Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Yeni başlayacağım tavsiyeler
#1
Lotro iyice baydı. Oyuna yeniden başlamak istiyorum. Eskiden sadece bi 10 lvl e kadar görevle kasmıştım. Ortam zevkliydi ama görevler çok uzun sürdüğü için biraz sıkılmıştım. Oyunlara zaman harcamaya çok vaktim yok 15 tatil ve yaz tatili dışında. Keyif almak için oynamak istiyorum. Keyif alabilmek için ne tavsiye edersiniz. 
1 Baştan görevle kasarak hartiaları geze geze öğrene öğrene gitmekmi?
2 Direk hazır bi account bulmak mı?
3 Powerlevelling ile hızlıca lvl alıp zindanlar ve farklı şeylerle uğraşmak mı ?
4. Siz daha iyi bilirsiniz en çok keyifi nasıl alırım. Para çok önemli değil belli bi limite kadar harcayabilirim keyif alayım vakit hoş geçsin yeter.

Kimsenin bi fikri yok mu ? Oyun yoksa oynamaya değer değilmi?
#2
Selamlar Dostum bende yeni başlamayı düşünüyorum ve sağlam bir oluşum community arıyorum istersen beraber oynayabiliriz?
#3
Boş vaktini oyuna harcamayı düşünüyorsun yazdıklarına bakılırsa sana alma demem oyun çok iyi ama sana önermeyeceğim derecede büyük bir oyun,tavsiyem tek bir karakterle görevdir haritadır balık tutmadır hoşuna giden şeyleri yapman;ve malesef her oyunda olduğu gibi bu oyundada master kısmı var,Mesela lolde dereceli küme gibi csgodada rank gibi burdada biraz farklı olsada champion sistemi,craftta ustalaşmak gibi,Veteran dungeons ve trialde rölünü yerine getirmek gibi şeyler var.Başla ama kendini kasma,vakitten dolayıda kayba uğrayabilirsin mesela 7 gün event yaparlar görevlerden ek eşyalar verir gerçek parayla satılan senin okulun vardır giremeye vaktin olmaz yada az faydalanırsın.Diğer şeyler için bol bol vaktin olacak eğer başlarsan ve kendini kasmassan ben şu karakteri hemen max seviye yapayımda güzel bir dps çıkarayım demiyorsan eğer.
#4
(06.12.2017, Saat: 01:53)Zor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boş vaktini oyuna harcamayı düşünüyorsun yazdıklarına bakılırsa sana alma demem oyun çok iyi ama sana önermeyeceğim derecede büyük bir oyun,tavsiyem tek bir karakterle görevdir haritadır balık tutmadır hoşuna giden şeyleri yapman;ve malesef her oyunda olduğu gibi bu oyundada master kısmı var,Mesela lolde dereceli küme gibi csgodada rank gibi burdada biraz farklı olsada champion sistemi,craftta ustalaşmak gibi,Veteran dungeons ve trialde rölünü yerine getirmek gibi şeyler var.Başla ama kendini kasma,vakitten dolayıda kayba uğrayabilirsin mesela 7 gün event yaparlar görevlerden ek eşyalar verir gerçek parayla satılan senin okulun vardır giremeye vaktin olmaz yada az faydalanırsın.Diğer şeyler için bol bol vaktin olacak eğer başlarsan ve kendini kasmassan ben şu karakteri hemen max seviye yapayımda güzel bir dps çıkarayım demiyorsan eğer.

Sağolasın. Bende yavaş yavaş gidecem. Dediğin gibi görevler çokta sıkmıyor. Lotroda baygınlık gelmişti. Bu oyunda görevler çok kendini tekrar etmiyor dimi. Hikaye gibi duruyor hepsi.