Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Winter Overhaul
#1
[fon‌t=arial black]AÇIKLAMA[/font]
Bu mod tüm Skyrim'i sürükleyici bir kış cenneti haline dönüştürecek. Climates of Tamriel Winter Edition'ın yenilenmiş bir versiyonudur.SCO Winter Landscape Decoloration.esp dosyası, SCO Winter Edition.esp dosyası için gerekli değildir. Ancak rengi açılmış / yeniden renklendirilmiş manzaralar istiyorsanız kullanılmalıdır, çünkü bu esp dosyası olmadan kötü renklere sahip olacaksınız.

resim

Ayrıca SCO Winter Landscape Decoloration - Solstheim.esp ile birlikte yeni Solstheim sürümü bulunmaktadır. Bu normal SCO Winter Landscape Decoloration.esp'den sonra yüklenmeli.

[fon‌t=arial black]ÖZELLİKLER[/font]

1K kar ve çimenli kar dokuları.
Bütün dokularla kar dokuları değiştirildi.
Pek çok nesne karla kaplı.
Tüm Skyrim'i kış cenneti haline getirecek.
Bir çok kar yığını, şiddetli kar esintisi,  buz kütleleri ve Skyrim dünyasında donmuş manzaralar eklendi. Örneğin Vadikent gölü donmuş olacak.
Manzara rengi açıldı.
Nesneler ve dokular yenilendi.

[fon‌t=arial black]KURULUM[/font]
NMM ile ya da elle kurabilirsiniz. Fakat mod tasarımcısı mod çakışmalarını önlemek için ısrarla Mod Organizer'ı kullanmanızı tavsiye ediyor.

[fon‌t=arial black]Dosyaların sırası:[/font]

1-) SCO Winter Landscape Decoloration.esp
2-) SCO Winter Landscape Decoloration - Solstheim.esp
3-) SCO Winter Edition.esp
4-) SCO Winter Edition - Solstheim.esp
5-) SCO Winter Edition - Hearthfire Patch.esp

[fon‌t=arial black]ÖNERİLEN MODLAR[/font]

Pure Water or Realistic Water Two
Grim and Somber ENB
Bleak or Unbleak ENB
Real Ice ALL-IN-ONE
Quality Snow HD 4k
AOF Detailed Mountains
Clear World Map
Better Dynamic Snow
Frostfall
Wet and Cold
Get Snowy
Enhanced Lights and FX
Better Towns Textures
Pure Weather

[fon‌t=arial black]RESİMLER[/font]
resim
resim
resim


[fon‌t=arial black]Bu da kendi oyunumdan bir görüntü.

resim[fon‌t=arial black]ÖNEMLİ BİLGİ:[/font]

Mod, hava durumunu karlı yaptığı için Frostfall yüzünden işkence çekeceğinizi belirtmek isterim. Çünkü nerede olduğunuz fark etmeksizin 15 dakika içinde kendinize bir sığınak bulup kamp ateşi yakmanız gerekmekte. Eğer sığınağın bir tarafı açıksa içeri kar girdiği için ısınamazsınız fakat ateş yandığı sürece donarak ölmekten kurtulursunuz. Donma kıvamına geldikten sonra ateş yakmak için odun toplamak intihar etmekle eş değerdir. Envanterinizde her zaman odun bulundurmakta fayda var.


resim#2
Hocam yanlış hatırlamıyorsam bu moddu sanırım Whiterun etrafı da karla kaplanıyordu. Bu mod muydu? Yani bu modda böyle birşey var mı ? Yoksa yükleyeceğim de. Description'da bunla ilgili birşey göremedim.
#3
hocam tüm skyrim karamı gömülüyo
#4
(22.08.2015, Saat: 23:34)Lorkand link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam yanlış hatırlamıyorsam bu moddu sanırım Whiterun etrafı da karla kaplanıyordu. Bu mod muydu? Yani bu modda böyle birşey var mı ? Yoksa yükleyeceğim de. Description'da bunla ilgili birşey göremedim.

(22.08.2015, Saat: 23:43)Magnus link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam tüm skyrim karamı gömülüyo

Her yeri karlı ve buzlu yapıyor. Tasarımcı yazmış, bende açıklama ve özellikler kısmında belirttim. Uykusuzluktan göremedin herhalde.
#5
(23.08.2015, Saat: 06:57)LKBoss link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her yeri karlı ve buzlu yapıyor. Tasarımcı yazmış, bende açıklama ve özellikler kısmında belirttim. Uykusuzluktan göremedin herhalde.

Teşekkür ederim hocam görememişim.