Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Uptade 6 İlk izlenim
#1
Sonunda 20 GB yüklendi ve heyecanlı bir şekilde oyuna giriş yaptım.

Giriş ekranındaki Arkaplanlar değişmişler ve oldukça güzeller;

İçeriği GösterSpoiler:

Grafikler daha iyi gibi olmuş ama sanki Optimizasyon bozulmuş gibi geldi bana.

Şunu söylemek istiyorum Yükleme ekranlarında 45 saat bekledim, yani çıldırmak üzereydim bir kaç fotoğraf çektim'de koyuyorum buraya.

Bir kaç itemlerin şekillerini değiştirmişler.Ayrıca Dest. Staff, Healing Staff ve Dual Handed'ın duruş ve vuruş animasyonları'da var.

İçeriği GösterSpoiler:

Collections bölümü var birde, Koleksiyon öğeleri buradan gözüküyor.

İçeriği GösterSpoiler:

Oyuna tam olarak ve sakin bir şekilde inceleyemediğim için pek büyük bir fark göremedim ortada, Ancak şundan eminimki mertustanında dediği gibi oyun anca 1 Yıl'a toplanır.Çünkü Mana, Health, Stamina'nın çoğaltılması oyunun tekrar dengesini bozdu.

Yanlışlıkla istemeden bir Yay veya Staff ile ateş ederseniz 360 No Scope olarak olarak Guard'a tutuyor ve size saldırıyorlar, sorgusuz sualsiz.
#2
Beyler 13 gb pacth geldi indirdim sonra oyuna girdim hata verdi repair dedim dosyaları kontrol etti vs sonra 30 gb lik bir downloada başladı gene çıldıracam. herşey iyi elder scrolun ama b u olay beni oyunu aldığım günden beri delirtiyor.
#3
Ohohoo millet, tempların radiant destruction skillinde bug varmış pve deki gibi dps yapıyormuş pvp de. Kritik abanıp bu skili kullanın ilk hafta Cheesy İlk patch'de bunu düzeltirler banko çünkü Cheesy

Bir de two hand'in wrecking blow skilini not alın. Bu iki skill ayarsız vuruyor şu anda.
#4
(04.03.2015, Saat: 23:21)tirencicek link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beyler 13 gb pacth geldi indirdim sonra oyuna girdim hata verdi repair dedim dosyaları kontrol etti vs sonra 30 gb lik bir downloada başladı gene çıldıracam. herşey iyi elder scrolun ama b u olay beni oyunu aldığım günden beri delirtiyor.
bende de var aynı sıkıntı. çözebilirsen bana da haber ediver sana zahmet
#5
Oyun baştan aşağı değişmiş. Class skilleri magicka yiyordu mesela DK'da, bazılarını stamina cost'a çevirmişler, searing strike artık stamina yiyor örneğin. Ondan sonra sanırım bütün statlar 10la çarpılmış. Hırsızlık, cinayet gibi kanun dışı eylemlere yönelik skill ağacı ve achievementlar koymuşlar. Artık chestleri lockpickle açtığınızda skill artıyor, bir anlamı olması güzel olmuş, beğendim. Bunun dışında bütün guardlar boss kıvamında(benim levelime göre). İlk pickpocket girişimimde başarılı oldum, ikincisinde yakaladı kadın beni, saldırmaya başladı, öldürdüm ben de. Hemen guard koştu geldi, 30 altın ceza ödetti. Sonra çiftliğin tekinde koyun öldürdüm, 50 gold ceza yedim. Böylece Tamriel'de koyunların insanlardan daha değerli olduğunu tecrübe etmiş oldum. Bu arada emin değilim ama çekmecelerden çıkan motif gibi itemların fiyatları yükselebilir, varsa şu an elinizde tutun, evlerin içindeki bütün itemlar çalmadan alınamaz hale gelmiş çünkü. Ben handan malzeme toplayıp provision yaparım diyemiyorsunuz, öyle bir olay yok artık. At, pet ve kostümler için yeni menü açıldığı zaten söylenmiş. 18 lvl DK Glenumbra'dan bildirdi, benim görebildiklerim bu kadar.


Bu arada aklıma çılgın fikirler gelmedi değil. Böyle büyük guildler, bizim Hanedan da olabilir, şöyle bir katliam eventi falan yapsalar eğlenceli olurdu. Mesela 30-40 kişi toplanıp bir şehirdeki bütün NPClere saldırmak falan, guardları dövmek olsun. V14'te o guardlar rahat kesilebiliyor mu bilmiyorum yalnız.
#6
Şampuan puanları account wide yapmamışlar, her karaktere ayrı yapmışlar. Eyi olmuş.
#7
(06.03.2015, Saat: 11:32)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şampuan puanları account wide yapmamışlar, her karaktere ayrı yapmışlar. Eyi olmuş.
Aynen, iyi olmuş
#8
Bu champion'a şampuan demek de moda oldu, her gördüğümde gülüyorum.  Cheesy  LoL'de de bir çok yerde şampuan diyorduk.