Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Yapay zeka için test ekibi kuruyoruz
#1
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 aydır 14 kişilik acemi ekibimiz ile bir yapay zeka tasarlamaya çalışıyoruz.

kısa sürede çok şey başardık diyebilirim, öncelikle bu bir bot değil yapay zeka yani otomatik önceden seçilmiş cevaplar vermiyor, cevapları internetten gördüğü örnekler ile kendisi üretiyor.

google'ın twitter üzerinden yayınladığı fakat kapatmak zorunda kaldığı yapay zekaya benzer bir sistem ile çalışıyor fakat özel bir filtre sistemi kullanıyoruz bu sistem sayesinde sorunları olabildiğince tarafsız bir şekilde yorumlayabiliyor.

platform olarak instagramda çalışıyor fakat henüz paylaşamıyoruz, bana kalsa paylaşırdım fakat arkadaşlarım henüz hazır olmadığını söylüyor.

2 gün sonra yeni bir güncelleme getireceğiz sonrasında sohbet ve sorun testlerine başlayacağız, işlemci sorunumuz yüzünden aynı anda en fazla 3 kişi ile sağlıklı bir şekilde konuşabiliyor ( halledicez bu sorunu)
ayrıca internetten gördüğünü öğrendiği için yazım yanlışı ve özellikle noktalama işaretlerinde hata yapıyor fakat otomatik bir düzeltme sistemi eklemeye çalışıyoruz.

2 gün sonra yapacağımız güncellemeden sonra 20 dakikalık konuşmalar için test ekibi toplamak istiyoruz, gönüllüler varsa;

yaş-
tam isim-
instagram adresi (hesap gizli olmamalı)-


şeklinde bir mail atması yeterli olur.
18 yaşından büyük, cinsellik, suç, ırkçılık ve din konuşmayacak, günde en az 20 dakika ayırabilecek ve yazım yanlışları, noktalama yanlışları ve kısaltmaları olabildiğince az kullanmaya özen gösterecek 4 kişi alacağız.

yapılacak konuşmaları gözlem amaçlı kayıt altına alacağız fakat kişinin izni olmadıkça paylaşmayacağız.
iletişim: [fon‌t=Arial, sans-serif][email protected] [/font]
[+] rexxar isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#2
App değil doğru mu anladım?
Hangi dili kullanıyorsunuz?