Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO Update 18 PvP Değişiklikleri
#1
1) Easter Elsweyr Gate, Northern Morrowind Gate ve Southern Highrock Gate'te bulunan panolardan yeni günlük görevler alabileceksiniz. Bu görevler şunlar olacak:

-Üç adet kale ele geçir.
-Dokuz adet kaynak ele geçir (maden, çiftlik ve kereste fabrikası)
-40 oyuncu öldür.
-Üç adet kasaba ele geçir.

Bu görevler aynı plegde görevleri gibi günde sadece bir kez yapılabilecek. Ayrıca bu görevler yeni ödüller sunuyor: Gladiator's Rucksacks. Bu paketler crafting malzemeleri ve nadir hazine haritaları içeriyor. Günde bir kez ise bir adet Gladiator's Proof  kazanıyorsunuz. Bunlardan 20 tane topladığınızda War Researcher'dan bir adet Gladiator's Recognition satın alabiliyorsunuz. Bu da size aşağıdaki miğferi kazandırıyor:

[spoiler]
[Resim: dc42510ab87be5bec3c290086018e5b9.jpg]
[/spoiler]

2) Bir hedefin etrafında savaşırken, ele geçirirken ve iyileştirirken ödül listesine ekleneceksiniz. Hedef tik ettiğinde ve alliance ile experience puanları dağıtıldığında, o anda nerede olursanız olun kazanabileceksiniz. Yani sonuna kadar beklemeniz gerekmeyecek. Fakat bir hedef ele geçirilirken sadece içinden geçip gitmeniz size bir şey kazandırmayacak. Durup bir şekilde katılımda bulunmanız gerek. Son olarak ise savunma sırasında kazanılan toplam alliance puanı miktarı artık daha fazla olacak.

3) Bundan sonra mancınıklar daha uzun süre aoe hasarı verecek. Ayrıca cp aktif campagin'lerde yaratıklar ve muhafızlar daha güçlü olacak.

4) Hem server hem de son kullanıcı tarafında performans artışı bekleniyor. İşlemcide çoklu çekirdek desteği ile birlikte Cyrodiil daha akıcı olacak.

5) Battlegrounds ana oyuna eklenecek. Ayrıca birinci ve ikinci olanlar Battlemaster Rivyn's Reward Box kazanacak. Bu kutular soul gem, transmutation geode, PvP area stili item ve bir de Battlegrounds seti silahı veriyor. Nadir olarak da outfit stil sayfaları düşebilecek.