi gerekirdi ve nihayetinde bu üçlünün ruhu Last Dragonborn'un bedeninde tekrar canlanıp mantling gerçekleşecekti. Teori bu ama olay gerçekleşmediği için kesin birşey söylemek mümkün değil.