Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Uygun fiyata eso nasıl alabilirim
#1
Herkee iyi günler arkadaşlar uygun fiyata elder scrools online arıyorum var mıdır bildiğiniz uygun satılan yerler ?
#2
Sanırım şu an Steam'de en ucuzunu bulabilirsin . Onun dışında G2A'dan alırsan yine kendi sitesine göre daha ucuza geliyor diye biliyorum . Ancak şöyle bir durum da var . ESO Plus satışı diğer sitelerde durduruldu ve önceden almış olsan bile kabul edilmiyor Zenimax tarafından . O yüzden G2A'dan oyunun kendisini almak ne kadar doğru tartışılır .

Bu arada , foruma göz atarsan anlayacağın gibi , Steam çok sıkıntı çıkartıyor ESO ile alakalı . Ben Steam'den değil , kendi sitesinden aldım . Hiç sıkıntısız oynuyorum 2 seneyi aşkındır . Benim tecrübeme göre en sağlıklısı kendi sitesinden almak . Şu anki fiyatı nedir bilmiyorum ama bu da aklında bulunsun .
#3
Steamden gold edition şuan uygun bir fiyatta. Ayrıca g2a da standart paketi 26 tl + kredikartı giderleri toplam 30'u buluyor Smile.g2a'dan arkadaşıma da yeni aldık sorunsuz oynuyor. Geçenlerde steam tamamen çökmüştü. Normalde oyuna girilemezmiş gibi görülüyor ancak launcher çalıştırmadan direk Eso64.exe ile oyun içinde zenimax id ile login olunabiliyor.
Steam:
standart edition 43,5 TL -50% indirim
gold edition(4dlc paket dahil) 103 TL -40% indirim
Zenimax:
Standart Edition 15€ ~ 55 tl
Gold Edition(4dlc paket dahil) 30€ ~ 110tl
#4
bu durmaplaydeki nasıl peki güvenilir mi ? orada ucuz baya
#5
ben bir kere eso plus aldım sorun çıkmamıştı
#6
peki bu cd keyi alınca mı oyunu almış oluyoruz sadece cd key yazıyorda ?
#7
(25.12.2016, Saat: 21:44)sofix3131 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: peki bu cd keyi alınca mı oyunu almış oluyoruz sadece cd key yazıyorda ?

Evet . Oyunun sitesinden üyelik alacaksın . Giriş yaptıktan sonra sol tarafta ''Redeem Code'' diye bir şey var . Ona basıp CD Key girince hesabın aktif oluyor .
#8
(25.12.2016, Saat: 21:47)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet . Oyunun sitesinden üyelik alacaksın . Giriş yaptıktan sonra sol tarafta ''Redeem Code'' diye bir şey var . Ona basıp CD Key girince hesabın aktif oluyor .

teşekkür ederim bilgilendirme için Cheesy