Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Vampir Temalı Oyun
#1
Sims serisini düşünüyorum(Supernatural ek paketi ile) ama saf Vampir temalı güzel bir oyun var mı? Yada oyun kıtlığını giderecek güzel bir hafta sonu geçirtecek bir oyun.
#2
Castlevania?
#3
Bence en iyi vampir oyunu Vampire masquerade bloodlines

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
#4
(01.10.2016, Saat: 00:55)ufon link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Castlevania?
Ne zaman Vampir oyunu dense Castlevania'yı çok duydum ama o bana bir vampir oyunu gibi gelmiyor daha çok God of War gibi duruyor. Ben vampir denince gizlilik bekliyorum, cool takım elbiseler, şatolar ve kan olabildiğince fazla kan çok şey istediğimin farkındayım ama sence'de bu tarz bir şey güzel olmaz mı? Bir firma çıksa AC4BF'de yaptığı gibi o temanın en kaliteli oyununu yapsa ne olur.
#5


(01.10.2016, Saat: 01:03)savastutkunu67 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne zaman Vampir oyunu dense Castlevania'yı çok duydum ama o bana bir vampir oyunu gibi gelmiyor daha çok God of War gibi duruyor. Ben vampir deyince gizlilik bekliyorum, cool takım elbiseler, şatolar ve kan olabildiğince fazla kan çok şe istediğimin farkındayım ama sencede bu tarz bir şey güzel olmaz mı? Bir firma çıksa AC4BF'de yaptığı gibi o temanın en kaliteli oyununu yapsa ne olur.

Vampyr çıkacak yakında
Vampirlik hissini yaşatacak gibi ama sen haftasonu için istiyorsun

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#6
(01.10.2016, Saat: 01:05)ugurcanlsm link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vampyr çıkacak yakında
Vampirlik hissini yaşatacak gibi ama sen haftasonu için istiyorsun

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben üç günde günde 18saat oyun çok az bir süre uyku ile Witcher 3 bitirdim iki gün benim için az bir süre değil.
#7
(01.10.2016, Saat: 01:03)savastutkunu67 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne zaman Vampir oyunu dense Castlevania'yı çok duydum ama o bana bir vampir oyunu gibi gelmiyor daha çok God of War gibi duruyor. Ben vampir denince gizlilik bekliyorum, cool takım elbiseler, şatolar ve kan olabildiğince fazla kan çok şey istediğimin farkındayım ama sence'de bu tarz bir şey güzel olmaz mı? Bir firma çıksa AC4BF'de yaptığı gibi o temanın en kaliteli oyununu yapsa ne olur.

Dark
http://store.steampowered.com/app/225360/
#8
En iyisi çıkana kadar ( Vampyr ) Şuan en iyisi bu: Vampire masquerade bloodlines...

Uğur doğru analizler yapmış. Notları yüksek bu ikisi var. Gerçi biri 2017 de çıkacak ama baya bir beklenti bırakmış.
#9
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için Vampire Masquerade Bloodlines fazla eski duruyor Türkçe olsa oynarım ama hem İngilizce onu çevirmek ve anlamak ile uğraş hem etraf kötü olsun hemde eski ve internette dolanan bug problemleri pek uğraşmak istemiyorum açıkçası. Ne kadar oynamak istemesem'de şaşırt beni Castlevania Lord of Shadow.
#10
Castlevania Lord of Shadow 2 buradaki gençler arasında baya popüler olunca ilk ağzımdan o çıktı zaten. Bu tür oyunlar hakkında bilgim de yok zaten Smile
#11
Legacy of Kain serisi de güzeldir.