Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Yetkililerden Cevap Bekliyorum
#1
Elder Scrolls V: Skyrim, karakter rehberleri bölümünde "Healer" ile ilgili bir rehber yayınlanmış fakat bana ait değildir

Oynadığım her oyunda Healer karakter oynamama dayanarak bende bir Healer rehberi yapmak istiyorum fakat konu alıntı mı olur, emeğe saygısızlık mı olur bir türlü karar veremedim.. Kimseye de haksızlık etmek veya kırmak istemem. Bu konuyla ilgili bir cevap alabilirsem çok iyi olacak çünkü;

ElderScrollsTurk forumunun şuana kadar gördüğü en uzun ve en açıklamalı Healer karakterini paylaşmak istiyorum.

Soruma cevap alacağımı umuyorum..

İyi forumlar.
sir
#2
Sana hem healer rehberinin sahibi hem de yetkili olarak konuşayım. Cheesy Fazladan bir rehberden zarar gelmez hem iyi bir rehber yazdığımı düşünmüyorum.
#3
(05.05.2018, Saat: 22:55)bluestorm02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sana hem healer rehberinin sahibi hem de yetkili olarak konuşayım. Cheesy Fazladan bir rehberden zarar gelmez hem iyi bir rehber yazdığımı düşünmüyorum.


Estağfurullah bence açıklayıcı bir rehber fakat okuduğumda acaba sana yönelik bir sorun olur mu diye düşündüm. Bir kaç gündür kafamı kurcaladı.. Sormak istedim eğer izin veriliyorsa hazırlamaya başlayacağım?
#4
Bana bir sorun teşkil etmiyor yönetiminde bir şey diyeceğini sanmıyorum.
#5
(05.05.2018, Saat: 23:04)bluestorm02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana bir sorun teşkil etmiyor yönetiminde bir şey diyeceğini sanmıyorum.

Teşekkür ederim, ben rehberi yazmaya başlıyorum.. İyi geceler.