Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Witcher Genel Konu
Hızlı erişim sadece arbelat için geçerli değil, bazı görev eşyalarını da o tuşla kullanacaksın haberin olsun!
Yaa alla allaaa ! Beyler ilerlediğim gene aynı şeyi başıma kakıyorlar. Yav nereden E ye bastım handa o adamlara basmaz olaydım ne güzel doğru cevabı verip olay çıkartmamıştık yav. Görevde bir cincinin evine gittim. Kapının önünde gene baronun yaverleri var. Cinciye sinirlenmişler. Bir arkadaşlarına şöyle böyle yap demiş adamda yapmış hastalanmış hertarafında sivilce yaralar mı cıkmış ne olmuş her neyse.

İçeri girerken bunlar diyaloga girdi bana. 4 şık var: Para ver. Büyü ile ikna et yada ben iyileştiririm arkadaşınızı ve hepinizi öldürmeden önce dağılın falan.
Para vermem param zaten az bir kaç kişiye parasız yardım ettim. Kan ve Kemikte oynuyorum meditasyon ile canım dolmuyor. İksir yapamadığım zamanlar yiyecek iceceğe tamire falan ihtiyaçlara harcıyorum paramı. Büyü ile ikna et seviye 2 istiyordu benim ki seviye 1 kalmış hiç kullanmadım. (Onu nasıl geliştirebilirim? Böyle durumlarda baya yararlı olacak sanırım) son olarakta ben arkadaşınızı iyileştiririm. Onu seçtim! Olay çıkmasın diye! Ters davranmadım gene ılımlı seceneği seçtim! Baronla da konuştuk mekanında sana ne yapacağıma daha karar vermedim falan dedi ama işi tatlıya bağladık. Bundan sonrasına dikkat et dedi !

ki !!!

Cinci bana lazım onunla konuşmalıyım. Onu bırakırsanız arkadaşınızı ben iyileştiririm yardım ederim. Dememe karşılık NE DEDİLER BİLİYORMUSUN ?! Sen kimsin witcher falan. Ahh! Demek bilmem ne kavşağında arkadaşlarımızı doğrayan sensin dediler ve hepsi birden kırmızı olup gene daldılar bana! Geri dönüşü durdumada yok !!!!!!!!!!!

Mecbur onlarla da kombata girdik kestim hepsini. Bu nedir ya !!! La bi e ye bastık bi olay yüzünden bütün adamlarını kesiyorum baronun. Ne olcak bu iş? Şimdi ilerleyince bu sefer burada kestiğim adamları yüzüme vuracaklar. 

Kırmızı olup direk kombata giriyorlar. Yapacak bir şeyin çare de yok. Mecbur kesecen. Ne olacak böyle.
Ben böyle hepsini keserek ilerlemek istemiyorum! İnsanları ! 

Geri save'e dönemem baya ilerledim ve sürekli quick save aldığımdam hep üstüne yazılı. Tek hard save var oda baya eski.

---
Bu nedir ya ?! Withcer mı? Yok sen adamlarımızı kesensin. Yok orada öyle kesmiş böyle biçmiş insanları. Yok canavar yok katil yok bilmem ne.. Alla allaaa
Hayır harbiden kötü oynasam artiz artiz cevablarla takmayacağım kafama da.. Öyle oynamıyorum. Olana bak..
---
Skyrim'in insanlarına askerlerine troll derdik. Bunlar 3 katı troll çıktı yav. Zorla kestiriyor bana. Ondan sonra yok şuara da insan kesmişim. Arkadaşlarını öldürmüşüm.
İnsan kesiyormuşum. Rahatsız oldum.
---
Bu arada Ciri neymiş ya! Ayak oyunu falan değil. Blink atıyor Cheesy Keşke tüm oyunu onunla oynasam. Geralt'dan daha iyi lol.
İşte oyunda böyle kazaların sonuçları var  Big Grin
Axii yeterince gelişene kadar mağaradan girmeye mahkumsun  Big Grin

Ciri ile bütün oyun boyunca oynayabilirsin! Tabii onun yetenekleri ile ve kısıtlı yetenek ile oynamak zor değil diyorsan '' go on ''  Cheesy
Off içim karardı.. İğrenç iğrenç yaratıkları tekrar tekrar görünce. Sizce baron görevlerinin mutlu sonu hangisi ? Save'i mi geriye alıp 2 kere oynadım. 2.ci daha iyi gibi gibi bitti ama akılda soru işaretleri bıraktı.

İçeriği GösterSpoiler:
Baron görevinin mutlu bir sonu yok. O görevde hangi seçimle gidersen git görevin cevabı aşağıda sorulan sorunun cevabı ile aynı...
Durdurulamayan güç, yerinden oynatılamayan cisimle çarpışırsa ne olur?


Ada görevinde ise alternatif mevcut!

İçeriği GösterSpoiler:
[+] ufon isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Bir daha baştan oynarsam ciri ile oynayabilirsin dedin ya. O zaman bakıcam artık o kıza geçtim oraları.

Ağacın içinde ki ruh hakkında bilgin yok dime? Smile Bir şey söylenmemiş. Kimdi iyimidir kötümüdür? Köydeki insanları neden katlediyor? Yaşattığımızda ne oluyor? Öldüğünde ne oluyor? Lore more ? Cevap yok? Herkes kendince yorum yapmış sadece?

Ağacın oradaki ölen insanları şöyle savunuyor: Doğanın tasması yoktur falan. Hayvanlar iyi ile kötüyü ayırt etmekle uğraşmak. Korumak istediği bir şeye yaklaştığında sana saldırır. Ölüm doğal bir şeydir falan. Ona eyvallah güzel cevap. Haklı olabilir.

Ama köyden geçmiş köydeki bir köy insan öldürülmüş. Onlar neden öldü ? Cadılar neden bunu öldürmüş? Neden orada lanetlenmiş ? Onu öldürürken neden yaşamalıyım yaşamalıyım! diye bağırıyor? Çocukları kurtardı da ne oldu? Çocuklar nereye gitti ? Bir sürü soru işareti. Cevap yok.
Ciri ile olan soru: Konsolu etkin edersen Ciri ile sürekli oynayabilirsin. Komut ile hem Geralt hemde Ciri arasında istediğin zaman geçiş yaparsın.

Ağaç ruhu olsun, Crones tarafı olsun, köylüler olsun, Baron ve ailesi olsun... Hepsi muamma bir senaryoya hapisler  Cheesy Al birini öbürsünün kafasına vur!

Bu saydıklarımın hepsi yalan, sapkınlık, adaletsizlik girdabında dönenler, orada masum olan sadece yetim çocuklar.
Onun için o görevle ilgili hiç arkana bakma ve devam et, cevap aramaya kalkarsan altından kalkamazsın  Big Grin
İçeriği GösterSpoiler:
[+] süleyman maik isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Baron dayımço kafa adam ya. Onunla olan diyaloglar beraber sohbet etmek çok keyifli. Aynen. Ben en baştan hiç düşman olmak istemedim. Adamlarını kesmek bile istemedim ama oyun mecbur öyle yönlendirdi beni.

İçeriği GösterSpoiler:

Bir kere sakalı yeter adamın. Vaaah. Ne sakal Cheesy
İçeriği GösterSpoiler:
ve esprili biri. Kanlı Baron lakabını alış hikayesi makara 
Cheesy