Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

2017 beklediğimiz mmorpg bu mu acaba?!
#1Free to Play olacak büyük ihtimal.
Motor: Unreal Engine 3
Ortaçağ'da geçiyor. Zırhların falan görünümü hoş.

Asya yapımı
Aeriagames Avrupa ya getirecek.


Oynaması ücretsiz, içindeki içerikler kıyafetler kozmetikler falan bazı materyaller çoğu şey Cash olacakmış.
Öyle diyorlar.
#2
İkinci video pek ilgimi çekmedi fakat ilk video bildiğin modlanmış Skyrim gibi olmuş Cheesy (Karakterin kalçalarını falan şişirmek xd)

Hocam yanlış anlama ama, bu oyunun neden beklediğimiz MMO olabileceğini düşündün ? Ben pek bir şey göremedim çünkü. Evet, karakter özelleştirebilmek önemli fakat MMO dediğimiz şey bu değil.
#3
Unreal Engine 3 gelişmiş grafikler, orta çağda geçiyor yanı zırhlar şekil şukul. 3D gerçek oranlı karakter boyutları vs.. İlgi çekiyor. Ama benimde 2.video da gördüğüm yaratımlar pek hoşuma gitmedi. Sanki çok özenilmemiş. Yaratık, mob olsunda çeşit olsunda falan gibi deyip biraz abuk subuk yaratıklar yapmışlar galiba.

Özelleştirme de baya iyi. İlk video *-*
#4
Anladığım dilde çıkmayan hiçbir mmorpg ilgimi çekmez.  Cheesy
Papağan da konuşur ama ne dediğini bilmez.  Big Grin
[+] ufon isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#5
Mekanikleri falan ilginç gibi, "nayt onlayn" gibi pay to win olmadığı sürece şans verilmeli bence.
#6
İlk videoda geçen mükemmel karakter yaratımının ikinci videoyu izlerken hiçbir etkisi olmayacağını anlamak çok üzücü . Karakterin üzerinde o kadar uğraş , sonra git o kadar uğraşın %1'ini bile görme combat sırasında . Free to Play olan oyunların çoğunluğu zaten P2W oluyor bir süre sonra . İkinci trailerdaki mükemmel grafiklerin , ışıklı mışıklı güzel görünümlü combatın aynısı (belki daha güzeli) Cabal Online'da da vardı . Yıllarca oynadığım oyun , P2W şimdi . Bu da büyük ihtimalle öyle olacak . Asya yapımı oyunlardaki en takıldığım şey de 5 yaşındaki kız çığlığı . Bir kez de yapmasınlar şunu . İnsanın karşısına oturtup sorası geliyor ''Hiç mi utanmıyonuz la?'' diye . Bunda da yapmışlar . Attıkları trailerda bir de FPS düşüşlerini belli etmeselermiş bari . ''Oyun kasıyor haberiniz olsun'' der gibi . Daha çıkmadan bu kadar yargılamak yanlış tabi ama belki 100 tane MMORPG oynamış biri olarak rahatlıkla görüyorum ki çok bir olayı yok bu oyunun maalesef .
[+] LiofaTR isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#7
(14.04.2017, Saat: 20:36)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk videoda geçen mükemmel karakter yaratımının ikinci videoyu izlerken hiçbir etkisi olmayacağını anlamak çok üzücü . Karakterin üzerinde o kadar uğraş , sonra git o kadar uğraşın %1'ini bile görme combat sırasında . Free to Play olan oyunların çoğunluğu zaten P2W oluyor bir süre sonra . İkinci trailerdaki mükemmel grafiklerin , ışıklı mışıklı güzel görünümlü combatın aynısı (belki daha güzeli) Cabal Online'da da vardı . Yıllarca oynadığım oyun , P2W şimdi . Bu da büyük ihtimalle öyle olacak . Asya yapımı oyunlardaki en takıldığım şey de 5 yaşındaki kız çığlığı . Bir kez de yapmasınlar şunu . İnsanın karşısına oturtup sorası geliyor ''Hiç mi utanmıyonuz la?'' diye . Bunda da yapmışlar . Attıkları trailerda bir de FPS düşüşlerini belli etmeselermiş bari . ''Oyun kasıyor haberiniz olsun'' der gibi . Daha çıkmadan bu kadar yargılamak yanlış tabi ama belki 100 tane MMORPG oynamış biri olarak rahatlıkla görüyorum ki çok bir olayı yok bu oyunun maalesef .

