Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Verify Yüklenmiyor(lütfen okuyup öneri sunmanız dileğiyle)
#1
Oyunu ilk çıktığında almıştım fakat 2 yıldır giremiyorum.Öğrenci yurdunda kalıyordum.Üniversite bitti oyunu güncelleyip gireyim dedim fakat 4-5 kere yükleme yapıyor ve yükleme bitmiyor.Bu konuda lütfen yardımcı olabilecek birileri varsa öneri sunarlabilirlermi.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
#2
(13.12.2017, Saat: 20:26)CrawN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunu ilk çıktığında almıştım fakat 2 yıldır giremiyorum.Öğrenci yurdunda kalıyordum.Üniversite bitti oyunu güncelleyip gireyim dedim fakat 4-5 kere yükleme yapıyor ve yükleme bitmiyor.Bu konuda lütfen yardımcı olabilecek birileri varsa öneri sunarlabilirlermi.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

2 yıldır yüklemediğin patchleri yüklüyor . En gereksiz patchlerin bile 100 mb olduğunu düşünürsek baya bir beklemen gerekecek .
#3
Oyunu silip tekrardan yüklemek daha mantıklı olur mu sence ?
#4
(16.12.2017, Saat: 12:32)CrawN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunu silip tekrardan yüklemek daha mantıklı olur mu sence ?

Bir şey farketmez , yine aynı dosyaları indiriyorsun sonuçta . Oyun çok büyük , uzun sürmesi normal . Tavsiyem bir günlüğüne turbo internet alman . Birkaç saate indiriyor oyunu o şekilde . İnternet sağlayıcına telefon açtığın zaman bilgi verirler turbo internet ile alakalı . Yanlış hatırlamıyorsam çok pahalı bir şey değil , 3-5 lira arası .