Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Yoldaşıma Verdiğim Ekipmanları Kullanmıyor.
#1
Herkese Merhaba Ben Selim. Forumda Yeniyim Bir Hatam Saygısızlığım Olursa Şimdiden Özür Dilerim. Sorum Şöyle:

Skyrim'de Çoğumuzunda Olduğu Gibi Yoldaşım Lydia Cheesy Ona Silah Zırh Gibi Ekipmanlar Veriyorum Ama O Kullanmayıp İlk Günkü Eşyalarıyla Devam Ediyor Kullanabilmesi İçin Ne Yapmalıyım?

Zaman Ayırıp Okuduğunuz İçin Çok Teşekkür Ederim.
#2
Tam isimleri nelerdir o ekipmanların?
#3
Eleven Zırhları Veriyorum Genellikle.
#4
Verdiğiniz ekipmanlarda zırh veya saldırı değeri o an üstünde olandan düşükse onları kullanmaz. Elven armorun zırh değeri 29 iken kendi üstündekinin 31. Kendi üzerindekilerden daha kaliteli şeyler verdiğinizde kullanacaktır.
#5
Anladım Teşekkür Ederim Son Olarak Sırtındaki Oklar Bazen Azalıyor Bazen 1-2 Görüyorum Kendi Oklarını Yeniden Yükseltebilir mi? Yoksa Ben mi Vereceğim?
#6
Skyrim'deki yoldaşların envanterlerinde bir tane bile ok olsa istediği kadar atabilirler, ekstradan vermenize gerek yok. O kendi elindekini bir ömür kullanır  Smile
#7
Anladım Cheesy Zaman Ayırdığın İçin Çok Teşekkür Ederim Sağ Ol. Smile
#8
Ne demek  sir

İçeriği GösterLydia'nın yetenekleri:

Elven armor gibi hafif zırhları vermeni önermem.

İçeriği GösterEkipmanları ve zırh/saldırı değerleri:

Bunun gibi bilgilere bakmak istediğin zaman bu siteleri kullan:
http://elderscrolls.wikia.com/
http://www.uesp.net/
#9
Bunlar Çok İşime Yarayacak Tekrardan Teşekkürler Yetenekleri Oldukça İyi Ama Başka Bir Konudan Okumuştum Yoldaşlarımızın Level Atlama Olayı Var mı? Yok Diye Biliyorum Ben Ama Sormak İstedim.
#10
Forumda uzun süre kalmak istiyorsan her kelimeyi büyük harfle yazmamaya özen göster. Smile
#11
Lydia'nın leveli seninle aynı oluyor, seninle level atlıyor. Ama 6-50 olmak üzere sınırı var.
Verdiğim linklerden istediğin yoldaşın ismini aratıp bulabilirsin, bunlar da orada yazıyor. Herkesin farklı level sınırı olabilir. Ama Lydia'da 6'dan başlıyor, 50'ye kadar gidiyor seninle.
#12
Tepki Göreceğimi Biliyordum Cheesy Hangi Foruma Katılsam Bunun Yüzünden Uzaklaştırıldım Cheesy Kötü Bir Alışkanlık Cheesy İnanıyorum Burada Beni Uzaklaştırmak Yerine Makul Görürler. Smile

Güncellendi [time]1438552289[/time]
(03.08.2015, Saat: 00:47)Amiel Richton link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lydia'nın leveli seninle aynı oluyor, seninle level atlıyor. Ama 6-50 olmak üzere sınırı var.
Verdiğim linklerden istediğin yoldaşın ismini aratıp bulabilirsin, bunlar da orada yazıyor. Herkesin farklı level sınırı olabilir. Ama Lydia'da 6'dan başlıyor, 50'ye kadar gidiyor seninle.
Dostum Çok Sağ Ol Gerçekten Yardımcı Oldun Teşekkür Ederim. Sağ Ol. Smile
#13
Bu arada arkadaş doğru söylemiş, ben de hatırlatmış olayım. Bu forumda da ceza veriyorlar her kelimenin baş harfini büyük yazmaktan:

http://www.elderscrollsturk.com/forum/fo.../#msg64572

"ScrollTr1923 isimli üye uyarıldığı halde her kelimeyi büyük harfle başlattığından +15 uyarı cezası almıştır."
#14
Ceza tahtası oldukça kalabalık. bundan sonra dikkat etmeye çalışacağım. Beni Uyardığınız için sağ olun Cheesy ceza tahtasında ismimi görmek istemem. Smile