+1. Hatta p2w kısmına +1453

---
(Esasında) char yok, mmorpg yalan gençler. Hepinizi indie oyunlara (ve dolayısıyla) kendinizi keşfetmeye davet ediyorum. Hürmetler.
[+] Scathach isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#8
Mmorpg candır. Gerisi patlıcan  Tongue Karakter olarak bu 2'si hoşuma gitti. Güzel yapmışlar;

Guardian


Paladin

Oynarsam bu ikisinden birini oynarım. %90 ihtimal.
#9
Yalnız kötü bir şeye de benzemiyor ha Smile
[+] Drunk Beer isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#10
Bu 5 yaşındaki kız çığlığı meselesi doğu asya'da falan kültürlerine dahil olmuş bir şey sanki Cheesy animelerde falan da böyle cıvık sesli kızlar fazlasıyla var... Ayrıca bana sorarsanız yüz ayarlama kısmı falan pek önemli değil? Çünkü oynarken ya kask takıyoruz takmasak bile oyun boyunca karakterin sırtını görüyoruz.
#11
(14.04.2017, Saat: 22:21)MehrumEfendi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu 5 yaşındaki kız çığlığı meselesi asya'da kültürlerine dahil olmuş bir şey sanki Cheesy

Sadece Asya kelimesinin kullanılması yanlış! Bahsedilen kelime ile alakası olmayan ülkeleri de dahil etmiş oluruz. Doğu Asya veya uzak doğu olarak kullanılması daha doğru olur.
#12
(15.04.2017, Saat: 09:03)ufon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece Asya kelimesinin kullanılması yanlış! Bahsedilen kelime ile alakası olmayan ülkeleri de dahil etmiş oluruz. Doğu Asya veya uzak doğu olarak kullanılması daha doğru olur.

Hmm aslında haklısın, ama burda yazdığım "asya" bizim konuda geçen doğu asya'yı betimlediğinden pek gerek görmemiştim "doğu" diye eklemeye... neyse, konudan sapmayalım :Cheesyüzeltiyorum üstteki mesajımı.
[+] MehrumEfendi isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#13
(14.04.2017, Saat: 22:21)MehrumEfendi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca bana sorarsanız yüz ayarlama kısmı falan pek önemli değil? Çünkü oynarken ya kask takıyoruz takmasak bile oyun boyunca karakterin sırtını görüyoruz.

Çok önemli, atmosferi görünümleri havayı falan çok etkiyor. İstediğin zaman yakınlaştırır karakterine bakabilirsin. Baktığında güzel karakter görmek tatmin verir. Birde baktığında patates karakter görmek var.
Hoş ekran görüntüleri yakalyabilirsin. Güzel videolar çekebilirsin vesaire vesaire.. 

Ancak şöyle bir durum var. Tam emin olmamakla birlikte büyük ihtimal o saçlardan dövmelerden renklerden 5 tanesi açık olacak diğer 15tanesi Cash olacak. Nexon'un Vindictus diye bir oyunu vardı belki bilirsiniz. Aynı o hesap. Oyun ücretsiz ancak.. Tırnak boyası - ojesi, mayosu, iç çamaşırına kadar cash'le. Oyun parası ile alınacak şeyler değil. Marketi kozmetiği gerçek paraya dayalı olur.

Çünkü, adamlar hayrına sana oyun oynatamaz. İlla bir yerden para kazanmak, gelir elde etmek zorundalar. Oyunu ücretsiz yapıyor. Seni para vermeye zorlamıyor, vermek istemiyorsan parasız bir şekilde oyunun sana sundukları ile yetinip oyununu oynayabiliyorsun. Harcamak isteyene, para sıkıntı değil diyene de bir sürü seçenek sunuyor. Oyuncular alıyor mutlu oluyor. Firmada para kazanıyor.

İçeriği GösterSpoiler:


Assassin Oynanış.Heves uyandırdı bende oyunun videolarını inceliyorum da bunu buldum. Bıçaklar falan çok hoş gözüküyor.
Son video olsun. Spam yapıyor gibi de olmayayım şimdi konuda.

ama üstte yazdığım gibi Smile Gözüme kestirdim, oynarsam ya guardian ya paladin. 
En eğlenceli en karizma onlar duruyor.  Sadece hoş gözüküyor, assas seven vardır baksın yorumunu yapsın diye atıyorum videoyu.
#14
Açıkçası Log Horizon'daki gibi bir Enchanter olmak isterdim bu oyunda. Zira destek her zaman candır. Paladin'i her zaman tank niyetine kullanıyorum ben Cheesy Türkçesi çıkarsa ki çıkar diye umut ediyorum şans verilir.
#15
Dauntless çıkacak yakında tavsiye ederim sağlam bir oynanışı var f2p tamamen, yapan ekip zaten efsane. Monster Hunter gibi bir oyun olacak.