Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Vampir Hırsız
#1
lilandra_aurendii__altmer_dovahkiin_by_y...6hru6b.jpg

Sözü

 "Eğer bir vampir sana dokunacak kadar yakınlaşırsa, onlardan birine dönüşürsün." 

- Hesrine 4E 201

Hikayesi:

Vampir olmak, bazıları için yalnız ve tehlikeli bir varoluştur.  Toplum ve canlılar tarafından eşit olarak nefret edilip korkuluyorsunuz. Kan  için acımasız ve dayanılmaz bir şehvet ile boğulmuş, bir yaşam sizin için başka birinin ölümü anlamına geliyor.

Artık soğuk ve ıssız boşluk, ruhunuzun bir zamanlar yaşadığı yeri doldurmaktadır. Gözleriniz, duygudan yoksun, damarlarınızı arasından geçen kan buz gibi  soğuk. Tecritte sadece geceleri sonsuz yaşamaya mahkum kasvetli ve anlamsız bir hayat.

Hesrine, bir zamanlar  "The Summerset Shadows" adlı Altmer'lerden oluşan küçük bir hırsızlar loncasına mensup uzman bir hırsızdı. Hesrine, loncası içinde çok saygı gören bir hırsızdı ve Lonca Lideri Linwe ile romantik bir ilişki içindeydi.  Birgün Windhelm şehrinin kapılarında saat gece yarısına doğru Hesrine tam o anlarda oradan geçtiği sırada süpriz bir vampir saldırısının tam ortasında kaldı.

O sırada Sanguinare Vampiris hastalığına yakalandı. Bunu fark ettiğinde artık çok geçti. Dönüşümü tamamlanmıştı. Bundan sonra Summerset Shadows'a girişi yasaklandı. Sevgilisi Linwe, onu kovdu ve Skyrim'in soğuk,sert vahşi doğasında tek başına kaderiyle yüzleşmeye zorladı. 

Hesrine artık geceleri avlanan bir yaratık olmuştu. Skyrim'in bir yerlerinde bazı kurtuluş yolları ya da kabul görmek için uğraştı. Şehirdeki sokaklarda söylenen dedikodulara göre... Riften'deki Hırsızlar Loncası'na adam alıyorlarmış. Belki o gün Hesrine'yi Nocturnal terk etmedi, ve bu korkunç laneti onu yönlendirmesi için Hesrine'ye rehberlik etmesi amacıyla tasarlanmış gizli bir oyunuydu.

Hesrine vampir olmasına rağmen hiçbir şekide bir katil değildir. Atmayan kalbinde gerçek bir hırsız, hafif parmaklı ve çeviktir, şiddete karşı gizli ve hileli haraket eder. Vampir güçlerini ve büyü yeten eklerini, hareketliliğini, gizliliğini geliştirmek için bir araç olarak kullanır. Bu anlamda yetenekleri, gölgelere karışmak, dikkat dağıtma ve yakalanmadan kaçınmak için ona yardımcı olan ilüzyon ve alterasyon büyülerinden oluşuyor.

Hesrine, iyi bir hırsızlığın heyecanını yaşıyor ve uyuyan kurbanlardan beslenmek sadece ona zevk veriyor.

Bilgileri:

Adı: Hesrine

Doğum Yeri: Summerset Adaları (4E ?)

Irkı: Altmer

Sınıf: Vampir Hırsız

latest?cb=20120311125521

Taraf:  Hırsızlar Loncası

Becerileri: 

resim

Kilit Açma

resim

Sinsilik

resim

Yankesicilik

resim

İlüzyon

resim

Hitabet

resim

Alterasyon

Ekipmanlar:

latest?cb=20121010161346

Hırsızlar Loncası Zırh Seti Büyüleri:


Detect Life

Paralyze

Telekinesis

Rout

Frenzy

Invisibility

Dragonhide

Magelight 
 
#2
Benim de aklıma bir karakter geldi şuan. O png resimleri nereden alıyorsunuz hoş gözüküyor. Öyle yapayım.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
kardeşim bu aralar senin rehberlerine bakıyorum mükemmeller hep böyle devam et arkandayız farklı karakter oluşumların varsa yaz da yararlanalım.
[+] Çılgın Talos isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#4
(17.03.2018, Saat: 09:11)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de aklıma bir karakter geldi şuan. O png resimleri nereden alıyorsunuz hoş gözüküyor. Öyle yapayım.

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Skills_(Skyrim)

Buradan.

(17.03.2018, Saat: 09:19)Çılgın Talos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kardeşim bu aralar senin rehberlerine bakıyorum mükemmeller hep böyle devam et arkandayız farklı karakter oluşumların varsa yaz da yararlanalım.

Teşekkürler.