Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Yaşam, sağlık, bakım.
#1
Konu dışı biraz komikimsi ama doğal olan bir sorum var. Epilasyon makinesi ile istemediğim boğaz sakallarımı alsam ne olur ? :I 
(Kıl, tüy değil bildiğin sakal kalın kalın baba gibi. Kaç senedir jilet vuruyorum. Kazıya kazıya boğazımıb bir hal oldum) 

Benim yok anamın epilasyon makinesi varda korkunç bir şey. Son sürat dönüyor böyle, kıskaç gibi yuvaları var. Cildine tuttuğunda süratle çatır çutur kopartıyor hepsini kökten. Tırsa tırsa bir tarafıma dokandırıp denedim bir kere :'D Ayak bileğimin oraya bir yere. Acıtıyor baya kıpkırmızı yapıyor falan. Ama hakikaten söküp atıyor. 
Boğazıma tutsam ölürmüyüm ? :I

Normal sakal dışında çene hizasından aşağı kıl tüy istemiyorum. 15 seans lazer epilasyona girecekte durumum yok. Sormadım ama büyük ihtimal 2+1 bir daire parası kadar ücret isterler (/)_-'') Tahminim :I

[Resim: vP5XrR.jpg]
Bu değil de bu resmi internetten çektim öylesine bunun gibi bir şey işte. Aynı mantık farklı modeli. Böyle demirleri yuvaları falan var :I Çalıştırınca da elektirikli testere gibi dönüyor :I Baya korkunç bir şey :I Ölürmüyüm ki? :I

Anam evde yok şuan Cheesy Olursa bundan bir tane almayı düşünüyorum farklı modeli can yakmayan falan gelişmiş bir şey olsun. Erkekler için dizayn edilmiş olanı falan filan.
--
Kız üyelerimiz ne diyorsunuz ? Cheesy Yada başka bir taktiği olan falan varsa alırım bir dal öneri. Erkek arkadaşlardan.
--
Siz yazana kadar.. Deneme yanılma yöntemi ile hallettim. Kafamı sağa sola çeviremiyorum acıyor D: Birazda kanattı hafif hafif. 
Ama başka bir şey yok baya aldı bildiğin temizledi istediğim gibi. Biraz yamuk yumuk oldu tabi düz almak mümkün değil kafasına göre kopartıyor ama o da mühim değil. Jiletle zaten üstten alttan çizer düzeltiriz. Mühim olan boğazımda sakal olmaması. 3 günde bir onu, boğazını kazımak zorunda olmaman.

İçeriği GösterSpoiler:

--
Mikrop falan kapmazsa sorun yok.
#2
Tetenoz aşın varsa ölme ihtimalin az, yoksa tuzluk olma ihtimalin yüksek .))