Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri Unofficial Oblivion DLC Patches
#1
Bu dosya, Unofficial Oblivion DLC Patches modunun Türkçe yamasıdır, asıl dosyaları içermez! Mod, oyundaki çok sayıdaki bugu düzeltmektedir. Detaylı bilgi için ziyaret ediniz >   http://www.nexusmods.com/oblivion/mods/9969/?

Oblivion Deluxe Edition Türkçe Yaması ile %100 uyumludur.


Kurulum:

1-) İlk önce Oblivion Deluxe Edition sahibi olmanız gerekli.
2-) Bu bağlantıdan modun aslını indirin. (Main Files kısmındaki.)
3-) İnen arşivi klasöre çıkartın ve klasörün içindeki dosyaların hepsini Oblivion/Data içine atın. Bu şekilde mod kurulmuş oldu.

Türkçe Yama Kurulum:

1-) Alttaki bağlantıların birinden Türkçe yama dosyasını indirin. Hepsi aynıdır.
Alternatif 1
Alternatif 2
Alternatif 3

2-) İnen arşivi klasöre çıkartın ve klasör içindeki 10 adet dosyayı, Oblivion/Data'ya atarak dosyaları değiştirin. Mod Türkçe oldu böylece.
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 8 üye beğendi
#2
Usta öncelikle eline sağlık.Bu yama Blackhorn Castle görevini,Horse Armor görevini türkçe mi yapıyor?Birde usta yamaların kurulum sırasını paylaşabilir misin?
#3
Bende simdi goty var. Bunun icindeki spell tomes esp sini felan silinmis sekilde kursam sikinti cikar mi ?
#4
(13.06.2017, Saat: 11:47)Nomad Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende simdi goty var. Bunun icindeki spell tomes esp sini felan silinmis sekilde kursam sikinti cikar mi ?

Sıkıntı çıkarabilir. Espler metin dosyaları, tek onları silersen bir şey değişmez. Mesela modun Meshes klasörünün içinde BattlehornCastle klasörü var. Bu Battlehorn dlc sine ayar çeken dosyaları içeriyor. Bunları da silmen lazım.
Ama denemeden bilemezsin. Bende deluxe edition olmadığı için test edemiyorum.
#5
Teşekkürler.
#6
Unofficial Shivering Isles Patch bu yamaya dahil mi ayrıca onu indimemiz gerekiyor mu?
#7
(23.06.2017, Saat: 15:42)WarlockTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Unofficial Shivering Isles Patch bu yamaya dahil mi ayrıca onu indimemiz gerekiyor mu?

Dahil değil. Shivering burada
http://www.elderscrollsturk.com/konu-uno...patch.html
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#8
burdakileri yaptıgımda knights unofical fix sıkıntı yaratıyor kapatarak oyuna girebiliyorum anca deluxe sürüm kullanıyorum

mod sıralaması da aynen böyle her modu yüklediğimde türkçe yamayı yükleyip 0 dan oyun açıp oyun türkçemi diye de kontrol ediyorum bu adımda sıkıntı çıktı
[Resim: 29WL30.png]
#9
(27.07.2017, Saat: 22:17)Fire109 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: burdakileri yaptıgımda knights unofical fix sıkıntı yaratıyor kapatarak oyuna girebiliyorum anca deluxe sürüm kullanıyorum

mod sıralaması da aynen böyle her modu yüklediğimde türkçe yamayı yükleyip 0 dan oyun açıp oyun türkçemi diye de kontrol ediyorum bu adımda sıkıntı çıktı
[Resim: 29WL30.png]

OBMM yerine Wrye Bash kullanmanı tavsiye ederim OBMM dosyaların üzerine yazıyor bir sıkıntı olursa silinenleri geri de alamıyorsun. Benim tavsiyem Wrye kullanman. Eğer OBMM kullanıyorsan diğerler modların sonradan üzerine yazmaması için Türkçe yamaları en son yüklemen çözüm olabilir.