Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Witches Festival Detayları
#1
Elder Scrolls Online'ın ilk etkinliği yaklaşıyor! Witches Festival, adından da anlaşılacağı üzere Cadılar Bayramı temalı ilk festival 13 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında tüm platformlarda gerçekleşecek.

resim

Crown Store'dan ücretsiz olarak elde edeceğiniz Crow Caller adındaki düdüğü kullanarak Witchmother Olyve'yi çağıracaksınız ve quest başlayacak. Cadı sizden 3 şey isteyecek; Balkabağı (Pumpkin), Bağırsak (Gut) ve Ceset Özütü. Balkabağı ve Bağırsağı bulmanız oldukça kolay, üçüncü malzeme içinse Cyrodiil harici herhangi bir dungeondaki bossu öldürmeniz gerekiyor. Malzemeleri topladıktan sonra Cadı bize bir içki verecek. Etkinliğin olayı da burada başlıyor.
İçkiyi kullandığınızda iskelete dönüşeceksiniz ve bu dönüşüm 2 saat sürecek. Bu süre zarfında %100 xp bonusu kazanacak ve aynı zamanda dungeon bosslarından Plunder Skulls elde edeceksiniz. Bu her Plunder Skull içinde farklı bir simya malzemesi bulunuyor. Ayrıca şanslıysanız yeni Provisioning tarifleri, Hollowjack motif sayfaları veya Pumpkin Spectre Hat düşebiliyor!

Hallowjack Motifi

resim
Ayrıca etkinlik süresince çeşitli kostümler ve polimorflar Crown Store'da satışa sunulacak.

Zombie Horse 27 Ekim - 1 Kasım

resim


Rajhin's Cat Mask 13 Ekim - 1 Kasım

resim


Jhunal's Owl Mask 13 Ekim - 1 Kasım

resim


Pumpkin Spectre 27 Ekim - 1 Kasım

resim


Scarecrow Spectre 27 Ekim - 1 Kasım

resim


Werewolf Lord 27 Ekim - 1 Kasım

resim
#2
Ickileri eventten sonra kullandigimizda da plunder skulls elde edebilir miyiz yoksa yalnizca event suresi icinde mi gecerli?

Bilgilendirme icin tesekkurler bu arada.
#3
(11.10.2016, Saat: 01:13)Lydia link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ickileri eventten sonra kullandigimizda da plunder skulls elde edebilir miyiz yoksa yalnizca event suresi icinde mi gecerli?

Bilgilendirme icin tesekkurler bu arada.

İçki 13 ekim - 1 kasım tarihleri arasında geçerli. Bu tarihlerde istediğin kadar kullanıp %100 lük bonusu alabilirsin. 1 Kasımdan sonra bu xp özelliği gider ama mementolar arasında yer alır büyük ihtimalle.